Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 969
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 749
Като са ми искали нещо конкретно, съм давала. Но за мой късмет, поне за панталони не сме един размер /в моя полза де, фук фук 😂/.

# 796
  • Мнения: 7 898
Никога не съм носила дрехи на майка ми или сестра ми. По- скоро сестра ми вземаше мои дрехи и не искаше да връща.

# 797
  • Мнения: 28 913
Агент, палтото е жестоко, страхотен цвят.
Слава богу на моята вече не й стават моите дрехи...и аз не обичам да си ги давам Wink


Аз пък днес си купих златен пръстен, луда работа...не бях го правила от години...

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 19:38 от mimi.7299

# 798
  • Мнения: 3 648
Още едно “да” на палтото на Агент!
Не съм носила дрехите на мама, не ме привличаха изобщо. Само един кожен колан от СБХ страшно исках и в един момент - много над 20 бях, ми го подари. Още го нося. Сестра нямам. Но имам щерка, която до скоро редовно ми крадеше роклите. Сега е по-тежичка от мен и няма опция. Но миналият месец издирвах едни обувки, докато се сетя че ги взе “ на заем”. А докато живееше с нас, редовно си търсех  гребена 😡 Ако трябва да съм честна, липсват ми тези иначе ужасно дразнещи нейни навици. 😢

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 7 021
Хубав пръстен.

С трима сина никой не ми пипа гардероба и  козметиката.

# 800
  • Мнения: 2 135
И на мен ми харесва палтото и цвета му, Агент!
Аз на мама съм вземала някоя друга блуза, палто или яке, но това като съм била ученичка. Щерка ми точно в момента си разменяме клинове,  дънки, анцузи, един размер са ни и обувките. Не проявява много интерес към моите дрехи ако не са от спортната линия. Имам дрехи които са от доста време, запазени, младежки, но не щяла да носи нищо от "миналия век" Joy и тогава раздавам на домове.

# 801
  • Мнения: 28 913
А моята щерка ми краде чантите и слънчевите очила...само те и стават.... скоро и подарих една чантичка със синджир-презрамка на Трусарди, каза, че и е най любима... Wink

# 802
  • София
  • Мнения: 17 869
Никога не съм разбирала менкането на обувки дори между близки роднини.

# 803
  • Мнения: 2 135
То не е и препоръчително. Всяко ходило е различно, натиска който се оказва върху подметката, дори и от походката обувката се деформира. Под носене имам предвид, че й взех есента едни боти на Зара, но тя не ги носи, а пък цветово са идеални като комбинация на моето яке, та ги подносих аз.

# 804
  • Мнения: 3 648
Никога не съм разбирала менкането на обувки дори между близки роднини.
Менкане в нашият случай е неуместно. Изобщо не става дума за ежедневни обувки . Аз имам десетки за специални случаи, някои обувани по веднъж - стилетото, дамите в темата знаят, ми е слабост. Момичето ми имаше парти с много официален дрес код и аз с удоволствие ѝ ги дадох. И забравих.
Всъщност “близки роднини” е една идея по далеч от майка и дъщеря. Simple Smile

# 805
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526
Нямам против дъщерите ми да ми заемат дрехите, ама изобщо. С голямата имаме почти еднакъв стил, вече ми е примъквала по някоя тениска, суитшърт, на баща си пуловер е слагала. Малката често взема от шаловете ми. Какъв е зорът да не дам на детето си да облече нещо мое?! Панталони и обувки няма как, защото се разминаване с много, но гардеробът ми е отворен за каквото и да е.
Навремето и със сестра ми менкахме дрехи. Кому би било нужно да имаме 2 еднакви блузи? И с приятелки редовно размятахме дрехи, че до степен да не помним якето на коя от нас е в същност.
Даже в момента съм с яке на приятелка, защото наистина не предполагах, че баш такъв студ ще хвана и наистина нямам такава дреха. А за 5 дни да купя нещо, не си заслужава. Жената предложи, стана ми, взех го. За ужас на ССФ даже няма да успея да го изпера преди да й го върна.

# 806
  • Мнения: 4 291
Никога не съм разбирала менкането на обувки дори между близки роднини.
Не беше менкане, а тайно отвличане. Изобщо не съм я питала мама, а направо и взимах разни дрехи. Майка ми беше много елегантна и модерна  на младини, а аз редовно и отмъквах пуловери, аксесоари,  палта, кожени сака. Тогава се дразнеше, а сега си спомня с умиление.

Ако имах дъщеря, щях да и разрешавам да си хареса неща от гардерабо ми. Даже ще го приема като комплимент.

# 807
  • Мнения: 2 513
Като се замисля колко години ни делят с дъщеря ми и тутакси се успокоявам, че няма никаква "опасност" да посегне към гардероба ми. Имам обаче много парфюми, така че може да се включи там.

# 808
  • Мнения: 19 706
Преди години бях пробвала изкуствени мигли и беше катастрофа - сърбеше, дразнеше, изпадаха за два дни и моите после стояха като проскубани. Бях се зарекла никога повече. Миналата година обаче, за рождения ми ден, колежка ми направи подарък - мигли в нейния салон. Е, не съм спряла да ходя оттогава и съм супер доволна. Така че има огромно значение и кой, къде, как ги поставя.

# 809
  • Мнения: 3 835
Имам приятелка в Сърбия, която ходи с такива от няколко години. Но ходи да й ги слагат. Не се е оплакала. Явно има значение кой, как, какви ти слага

Общи условия

Активация на акаунт