Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 858
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Лайт, благодаря за хубавата тема.Revolving Hearts Ботуши, боти, палто, пуловери си накупих.

# 16
  • Мнения: 7 694
Благодаря за темата, Лайт!!! Hug
Гафове със сигурност съм имала, но не и в моите очи. Simple Smile Така че не се брои. Grinning
Иначе- заредила съм се с рокли, ботуши и палта. Да видим какво ще излезне от всичко това.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Аз установих, че нямам пуловери и съм поръчала два.





Иначе и едни боти:



А също и яке:



Повече нищо няма да купувам. Имам няколко ежедневни рокли, които с удоволствие ще нося и тази зима. Едната я пенсионирах, доста е избеляла, макар че ми е много удобна.

# 18
  • Мнения: 9 167
Hop
Мерси за прекрасната тема!
Тази година само едни сандали си взех, нямам мерак за нищо това беше една много тъжна за мен година.

# 19
  • Мнения: 3 540
Lady Brinne, подобно яке и аз заглеждам. Още му се чудя обаче. 🙄



Откъде е твоето?

# 20
  • Мнения: 605
Лайт, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Засега нося, каквото носих и ноември. Когато стане по студено /никак не искам/ - тогава ще го мисля.
Като гаф, но не точно, отчитам покупка на малка чанта. Търсих подходяща, търсих, накрая ми писна и направих компромис с големината, на другите условия отговаря. Събира много малко неща, но пък ми харесва.

# 21
  • Мнения: 2 768
Момичета, под гардероб през декември нямах предвид непременно нови неща. И аз нямам муза за кой знае какво пазаруване напоследък.
Но пък имам неща от години, които си харесвам и само по това време имам желание да нося. Полите, които съм измъкнала, са класически кройки, които имам от 2-4 години. Новото в комбинациите са блузите или пък бижутата/шала/шапката,... Половината рокли също са стари, но любими.
Бях се зарекла тази зима да не купувам нови ботуши и удържах.... допреди два дни Blush

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 22:53 от Light Beam

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Магни, якето е от reserved. Чакам го, не е дошло още.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Благодаря за темата!
През декември нося каквото ноември и януари- жилетки и шалове. Обух си новите боти, кожени са, нямах нужда от тях, но ги взех пролетта. Тези дни времето е разкошно, че пак извадих тениски за носене. Правим дълги разходки- маратонки и тениски задължително.

# 24
  • На острова
  • Мнения: 1 272
Благодаря за темата!

Аз нищо ново не съм си купувала също. Мисля, че си имам достатъчно дрехи за ежедневието/офис, и е напълно излишно. Открих едни равни, ниски ботуши до над коляното, които смятам да ги износя този сезон, не са първа мода, но са ми удобни за тичане през деня (училище, офис, пазар) и стават за работа.


За сметка на това купих ново, дълго пухено яке на майка ми. Тя пък ми подари един овърсайзд елек от Reserved. Чудесен е с худита, пуловери и кожен клин.

Честит празник и щастлив декември! ❤❄🎄

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 13:06 от ~Миа~

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
И аз се бях зарекла да не купувам обувки, а  ноември избухнах с 6 нови чифта. Close  Днес обух едни 7-годишни еленови боти и по домашни дрехи, но с парфюм,
 закарах едно от децата на училище. Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 11 983
Много ми харесва якето, Магни, но защо по ягодите ги правят все в тези ужасни тъмни цветове.
Няма начин през зимата да облека подобен цвят. Всеки ден ме стряскат пешеходци, облечени в черно, които изскачат на пътя и изобщо не осъзнават, че са невидими при нашето ужасно улично осветление.

# 27
  • Мнения: 1 854
Да се запиша и аз в празничната ни тема...

През декември освен старите, но любими пуловери и рокли ще понося и някои нови попълнения от намаленията...два пуловера с висока яка и един с деколте на гърба...всичките обаче доволно плътни...като за зимен месец...

Гафове през 2021 не мога да кажа, че имам...но предното лято може да мине за такъв отиването ми до работа с дълга флорална  рокля  Liu Jo с разголен гръб (подарък ми е, аз такива пари не давам за дрехи)...но трябваше след работа да бъда на събитие, за което беше идеална, а нямах време да си ходя до вкъщи ...И ако сутринта бях с пуловер отгоре ,то след обяд събирах странни погледи в градския транспорт....Grinning

Ето някои от любимите ми визии за 2021...най-обикновени дрехи, даже повечето са от  предните години...но както каза  и Лайт понеже са запечатали най-щастливите ми дни от 2021 за мен са любими...Two Hearts

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 09:39 от kativita

# 28
  • Мнения: 12 473
Поизпуснах ви малко, ама ми е  топ сезон сега и грам свободно време нямам.,
Акп гледам нещо за покупки - е за дома. Вчера сервиз за хранене поръчах, в Зара нацелих чаши и прибори..)
И понеже не гледам и не търся дрехи, те сами ме намират..)
Една позната ми предложи тези изкушения, и изобщо не ги мислих.





Днес ги чакам да пристигнат.
Имайте предвид, че шапка слагам само на планина или плажа..))
Нямам идея дали ще се харесам и дали ще ги нося дори..)

# 29
  • Мнения: 2 502
Най-накрая си намерих дълго черно яке, търся го от 3 години. Едни боти харесах и ще ходя да ги меря. И май с това ще приключа.

Общи условия

Активация на акаунт