Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 113 022
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 19 733
На мен категорично отказват да ми сложат 3D примерно. Не били за моето око и били лоша техника за естествените мигли - трябвало почивка на всеки 4-5 месеца. Но е страшно удобство - окото е подчертано и спирала не ползвам, пък си стоят съвсем естествено.

# 811
  • Мнения: 7 898
И защо не били за твоето око? Или да гадаем? Simple Smile

# 812
  • София
  • Мнения: 39 113
Аз да си кажа моето мнение за миглите. Някои майки от нашия клас имат, та ги загледах. Цялото лице уморено, посърнало, без грим, на петна и изведнъж - бам мигли. Някои по-леки, някои като завеси. Ами не стои добре!
За дрехи и обувки - дъщерята доста често ми отмъква някои неща, в края на краищата й ги оставям. Сега ми носи чизмите, аз не съм ги носила от 2 г.

# 813
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Харесва ми като стоят естествено. 
Не и 40+ жена с мигли като за драг шоу.

# 814
  • Мнения: 8 229
При толкова варианти за спирали - сгъстяваши, удължаващи и т.н. не мисля, че е нужно да се слагат мигли. И както Роки е написала - стои гротектно сутрин рано, водейки детето на училище без друг грим и "бам" веят се едни мигли Wink

# 815
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 445
Моите клепачи са много подпухнали по рождение, не знам как се наричат, кожата ми е мазна и каквото и да сложа на очите си се размазва. Миглите са добър вариант, който смятам да пробвам в необозримото бъдеще. Добре направените почти не личат, по-скоро би ме било грижа за съсипването на моите.

Аз имам две сестри и цял живот въртим едни дрехи. Сега е по-трудно, че живеем в различни държави, но винаги се намира какво да ми примъкнат и аз да им пробутам.

# 816
  • Мнения: 7 479
Не мога да си представям да си менкам дрехи с когото и да е. Иначе когато сме заедно с майка ми и дъщеря ми парфюмите са общи.

# 817
  • Мнения: 7 898
Парфюмите е абсурд да шервам Simple Smile. За майка ми и сестра ми няма значение дали е Шанел или Българска роза.

# 818
  • Мнения: 29 200
Не мога да си представям да си менкам дрехи с когото и да е. Иначе когато сме заедно с майка ми и дъщеря ми парфюмите са общи.
И аз, просто не си представям да облека чужда дреха, дори и на детето ми. За обувки пък абсурд просто, всеки крак се поти, има различна фарма на очупване на обувката и т.н. Бррр направо се потрисам. По същата причина не ми е приятно аз да давам мои. Детето си винаги съм възпитавала, че дрехата е лична вещ и не се разменя. Тя никога не взима дрехи на приятелки ...
Парфюми най мразя да ми взимат, но съм го правила единствено за щерката и веднъж за майка ми.

# 819
  • Мнения: 31 398
И аз не съм фен някой да ми пипа парфюмите. Давам техни. Дрехи няма проблем да дам на дъщерите ми.

# 820
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
При толкова литри парфюм,  постоянно раздавам на близките ми. Затова отдавна спряха да си купуват.  Joy

# 821
  • Мнения: 7 898
Не обичате да си менкате дрехите, а някои не излизат от магазините за втора употреба дрехи Simple Smile. Не е упрек.

# 822
  • Мнения: 29 200
Никога, нищо не съм купувала от ВУ, по същата причина!

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 13:16 от mimi.7299

# 823
  • Мнения: 2 749
Единствено обувки и бельо не бих си купила втора употреба. За друго нямам проблем. Имала съм страхотни находки, даже и дрехи с етикет. Но последните 2-3 години нищо не мога да си харесам.

# 824
  • Мнения: 2 359
За мен в размяната на дрехи в едно семейство неудобството е основно, че е възможно точно, когато "титулярът" на конкретната дреха реши да си я облече може да се окаже в коша за пране, което да наложи бърза промяна в плановете  Simple Smile. Особено сутрин при ограничено време за приготвяне това си е стрес. Иначе нямам нищо против "наследените" дрехи. Нося тениски и худита на сина ми от времето, когато размерите му  съвпадаха с моите. Той пък ми отмъква разни спортни и плетени шапки - не ми е драма при толкова налични шапки. Обувки съм давала по изключение, когато пристигнат гости оказали се внезапно с крайно  неподходящи за сезона такива (случва се времето рязко да се промени понякога) или, ако нямат подходящи за определени дейности, а сме решили да се поразходим в планината например.

Общи условия

Активация на акаунт