:) -кой какво е прал в пералнята?

  • 5 782
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 938
Пирони, запалки, стотинки, играчки на сина ми.

# 16
  • Мнения: 2 180
Носни кърпички /с пакета/,щипка за пари, гланц за устни, както и безценния химикал, подарен на милия лично от George Lagarde за кулинарни заслуги.

# 17
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Пари и гребен един път Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 125
Пари, хартийки разни, USB, батерия

# 19
  • Мнения: 1 232
Току що изпрах възглавницата с пълнежа на щерката,вместо да сложа калъфката аз съм бамнала възглавницата Sick Grinning,сакън да не изтърва тука нещо newsm78.Иначе съм прала пари,салфетки

# 20
  • Мнения: 382
Последното постижение беше памперс #CrazyИначе съм прала дънките с колан,пари,документи,запалки,батерий от някоя играчка,части от конструктур #Crazy #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Всичко съм прала! Хем уж проверявам, ама толкова и гледам явно.  ooooh!

Но най-сконфузният момент беше, когато изпрах на мъжа ми един хонорар. Изприщихме се от ужас, че е загубил толкова пари и добре че той си знае стоката - аз се кълнях, че съм проверила панталоните, преди да ги изпера, а по-странното е, че наистина си мислех, че съм ги проверила. Е, хонорарът си беше там - чист, изпран, центрофугиран и ухаещ на омекотител.  Embarassed

# 22
  • Мнения: 6 461
Аз бях изпрала много важен документ на мажО Mr. Green
Детски играчки. Laughing(децата от време на време слагат по нещо в пералнята без да ги видя.  Crazy
)

# 23
  • Мнения: 8 505
Мокри кърпи,носни кърпи,стотинки,книжни пари,букси за интернет,по някой малък пирон.Радвам се,че не съм изпрала документите на някой от двама ни.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пари естествено! И по някой болт или гайка....... Shocked

# 25
  • Мнения: 1 153
Пари ,играчки,презерватив Laughing,морска звезда,която по чудо оцеля Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Така като се сетя, май нищо сериозно не съм "прала" newsm78Най-много някоя салфетка, или хартийка.Навик ми е преди да пусна пералнята, да проверявам съдържанието на джобовете на всички дрехи, особено на мъжа ми, тъй като се занимава със строителна работа, и вечно могат да се намерят по джобовете рапиди, гайки и т.н.Внимавам за тези неща Peace
Ей това все едно аз съм го писала, едно към едно  Hug

# 27
  • Мнения: 2 180
Малко офф,ама що така на всички мъжете ви имат болтове, гайки и пирони по джобовете? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 495
Малко офф,ама що така на всички мъжете ви имат болтове, гайки и пирони по джобовете? Rolling Eyes
Ми тези, които работят накаква строителна работа, все нещо им остава по работните гащеризони, за това Laughing

# 29
  • Мнения: 1 063
Аз пера стандартните неща дрехи, кърпички, пари и в много редки случаи документи/като че ли само веднъж се е случвало/ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт