Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 951
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 110
Викам си да не би да има нова тема и поради това да не ми излизат известия в камбанката....та време ни е за нова такава, момичета!

# 781
  • Бостън
  • Мнения: 13 573
Може би не е лошо да дочакаме Февруари Wink

И аз като че ли искам да пробвам изкуствени мигли. Моите са дълги но редки...., с изкуствени искам да сгъстя, какви бихте предложили?
И аз ще дам глас за отделни снопчета и то сложени много консервативно и по-малко в края на окото. Всякакви цели стрипс вече стават очевадни, макар, че и от тях има по-натурални стилове. Ardell е бранд, който предлага много прилично качество на много прилична цена. Аз не харесвам нито миглите си, нито формата на очите си и въпреки, че имам няколко кутии с мигли из чекмеджетата с грим реално слагам 2-3/годишно и ужасно обичам да се мажа за Хелоуин, защото мога да си направя най-невероятните драматични мигли (и червено червило!) и на никой да не му направи двусмислено впечатление, че съм се попрестарала на дърти години Grinning

PS Да, изкуствените мигли си се мажат със спирала, разбира се...

PS Пoследните години нашумяха и магнитните мигли - първо бяха долни/горни, после измислиха магнитна очна линия за да ги държи към основата на миглите. Не съм се изкушавала дотам, че да ги опитам обаче. След като видях на какво заприличаха естествените миглите на приятелките ми след слагане на мигли от типа "косъм по косъм" също не се прежалих и си ходя рядкомиглеста.

Няколко примера:
   

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 21:13 от Agent Provocateur

# 782
  • Мнения: 12 473
Снопчетата пак ли с лепило се лепят, като целите?

# 783
  • Мнения: 2 749
Преди няколко години правих мигли косъм по косъм. Беше при приятелка и се съобрази да са възможно най-късите. Много добре стоеше, но аз по принцип се гримирам 2 пъти в годината и очите ми не са свикнали. Много ме дразнеха и едва дочаках да изпадат. Не бих си го причинила повече.

# 784
  • Мнения: 12 473
Да, аз също съм пробвала трайно поставяне на мигли, но аз спя по корем и на 3-1 ден изпадаха. Безсмислено е просто..)

# 785
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 350
Голям мерак имам да си сложа трайно мигли аз, ще пробвам при първа възможност при една приятелка, да си начеша крастата поне веднъж.

# 786
  • София
  • Мнения: 6 805
От декември ще скочим на февруари май.
Много са ми изкуствени изкуствените мигли, няма шанс да залитна по такова нещо.

# 787
  • Мнения: 7 898
Пробвай трайни само веднъж и повече не искам. Очите ми се зачервиха от тях и ужасно ме дразнеха.

# 788
  • Мнения: 838
Изкуствени мигли съм слагала ведъж - по официален случай. Много съм доволна обаче от ламинирането на мигли + боя+ботокс. Ефекта при мен е много добър - стои много естествено.

# 789
  • София
  • Мнения: 38 627
Дъщеря ми си сложи 2 пъти, така че имам достатъчно наблюдения, за да кажа не. Мога да си направя драматични мигли и със спирала, иначе ежедневно си слагам спирала нормално.

# 790
  • Бостън
  • Мнения: 13 573
Днес 13 год ми щерка ми открадна новия панталон, който успях да обуя числом и словом 2 пъти и отиде с него на училище. Аз се оплаках на ММ, а той рече, че до няколко години ще и омалеят моите парцали и проблемът ще отпадне от само себе си. Разбира се, на нея и стои по-добре, отколкото на мен!
(Тъмнозелени джогърс, които купих само защото прекрасно се връзваха с тъмночервените боти с тъмнозелена заставка, които взех преди месеци, и като цвят и като стил.)
И май си имам ново тънко палто. Май, защото мисля дали да го задържа. Цветът обаче в реалността е по-тъмно жълто, почти горчица. Дължина над коляното, която е доста нетипична за мен, но с панталони/дънки стои чудесно.

 

Реално цветът изглежда така:

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 21:12 от Agent Provocateur

# 791
  • Мнения: 7 898
Палтото е чудесно. Скоро и аз бях хвърлила око на едно такова, но с цепки от страни.

# 792
  • Мнения: 2 314
Много обичам жълто във всичките му нюанси, макар че то се опитва да не ми отвръща със същото Simple Smile... Не на мен тия обаче, намирам му цаката.
Agent Provocateur, запази си го, много е свежо и ще ти отива цвета според мен.
Даа, проблемът с дрехите отмъкнати от щерките май е неизбежен в последно време доколкото чувам. Само майка ми на времето беше наложила извънредно строго вето не само в-у своите дрехи, но и със сестра ми не можехме да си ги разменяме. Абсолютен гардеробен диктат цареше у дома...

# 793
  • Мнения: 3 814
Аз имам младеж у дома и съм подсигурена с анцузи, суетшърти и т.н за години напред… маратонки само един чифт наследих. Че бързо растат в тези размери.

Не бих се съгласила да си разменяме дрехи с дъщеря. Може би в единични случаи, ако е толкова наложително. Или след като един се насити напълно. Мисля, че всеки трябва да си има гардероб. Никога не съм носила едни и същи дрехи със сестра ми.
Но мое мнение.

# 794
  • София
  • Мнения: 6 805
Аз имам младеж у дома и съм подсигурена с анцузи, суетшърти и т.н за години напред… маратонки само един чифт наследих. Че бързо растат в тези размери.

Не бих се съгласила да си разменяме дрехи с дъщеря. Може би в единични случаи, ако е толкова наложително. Или след като един се насити напълно. Мисля, че всеки трябва да си има гардероб. Никога не съм носила едни и същи дрехи със сестра ми.
Но мое мнение.
Така си мислиш, понеже имаш младеж. И аз не обичам да си давам дрехите на дъщеря ми, но пък и не мога всеки път да отказвам. Има различен стил от моя, но последно време се случва да иска това-онова. Както акзах, не винаги давам, но е доста гадничко да не давам въобще. А пък да й купя същото нещо, за да го сложи 2 пъти, не благодаря, нямам такъв бюджет. Аз съм по-малката сестра и съм взимала дрехи на сестра ми. И на нея не й беше приятно, но ми е давала. Даже не помня да ми е отказвала нещо, въпреки че не й беше приятно.

Общи условия

Активация на акаунт