Кога махнахте детската количка?

  • 5 080
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 160
Няма никакво значение ние кога сме я махнали. Води се от твоето дете, не от чуждите.
Иначе за протокола - щом проходи я махнах, не я искаше вече. Не съм я носила никога, нито е мрънкала че е изморена, а си ходеше бая.

Разбира се , че се водя по детето, просто обменяме опит 😀 Wink

# 31
  • Мнения: 1 792
До две и половина. Но до две беше често, а след това по-рядко.

# 32
  • Мнения: 3 902
До две по-активно, на 2 и половина я махнахме изцяло. Вече издържаше достатъчно дълго без да иска да я нося. По принцип е доста висока и ми беше дошло до гуша да ме гледат все едно съм полезно изкопаемо и возя 5 годишно в количката.

# 33
  • София
  • Мнения: 18 710
Колко висока е била на тази възраст?

# 34
  • Мнения: 5 385
На 18 месеца е синът ми и още се вози активно в количката. Нямам намерение засега да я махам, защото гърбът и кръстът ми не са в добро състояние и не мога да го нося на дълги разстояния.
До близки обекти като магазин, куриер и тнт. ходим пеша, но той не издържа повече от 30сек-1мин за ръка.
Смятам чак към 2-2.5 годинки да пробвам да я махнем, ако разбира се, той не се откаже дотогава сам. Засега обаче още се вози в нея спокойно. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 902
Колко висока е била на тази възраст?

На 2.5 беше около 96-7см. В момента е почти на 3 и е 100см.

# 36
  • Мнения: 9 446
Около 1г. и 6 м. - 1г. и 8 месеца и при двете деца.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 466
До три и малко се вози в количка. Последно тази година на морето мъхнеше хем нея хем всичкия багаж. Носила съм и в раница. Щом и се седи не ми пречи напротив, по-лесно пазарувам и се придвижвам.Дори сега когато е на 4  понякога усещам че ми липсва количката. И съм убедена че само ако и предложа с голям кеф ще се метне вътре.

# 38
  • Мнения: 29 451
На година и няколко месеца, но я заменихме с триколка, на която се возеше, като се измори. От типа с дръжка за бутане.

# 39
  • Мнения: 1 752
Моето дете, като бебе, тоест до годината, хич не обичаше да бъде в количката.
Дали мога да очаквам сега, между първата и втората година, да седи и се вози, като нормалните деца или да не се надявам?

# 40
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Да, с времето започва да им харесва количката. Поне при моите 🙃 колкото по- голямо е детето, толкова по- малко ядове и драми има, даже напротив.

# 41
  • Мнения: 3 902
Като минат годината им идва акъла. И моята беше така 😂 още си я иска, а е на 3.

# 42
  • Мнения: 9 446
И при двете ми деца преди да навършат 1 година и 8 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт