💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 15 - Между два сезона

  • 89 473
  • 946
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 754
Дяволче, напълно съм съгласна с написаното, само едно изключение - Манка. Тя не е напълно бездарна, а свръх надарена - да прави скандали. Самороден талант! 😂

@ Изчетох интервюто на Паолина, в едно е права, Мани е зло, което не пожелавам на никой да има в обкръжението си!

# 16
  • Мнения: 6 171
Благодаря за новата тема!
Гласувах за трети сезон.
Игрите приключиха, Маските също, сега ми останаха само сериалите, които си следя, но не по тв.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 14:30 от FireWithin666

# 17
  • Мнения: 1 873
Гласувах за Сезон 2. Благодаря за Новата тема Смайли.

# 18
  • London
  • Мнения: 6 732
Благодаря за темата !

# 19
  • София
  • Мнения: 12 602
Гласувах за първи сезон... много тъпи изпълнения, правилата бяха дори по-зле (кутията на Пандора), изтрещели участници (Веско ризката, Юлиан нарциса), абсурден финал, особено с това гласуване. Вторите два сезона имаше по-качествени участници и игрите станаха по-сериозни, но пък драмите със сестри и Манита дойдоха в повече. За нагласяванията не ми се коментира, дъно, но ги имаше и през трите сезона.

# 20
  • Мнения: 2 104
Аз не съм гледала първи сезон, вторият само от време на време. Третият сезон го гледах по-сериозно, защото Фермата беше толкова зле, че се отказх да ги гледам.
Сезонът беше с интересни и симпатични участници и страхотна финална битка. С два големи минуса - Мани и отделеното й време (половин сезон) и нагласените игри.
Дано продуцентите си вземат поука и намалят бигбрадърския елемент и вмешателството в битките.

# 21
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дано продуцентите си вземат поука и намалят бигбрадърския елемент и вмешателството в битките.

Това си го пожелаваме след всеки сезон и после става още по-зле.

Щях да гласувам за първи сезон по много причини. Щях да гласувам за втори сезон заради сестрите, защото бяха непоносими. Но този сезон с Мигла, всички нагласени игри + върхът с Валентин, униженията, на които бяха подложени участниците, наклониха везните. За мен третият сезон е върхът на безобразието, дори без да имам предвид това, което знам и не е видяно.

# 22
  • Мнения: 544
Благодаря на всички - за темата, статистиката, мненията.
Гласувах за сезон 3. Освен играта на финала и още 3-4 разчупени игри, нищо хубаво.
Имаше една игра с възглавници, които обръщаха, за да съвпаднат символи. Щеше да е подходяща за доста участници, но не я включиха. За сметка на нея се дърпаха, бутаха и теглиха.

# 23
  • Мнения: 4 437
Благодаря за темата и аз!
Мисля, че трети сезон води, понеже ни е прясно прясно разочарованието. Аз лично гласувах за втори. Като си спомня как имаше цели епизоди "Искрено и лично" със сестрите, не по-малко нагласени битки с тях - Катя и Ники, Тодор срещу сестрите т.н., а и разочарованието ми от победителя беше най-голямо. И имаше много участници пълнеж - реално цялото рибарско племе беше там за сеира, като изключим пилота, който бързо избяга(хоп и там с вериги го прецакаха и хвалеха Джери как малкото момиче отстранило големия мъж!) и донякъде Катя.
Този сезон кастът беше силен - изключвам Мани, Стейси и Братоев, битките бяха доста по-трудни и интересни. Даде заявка за нещо качествено. Даже идеята за отшелника не беше лоша. Реализацията обаче се оказа разочарование. Толкова бутане на Мани, за да има скандали и сеир; нагласени битки и съмнителни награди и тоталната скука на плажа на отшелника...
Първи сезон си остава най-добър, просто защото не бяха се научили още така да манипулират нещата. Една пандора имаше, ама чак накрая.

# 24
# 25
  • Мнения: 5 436
Благодаря за темата! Ако не беше Мани си представете, че за пълнене на времето трябваше да завихрят някоя любовна интрига. Предпочитам Мани!

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Мани така я нагласиха, че да прецака много играчи, които трябваше да останат. Не е честно. Тя нито има качества, нито нищо.

# 27
  • London
  • Мнения: 6 732
Боби и жена му са били на състезание



И тук видео на жена му

https://www.instagram.com/elina_pashalanova/reel/CW3Qp3Po7dE/?ut … _medium=copy_link

Хихи, я това е много яко.
https://www.instagram.com/tv/CXG28i0p2CV/?utm_medium=copy_link

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 18:42 от La Catrala

# 28
  • Мнения: 2 104
Съжалявам, но не мога да възприема жени щангистки.Може да си много трениран физически. Няма лошо и от силовите тренировки. Но това ми идва прекалено.

# 29
  • Мнения: 312
Съжалявам, но не мога да възприема жени щангистки.Може да си много трениран физически. Няма лошо и от силовите тренировки. Но това ми идва прекалено.




Най-хубавите жени, които съм виждал вдигат тежести. Така се извайва хубаво тяло.Stuck Out Tongue Проблем става, когато в съчетание с тежестите, започнат да се "зобят", тогава заприличват на мъже и дори кожата на лицето им загрубява. Unamused
Как са изписали името на Ваня, не се сещам за какво става въпрос? Много беше тъпо да назовават Паулина като първата жена финалист, защото това не е вярно. 😃 Ваня добре е реагирала в сторитата си. Наистина повечето участници са разочаровани и с право.



Финалист е играч, който се е класирал на финала и участва във финалната битка. Паулина е първата жена финалист и това е положението.Trollface Да, реално в крайното класиране и двете с Ваня са на трето място, но просто във втори сезон на финал отидоха двама. Няма как Ваня да се води финалист.Trollface

Общи условия

Активация на акаунт