Отговори
# 30
  • Мнения: 81
Здравейте! Следя Забранената ябълка от 1 епизод и се забавлявам искрено с интригите, които се въртят. Любимката ми е Йълдъз и честно да си кажа, искам да се съберат с Чаатай. Чакам с нетърпение да гледам новия епизод с бг превод и да видя физиономията на Кумру, когато се върне Йълдъз. Кумру ми е неприятна с това, че се мисли за голямата работа, а оставя Чаатай да я води за носа. Дори намеси и баща си в заслепението да докопа един мъж, който според мен даже не я обича. Не разбирам и Йомер какво намира в нея, че иска да общува с нея въпреки държанието й. Баща й вместо да отмъщава на Чаатай, да погледне какво прави скъпоценната му щерка.

# 31
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
ЗЯ 2 сезон...-Тази вечер..."...май не му дреме за теб"....Аз не помня такъв израз при превода на онлайна или след това...Звучи ми много лошо от екрана на българска телевизя....

# 32
  • Мнения: 9 530
Уличен език в превода , който го няма в Ябълката , особено Алихан е толкова изискан . А новите гласове на Алихан и Зейнеп са ужасни
Гости Hug
Фенче Hug ,добре дошла

# 33
  • Мнения: 4 594
Привет, момичета 🍏
Другата седмица започват с излъчването на новия сериал с Онур Туна, доколкото разбрах, другата седмица ще има даже два епизода в различни дни.
Кога ще стане ясно дали ще бъде превеждан на бг?

# 34
  • Мнения: 422
Ехеее,  синеочко пак ще ни радва от екрана . Филма се очертава интересен. На мен лично тези игрички на Ендер с повдигането на веждите и въртенето на пръстите взеха да ми дотягат. Скумрията и тя с нейната ехидна усмивка - чудесно я е изгонила Илдъз. Аз лично чакам да излезе превода на бг - тук от вас разбирам какво е станало и търпя до неделя. В Аским бяха пуснали първия трейзър на български на Затворника, но до тук. Не знам дали ще го превеждат.
Лекааа

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 15:57 от Yura65

# 35
  • Мнения: 41 690
Добро утро,момичета!

Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти!
Да изпием кафето си в зимното утро и си пожелаем страхотен ден!



Фенче Hug,добре дошла при нас! Flowers Hibiscus

Фили Hug Юра Hug,благодаря за инфото и коментарите!

Сташа Hug,ни е донесла снощи новината за началото на ''Затворник''!

1-ви епизод ще се излъчи на 14.12..вторник от 20:00 ч.(турско време),наше 19:00 ч.!
2-ри еп. ще бъде на 16.12./четвъртък...вече с озет от 20 ч./наше 19 ч. и по-късно новия епизод.
Епизод 3 и останалите ще се излъчват всеки четвъртък по FOX от 20:00 часа/наше 19:00 ч.


До колкото разбрах от рускините във ВК още снощи,началото на ''Затворник'' да бъде във вторник се е наложило заради заболели от Корона вирус на снимките на излъчвания в този ден сериал - ''Всичко за брака''.Явно нямат епизоди в аванс,а нашия го снимат отдавна за това Фокс тв. са предприели тази мярка.
Скрит текст:
#DZMnews

💥 Весьма странное решение канала FOX…

Канал решает показать первую серию сериала #Заключенный во вторник, 14 декабря, вместо сериала #ВсеОБраке, новую серию, которого не покажут 14-го числа, так как на съёмках случилась вспышка коронввируса.

Вторую серию сериала #Заключенный, канал покажет 16 декабря…. То есть через 2 дня после первой.

Така,че се стягайте за др.седмица! Ще има фрагмани,нови снимки и озети за два епизода! Simple Smile

За БГ превод нищо не съм срещнала.''Чудо доктор'' се превеждаше от екипа  Ели Hug,Бризчето Hug,Лили Ди Hug и др.!Качваше в групата ''Любими сериали с превод''.Сега те превеждат др. сериали:''Момичето на прозореца'' и ''Игра на съдбата''.Ако започне друг екип от другата група ''ASKIM - Най-новите турски сериали'',ще се разбере след като се излъчи 1 еп.!



 



за ''Чуждата''

Снощи пуснаха 2-ри фрагман за 8 еп.


https://youtu.be/D0W7VLIlUuY

Тежък момент!Зелиха не може да понае Езо,блъска я и тръгва да я търси.Иска да й и прегледат крака и ще я заведе при Езо.Води я в конака и насреща Джавидан.
Мисля си дали Зелиха като види Сехер да нарече нея - Езо.Не напразно дадоха сутринта в деня на РД на Езо,на Сехер се присъни майка  им!Тя каза,че не помни майка си и няма снимка и за това може би й се е присънила Зелиха,майката на Езо.Тя не знае че е и нейна майка!

с руски субт.
https://turkru.tv/chuzhaya-devushka-8-seriya1.html






за Ябълката този път остана накрая да пиша...Wink

Добре,че се върнах назад и видях,че Фили е писала,че Биран Дамла Йълмаз е с корона вирус.
Така беше и преди,когато заболя Еда Едже.Снимките не спряха,тъй като имаха заснети сцени.

Модна война-Кой образ ви харесва повече?






