"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 32 164
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 703
[/img]
6 дни до м.ц втората е на 3/4 минута според вас ...

# 46
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 383
A ти пусна ли втори кръвен тест 48 ч след първит ?

# 47
  • Мнения: 4 843
Този тест не бил нейният, за една приятелка пита.

# 48
  • Мнения: 703
A ти пусна ли втори кръвен тест 48 ч след първит ?
не е мой на етърва ми е да аз пуснах и за сега всичко е наред увеличава се

# 49
  • Мнения: 48
Здравейте, миналия на 06.12 си пуснах кръвни изследвнаия които излезнаха с резултат: 16:42 HCG бяхме на лекар нищо не видя рано било. Дава ми час за 22.12 но три дена по късно след прегледа аз почнах да кървя. Става в петък това нямаше как да ме прегледа защото беше много късно. Каза понеделик ела, отидохме и нищо не видя. Каза пусни си пак кръвни да съм сигурен. Пускам си аз днеска и чакам ниски стойности да обаче ми излизат 107.59.
🙀
Не знам какво да мисля още кървя леко е и кафеникаво. Според вас какво може да е? И най-вече защо така се получава?

# 50
  • Мнения: 5 134
Пусни прогестерон и си намери нов лекар, ако до сега не ти е казал да го направиш.
Успех!

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. И аз като вас съм с мечта за бебе. Първия ден от последния ми цикъл беше на 19.11. Цикълът ми варира от 29 до 33 дни. Овулация според приложението, което използвам на 06.12. Със съпруга ми правихме секс на 03.12. От няколко дни съм с леки тъпи болки в корема. От два дни вечер ми се повдига ужасно много. Купих си тест за остановяване на бременност преди цикъл, но не съм сигурна кога е най-удачният ден да го направя. Днес се водя в 25ти ден от цикъла. Желанието ми е толкова голямо, че не ми се чака фо закъснение, а и реално не съм сигурна кога ще ми дойде - може да е на 19ти, може да е на 23ти… дали би отчел реални резултати, ако го направя утре сутрин? Не искам да се разочарован, в същото време не мога да чакам. А това гадене ми е много странно, тъй като никога до сега не ми се е случвало. Голямата тревожност идва от това, че преди 5 месеца съпруга ми беше опериран от варикоцеле. Тогава спермограмат беше много лоша, а новата ще разберем чак на 04.01. Извинявам се, че занимавам всички вас, надявам се разбирате вътрешните ми терзания..

# 52
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 383
Най добре изчакай. По принцип до 33 ден . Но може и на 29 ден. Съвет от мен вземи си тестове за овулация. Има тема за тях . Може и базална температура да мериш , но е по - трудно . Аз с тестове за Овулация забременях веднага , да съжаление неуспешно.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте, миналия на 06.12 си пуснах кръвни изследвнаия които излезнаха с резултат: 16:42 HCG бяхме на лекар нищо не видя рано било. Дава ми час за 22.12 но три дена по късно след прегледа аз почнах да кървя. Става в петък това нямаше как да ме прегледа защото беше много късно. Каза понеделик ела, отидохме и нищо не видя. Каза пусни си пак кръвни да съм сигурен. Пускам си аз днеска и чакам ниски стойности да обаче ми излизат 107.59.
🙀
Не знам какво да мисля още кървя леко е и кафеникаво. Според вас какво може да е? И най-вече защо така се получава?
Ами честно казано не ви нараства добре ЧХГ-то. След 2 дена си пуснете пак.

# 54
  • Мнения: 48
Пусни прогестерон и си намери нов лекар, ако до сега не ти е казал да го направиш.
Успех!

Ми не е още, лекаря е Илия Амалиев по принцип съм доволна. Внимателен човек е не е грубиянин. Взима си скъпо спор няма, един преглед е 70лв нямам против да ги давам но искам дя ми каже примерно момиче бременна си но еди какво си еди що си за това сега е така. Аз реално давам по 100лв за  преглед и на края да търся мнение от сайтове. Смисъл тъпо е.
Но се надявам да съм бременна, две години чакаме вече

# 55
  • Мнения: 703
Здравейте, миналия на 06.12 си пуснах кръвни изследвнаия които излезнаха с резултат: 16:42 HCG бяхме на лекар нищо не видя рано било. Дава ми час за 22.12 но три дена по късно след прегледа аз почнах да кървя. Става в петък това нямаше как да ме прегледа защото беше много късно. Каза понеделик ела, отидохме и нищо не видя. Каза пусни си пак кръвни да съм сигурен. Пускам си аз днеска и чакам ниски стойности да обаче ми излизат 107.59.
🙀
Не знам какво да мисля още кървя леко е и кафеникаво. Според вас какво може да е? И най-вече защо така се получава?
може да е извън маточна бременност на една позната беше по същия начин нищо не и се видя покървя после пак не видяха и чак когато си пусна за трети път разбра че е извън маточна бременност. първи кръвен 338
Втори 336
Трети 698...Дано да не е де

# 56
  • Мнения: 48
Здравейте, миналия на 06.12 си пуснах кръвни изследвнаия които излезнаха с резултат: 16:42 HCG бяхме на лекар нищо не видя рано било. Дава ми час за 22.12 но три дена по късно след прегледа аз почнах да кървя. Става в петък това нямаше как да ме прегледа защото беше много късно. Каза понеделик ела, отидохме и нищо не видя. Каза пусни си пак кръвни да съм сигурен. Пускам си аз днеска и чакам ниски стойности да обаче ми излизат 107.59.
🙀
Не знам какво да мисля още кървя леко е и кафеникаво. Според вас какво може да е? И най-вече защо така се получава?
може да е извън маточна бременност на една позната беше по същия начин нищо не и се видя покървя после пак не видяха и чак когато си пусна за трети път разбра че е извън маточна бременност. първи кръвен 338
Втори 336
Трети 698...Дано да не е де

Аз да допълня че преимах и фемара правихме  стимулация. Днеска ми е 9-ти ден от закъснението но все пак ако има нещо не изчислено правилно не знам... и кървеното е едно кафяво...
Божа работа е ясна ми е тая но така се надявах че е станало

# 57
  • Мнения: 5 134
Сакче ще се види при около 1000 чхг, обикновено дамите се викат на 10-12ти ден закъснение за първи преглед, защото има шанс да се види и не остава едно разочаровано съмнение "Как все пак расте чхг, а нищо не се вижда..."
До тогава отново си позволявам да препоръчам прогестерон, ако е нисък може да е причината.
И разбира се, че ИМБ е възможна, то и други неща могат да са, ИМБ и без кървене може да има (докато не ти се напълни корема, де). Ама кому е нужно баш сега такъв филм Simple Smile
Гледай максимално трезво на нещата, тествай се, за каквото е възможно да се тества, лекаря ще види останалото, когато дойде време Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте много се претиснявам дали не съм бремена правих си тестове и са отрицателни .Въпросът ми е дали мога да съм сигурна в резултата.

# 59
  • Мнения: 48
Здравейте много се претиснявам дали не съм бремена правих си тестове и са отрицателни .Въпросът ми е дали мога да съм сигурна в резултата.
Пусни си кръвни, макар че аз имам положителен резултат на кръвния лекаря все още не може да каже дали съм. Но ти се пази все пак.

Общи условия

Активация на акаунт