Пазаруване от Amazon - тема №100

  • 75 350
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 018
Тет, мерси! Но фейсбук ми е последна опция по принцип за всичко.

# 721
  • Мнения: 69 202
То не можах и да го намеря, рових, ама..
Иначе в амазон Долче густо много под 100 лв не съм срещала последните 2 месеца, а ги следях. В складовете не съм гледала обаче...
В БГ мисля около 80 може да паднат на промоция. По-евтина едва ли...ама си реши автоматична или ръчна да е. /при ръчната ти спираш водата/...
Тук има намаление...https://ofisitebg.com/category/kafemashini-s-kapsuli

# 722
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
От кога Амазон.де начислява доставка от 0,57€ до немски адрес??? Thinking Аз ли съм пропуснала нещо? Всички артикули са с продавач Амазон.

# 723
  • Мнения: 38
От кога Амазон.де начислява доставка от 0,57€ до немски адрес??? Thinking Аз ли съм пропуснала нещо? Всички артикули са с продавач Амазон.

За какъв артикул става въпрос? Например за игри за конзоли (18+) има 5€ доставка, дори и с прайм.

# 724
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
Не, не са такива. Сложила съм 2-3 чифта обувки, лампички, тестове за Корона вирус, микрофибърни кърпи, чаши.....обикновени неща, които и друг път съм купувала........

# 725
  • Мнения: 2 663
Тестове за корона какви? Има на нелоша цена и тук. Последно като гледах в Амазон, май не бяха на много изгодна цена.

# 726
  • In transit
  • Мнения: 11 989
От кога Амазон.де начислява доставка от 0,57€ до немски адрес??? Thinking Аз ли съм пропуснала нещо? Всички артикули са с продавач Амазон.
Имам три поръчки в последните три дни, двете са с продавач Амазон, но нямам такава такса до немски адрес.

# 727
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
Тестове за корона какви? Има на нелоша цена и тук. Последно като гледах в Амазон, май не бяха на много изгодна цена.

Някакви 5бр за 8.75€.

# 728
  • Мнения: 2 663
Добре е, не е лоша цената. Яд ме е обаче, че няма от онези за 0.80€ Grin

# 729
  • Мнения: 6 441
Проиграх с няколко артикула, не ми начислява такава сума за доставка.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 476
И аз поръчах въпросните Ковид тестове преди няколко дни, вече са при превозвача. Сега погледнах какво съм платила, нямам никакви такси за доставка, та не би трябвало заради тях да се начислява. Опитай да слагаш един по един артикулите и ще видиш заради кой се появява доставката 😀

# 731
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
Да, това съм намислила. Утре ще махам и слагам артикулите да видя защо така става. Тази вечер не ми остана време.

PS. Оказа се, че е от чашите Flushed Не мога да си обясня обаче защо..........От склада са, това пише:

Used - Very Good
€10.23
€3.99 delivery Monday, March 14
Or fastest delivery Tomorrow, March 11. Order within 5 hrs 42 mins
Add to Basket
ConditionDer Artikel kommt mit Originalkarton in einer Umverpackung. Der Originalkarton ist beschädigt.
Dispatches fromAmazon
Sold byAmazon Warehouse

Интересното е, че доставката е 3,99€, артикулите в кошницата ми са 7 броя заедно с чашите. 3,99€/7=0,57€ - точно, колкото ми иска като доставка. Thinking Не че съм за едното левче, но ми е интересно защо се начислява.......

Последна редакция: чт, 10 мар 2022, 09:38 от Leila

# 732
  • Мнения: 1 042
Абе поръчах и аз едни ковид тестове плюс други работи от немския амазон до БГ, куриерът е румънският FAN. Уж диспачнали на осми март, чудя се кога ще пристигнат. Уж expected delivery 16 март. Верно ли чак тогаз? 😀 Случва ли се да доставят по-бързичко?

# 733
  • Мнения: 69 202
Тогава чак, да.
Поръчвала съм книга от немски амазон, пак като при теб от Румъния влезе...десетина дни, не е много бързо, да. После с МВМД..

# 734
  • Мнения: 19 352
А аз Киндъл поръчах и дава 1 месец доставка до немски адрес.

Общи условия

Активация на акаунт