Желая ви приятен макар и студеничък зимен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 36
  • Мнения: 9 530
Здравейте дружки Heart
Злати Hug , искаше ми се след НГ , но явно Фокс бързат . Дамо сюжета се различава от Присъдата , че ме е страх да не навреди на сериала . Не знам дали 2 прокурора не са много Rolling Eyes
Както и да е - започваме от вторник 14.12 - кои ще са съперниците ни на 14.12 ?
А за четвъртъците ?
Просто следя само Присъдата в неделя ...

# 37
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Здравейте дружки Heart
Злати Hug , искаше ми се след НГ , но явно Фокс бързат . Дамо сюжета се различава от Присъдата , че ме е страх да не навреди на сериала . Не знам дали 2 прокурора не са много Rolling Eyes
Както и да е - започваме от вторник 14.12 - кои ще са съперниците ни на 14.12 ?
А за четвъртъците ?
Просто следя само Присъдата в неделя ...
От сериалите с висок рейтинг-Момичето на прозореца

# 38
  • Мнения: 41 690
Фили Hug,ако бяха дали шанс на ''Гост'' с Хазал Кая и Буура Гюлсой(сега в четвъртък е финала по Фокс),можеше да остане за след НГ!Аз не го гледам,не знам как е.

Във вторник за 1 еп. съперници са ''Destan/Легенда'' с Ебру Шахин и ''Апартамента на невинните''/''Masumlar Apartmanı''.Другият е ''Обещавам ти'',но е с нисък рейтинг.

За четвъртък:''Момичето на прозореца'',''Имало едно време в Чукурова'' и  ''Барбаросите : Мечът на Средиземно море''.

# 39
  • Мнения: 9 530
Вторник е само един път , надявам се от любопитство зрителите на другия сериал Всичко за брака да погледнат Затворника . Как са Барбаросите ? Момичето е с висок рейтинг , Чукуровата май вече не  чак толкова .Дано намери своите зрители , по принцип четвъртъците едно време бяха със силни сериали . Предполагам продуцентите разбират от маркетинг повече от мен , но наистина  на сериала с Хазал и Буура да бяха дали повече време .
НО късметът винаги е нужен Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Мнения: 1 843
Във вторник (14.12) няма да има епизод на сериала Всичко за брака с Гьокче Бахадър.
Тогава ще дадат първи епизод от Затворник.
От 16.12 ще дават сериала с Онур в четвъртък.

# 41
  • Мнения: 422
Жалко - аз следя Всичко за брака. Даже някъде четох че той е планиран до 14 серии, но с турския рейтинг не всичко може да се предвиди.
Ако за Затворника няма бг субтитри ще има на руски. Има термини които не си превеждам но все пак смисъла е ясен.  Онур всичко можеш да му прочетеш по очите.  Признала съм го.
Ще го чакам с нетърпение! 
Фили - май само двете сме фенки на Присъдата Smile

# 42
  • Мнения: 1 843
Ще има нов епизод от Всичко за брака чак на 21 декември. Причината за това е, че е имало случаи на коронавирус на снимачната площадка.

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Жалко - аз следя Всичко за брака. Даже някъде четох че той е планиран до 14 серии, но с турския рейтинг не всичко може да се предвиди.
Ако за Затворника няма бг субтитри ще има на руски. Има термини които не си превеждам но все пак смисъла е ясен.  Онур всичко можеш да му прочетеш по очите.  Признала съм го.
Ще го чакам с нетърпение! 
Фили - май само двете сме фенки на Присъдата Smile
Не сте само двете...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 44
  • Мнения: 6 591
Привет, мили дружки!

Благодаря на всички за споделеното!
Добре дошла при нас на Фенчето!

Най-после имаме новини за „Затворника” на Онур. И аз се бях настроила за след Нова година, но те наистина отдавна снимат и имат запас от епизоди и ще стартират.
Доста сериали отпаднаха дотук, даже сега е по-подходящо за начало, отколкото през септември.
И то какъв старт само, с два епизода за седмица.
Не помня това да се е случвало с друг сериал, но да кажем, че ще бъде шанс да зарибят публиката ударно. 
Пак ще си гледаме Синеочко, ние направо сме късметлийки.

„Присъда” на Каан У. и на мен ми е в списъка за гледане, но в момента просто нямам време.
Планирала съм по празниците да си направя маратон с излъчените серии.
А със „Затворника” не мисля, че си приличат, нищо че и в двата главния герой е прокурор.
Е, скоро ще разберем.

 За „Чуждата”
Нямам търпение да разбера какво ще стане с появяването на Зелиха.
Наистина не мога да си представя как се чувства жена, която е живяла изолирана като затворник толкова много години и какво се е случило с психиката й.
Не ми ражда акъла и какъв е бил замисъла на Джавидан да й спаси живота, а после да я измъчва така.
А Езо, милата пак ще страда и ще плаче.
Чудя се само как така Езо и Сехер са сестри.
Кога и как се е родила Сехер и чия дъщеря е… тоест кой й е баща?
Дали съм пропуснала нещо при гледането или не са казали нищо по въпроса.
Снощи започнах преведената серия, сега отивам да я довърша, докато не ми е излязла някоя работа, че напоследък все се гоня с времето.

За „Ябълката”.
Биран Дамла не знам колко ще отсъства, като гледам по другите сериали карантините им са по бързата процедура, по седмица. Дано да е добре момичето, а Кумру нека наистина да я пратят за малко в Тоскана, че да си починем от нея. Шегичка…:grinning:

Приятна вечер, момичета!
Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт