помогнете-търся осиновители

  • 13 912
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Дано все пак се включи пусналата темата,за да каже какво точно я е подтикнало към такова решение,за първопричинита - да,но защо няма помощ и надежда от никъде!До тогава ние тука можем само да си разменяме коментари в пространството Crossing ArmsСъс сигурност сме добронамерени,дано поеме протегнатите ръце за помощ!И дано примерите на майките отгледали трудничко и сами децата си и дадат вяра в бъдещето-изход винаги има Hug

# 16
  • Мнения: 1 860
 Drozi, сви ми се сърцето като прочетох какво си написала. Ако това е наистина което искаш да направиш и ти го диктува сърцето - то добре тогава. Ако размислиш обаче и решиш да си отгледаш малкото ангелче, аз ще съм една от тези които ще ти помогнат със всичко което могат. Мисля, че мога да си позволя месечно да изпращам някаква сума пари, докато си стъпите на краката.  Hug

# 17
  • Мнения: 4 138
Drozi, сви ми се сърцето като прочетох какво си написала. Ако това е наистина което искаш да направиш и ти го диктува сърцето - то добре тогава. Ако размислиш обаче и решиш да си отгледаш малкото ангелче, аз ще съм една от тези които ще ти помогнат със всичко което могат. Мисля, че мога да си позволя месечно да изпращам някаква сума пари, докато си стъпите на краката.  Hug
as susto ste pomagam s kakwoto moga-wklju4itelno i s pari

# 18
# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
май е лъжа темата
жалко - защото заради такива неща върху Нейка се иссипа порой от негативизъм, а тогава момичето имаше нужда от помощ - добре, че имаше хора които повярваха и помогнаха

# 20
  • Мнения: 3 164
а коя е Нейка newsm78
сори за офф-а

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
а коя е Нейка newsm78
сори за офф-а
Стара история- за едно бременно момиче, което търсеше помощ по форумите.
Много се надявам тази тема да е измислица Praynig

# 22
  • Мнения: 1 230
благодаря за подкрепата на тези които проявиха съчувствие. Наистина още не съм взела твърдо решение, но сега ще е много по-лесно да се намерят осиновители, отколкото след година например, когато наистина стигнем дъното. Хората осиновяват малки деца много по-лесно. За пари не съм и мислила че някой може да ни предложи, но все пак благодаря. И наистина нямаме роднини които да ми помогнат - само много възрастни родители - над 70 - с малки пенсии.

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
благодаря за подкрепата на тези които проявиха съчувствие. Наистина още не съм взела твърдо решение, но сега ще е много по-лесно да се намерят осиновители, отколкото след година например, когато наистина стигнем дъното. Хората осиновяват малки деца много по-лесно. За пари не съм и мислила че някой може да ни предложи, но все пак благодаря. И наистина нямаме роднини които да ми помогнат - само много възрастни родители - над 70 - с малки пенсии.
Предполагам,че ти е тежко.Имала си семейство всичко е било добре,но изведнъж е рухнало след смърта на съпругът ти.
Мила мислиш ли,че това би бил правилният вариант, като дадеш детенцето за осиновяване.Вярно е, че детето е още мъничко,но аз си мисля,че ако всички ние от форума подадем ръка и ти помогнем,да си стъпиш на краката, като за начало ще ти е по-лесно.След това детето ще порастне, ще можеш да го дадеш на ясла примерно.Ти ще започнеш някъде работа и така.Трудно ще е, но не и невъзможно.Помисли добре преди да вземеш окончателно решение.Помисли и затова,колко трудно ще ти е след раздялата със детенцето ти.
Поздрави

# 24
  • Мнения: 3 715
благодаря за подкрепата на тези които проявиха съчувствие. Наистина още не съм взела твърдо решение, но сега ще е много по-лесно да се намерят осиновители, отколкото след година например, когато наистина стигнем дъното. Хората осиновяват малки деца много по-лесно. За пари не съм и мислила че някой може да ни предложи, но все пак благодаря. И наистина нямаме роднини които да ми помогнат - само много възрастни родители - над 70 - с малки пенсии.
А каква е гаранцията, че като го дадеш за осиновяване, след две-три години няма да решиш, че го искаш обратно? Ако нещо, недай си Боже се случи с моя съпруг, за нищо на света няма да дам последния ми спомен от него. Не искам да те съдя, но не те разбирам.

# 25
  • Мнения: 3 715
Освен това можеш да дадеш детето в дом Майка и дете, да го гледа държавата, докато си стъпиш на краката и можеш да го гледаш сама. Не е нужно да се отказваш от родителските си права.  Аз съм изгубила 4 деца и не знам да има по-гадно чувство от това да останеш без детенцето си.

# 26
  • Мнения: 1 652
Добре Drozi, ще го дадеш за осиновяване. Ще го осинови семество- мама и татко. Каква е гаранцията, че няма да се случи същото и с тях- да почине бащата. .. и майката да се озове в твоето положение. Човек не може да избяга от съдбата си, нашите деца също.

# 27
  • Мнения: 320
извинямай нямах време да чета това което другите са писали но аз бих ти казала следното:
Ако искаш дад дадеш детето си за осиновяване  преди това върви в един дом
да видиш как изглеждат децата там и грижите които получават. Почти във всеки областен град има дом за деца до 3г. Ще ти кажа ,че ще бъдеш направо шокирана.Прочети  книгата Първичната рана  прочети за психическата депривация и въобще прочети навсякъде в интернет за осиновяването.Ни най малко искам да те упреквам не ме разбирай погрешно но  не си мисли ,че като го дадеш за осиновяване на другият ден ще го вземе някой да го осинови.Ще минат месеци и ли години преди това да се случи  а дотогава.......................................

# 28
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Много съжалявам за това, което те е сполетяло. Разбирам, че си много изплашена и вероятно не виждаш светлина в тунела, но недей да лишаваш детенцето си от майка му (освен ако не искаш да се отървеш от детето по някаква причина). Не се лишавай сама от най-големия смисъл в живота ти. Запази спомена за съпруга ти жив в лицето на детенцето ви. Дай му всичката обич и нежност, която няма да можеш да дадеш повече на татко му. Прегръщай го, целувай го, гали го и живей заради и за него. Виждам, че няколко майки са готови да ти протегнат ръка за помощ, аз също с каквото имам възможност ще се включа. Предполагам, че с общи усилия ще ти помогнем да си стъпиш на краката докато бебчо поизрасне. Дръж се, горе главата, макар да знам че надали ще ти е лесно. Напиши от какво имаш нужда и как да се свържем с теб, за да ти помогнем. КУРАЖ

# 29
  • Мнения: 83
Съжалявам за загубата ти newsm45,но мислиш ли ,че ще преживееш загубата и на детенцето си като го дадеш за осиновяване?Помисли си.....

Общи условия

Активация на акаунт