Отговори
# 675
  • Мнения: 2 707
Нещо не мога да им хвана спатиите. Това е Морунов и той ще участва, нали? Заедно с този до него, в момента ми изхвърча името от главата (толкова са ми еднакви нацепените батки по телевизора).
А Морунов пуска сторита с него от някакво пътуване из снежните планини.
Последно, кой къде е...

# 676
  • Мнения: 9 700
До началото на снимките има още време.
В момента Морунов е във Франция, Елизабет е в Кипър.

# 677
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
За мен промото на Сървайвър не издава нищо - 10 пъти го гледах - може да са го сменили а може и аз да не схващам нещо Simple Smile
Наши боксьори са взели медали на Европейско в Хърватия - https://bntnews.bg/news/balgariya-sas-zlato-srebro-i-dva-bronza- … -1189441news.html

# 678
  • Мнения: 2 573
За мен промото на Сървайвър не издава нищо - 10 пъти го гледах - може да са го сменили а може и аз да не схващам нещо Simple Smile
На пръв поглед наистина е така. Но ако търсиш целенасочено подсказки, намираш.  🙂 Т.е. ако направиш скрийншот на съвета и увеличиш снимката.

# 679
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
Аха - благодаря Simple Smile

# 680
  • Мнения: 9 700
Пауза на съвета е достатъчна. Поне на мен ми беше Simple Smile
А защо натиснах пауза е друг въпрос, на който и аз се опитвам да си отговоря.

# 681
  • Мнения: 2 707
Голямо крещене в Хелс Китчън снощи. Тази девойка, която крещя, могат да я наемат на пазара после. Само тя ще се чува, че продава най-хубавите домати.
Аз ли не бях забелязала или е нововъведение гласът тип Биг Брадър, който казва Шест часът е, играчите още спят... Joy Можеш да извадиш Тупревци от Брадъра, но Брадъра от Тупаревци - не.

Аз продължавам да си гледам за n-ти път Кухня и по-добрия "зъл" шеф.

# 682
  • Мнения: 9 700



Редакция
Направи си сам започва Joy

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 16:52 от Bengun

# 683
  • Мнения: 2 707
Супер, щом имат бюджет за екип от няколко човека, значи финансово нещата са добре.
Което е добре за нас като зрители.

# 684
  • София
  • Мнения: 5 551
Доста се чудих дали да го публикувам това послание тук. Реших, че си струва.
Скрит текст:
Това промо първо ми се струва доста драматично, второ - сравнително "tone-deaf", предивд обстоятелствата. Отдавна имам чувството, че създателят на този формат винаги го "продава за повече, отколкото действително струва".

# 685
  • Мнения: 9 700
Ако се замислиш каста позволява да се получи много добро състезание, защото с малки изключения има много добри атлети сред участниците. Самите игри е сигурно, че ще бъдат честни, което е още една крачка към добър краен продукт. Остава открит въпроса с дизайна и постановката на игрите, които малко или много няма как да скрият сравнително ниския бюджет на Продукцията. Но много интересна игра може да се направи само с няколко карабинера, няколко въжета и няколко тежести при този каст.. но ще изглежда малко или много евтино.

# 686
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
За Оскарите идвам да кажа.
По неволя, а и малко доброволно гледах от 22:00 снощи до 07:00 сутринта.
Работна бях, и за фон вървяха.
Мон Дьо до 02:00, после директно Големия брат.
Моят фаворит беше "Не поглеждай нагоре". Писах тук, страхотен филм. Знаех, че няма шанс, но все пак.
"Методът Уилямс" също е много добър филм, заслужен Оскар за Уил Смит.
"Дюн" обра Оскарите, както аз им казвам - второстепенните, 6 мисля, най-заслужен е този за оригинална музика според мен. Честно казано, това не е моя филм.
"Кода" не съм го гледала, но съм си го изтеглила. Доста добри отзиви чета, ще го гледам, някога когато остане време. Но ще го гледам, обещала съм си, с тази заявка...
Много се зарадвах на Оскара на Били Айлиш и нейния брат за най-добра песен - No Time To Die - личен фаворит форевър.
Най-вълнуващият момент за мен беше появата на "тримата големи" - Ал Пачино, Робърт де Ниро и Франсис Форд Копола - 50 години "Кръстникът". Класика, класика!
Както и голямата Лайза Минели, в инвалидна количка, която обяви Оскар за най-добър филм, заедно с лейди Гага.
И още един "вълнуващ момент" Joy - при Мон Дьо беше кой - Влади Михайлов, не през цялото време, в коментарното студио, заедно с Луиза Макариев. Доста адекватни коментари имаше между другото, не само от тях.
От всички рокли най-много ми хареса тази на Пенелопе Круз.

И на Джесика Частейн - Оскар за женска роля

Най-зле за мен бяха сестрите Уилямс

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 17:15 от Merri_An

# 687
  • София
  • Мнения: 27 412
и черешката на тортата 😮🤐




На мен най-много ми хареса Джесика Частейн
Като цяло ми харесаха повечето. Най-зле бяха Кристен Стюарт и Зоуи Кравиц (все мои любимки).
Сестрите са ми любимки също и да, малко прекалено разголено и вулгарно, но те обичат да провокират.

Кой иска да гледа тоалети:
https://bg-mam.ma/p/1100643/44524444
https://bg-mam.ma/p/1100643/44524482
https://bg-mam.ma/p/1100643/44524501
https://bg-mam.ma/p/1100643/44524509

Много скучна и слаба церемония като цяло и много предвидима, нямаше никакви изненади.
Да, появата на тримата великани заради Кръстникът беше най-запомнящото се нещо. Чествахме Кръстникът и Джеймс Бонд, но някак си не се усети, не знам...

Оскарите иззгубиха своя блясък и слава! И трудно ще си ги върнат, особено с такива 'гангста' прояви от гетата като на Уил Смит.

# 688
  • Мнения: 2 707
Попитах хора, с които си пишем на друго място, та и вас да ви попитам: Този удар на Уил Смит колко бутафорен беше според вас по десетобалната система? Аз му давам 11. Мен ако ме ударят така, но наистина, няма да стана от пода. А Крис Рок даже не помръдна. Да не говорим, че и двамата се хилеха като тикви след 'удара'. Даже си помислих, че е много слаб скеч и с учудване тази сутрин виждам, че се коментира като истински удар.
Като онази историческа бутафория с Джъстин Тимбърлейк и Джанет Джексън.

# 689
  • София
  • Мнения: 27 412
Там е работата, че не е бутафория, а истина.
И нещата жестоко загрубяха. Това не е постановка, Врабец. Да, не го удари с юмрук и със сила, но то и това оставаше... Но виж реакциите след това. Няма театро тук.

Общи условия

Активация на акаунт