:) -кой какво е прал в пералнята?

  • 5 801
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
я да видим кой какво е прал в пералнята?  newsm62 аз съм прала документите на мъжа ми /добре че са ламинат/, гайки, шнолички,салфетки , слънчоглед , и най-накрая .....- на дъщеря ми мобилния телефон smile3518/но нищо не му стана/. уж винаги проверявам нещата ама .... май- не винаги . друг някой прал ли е нещо в пералнята?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
пари съм прала  Mr. Green, някоя забравена салфетка, стотинки, нищо интересно, но мисля, че то предстои, защото синът държи да пълни пералнята и вероятно скоро ще ми убегне някоя играчка.

# 2
  • Мнения: 221
аз най-често пера билети от градския останали някъде по джобовете..
иначе документи, джанки, семки, кърпички, салфетки, пари, стотинки .. сигурно има и още много  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 881
Наскоро гледам в уплътнението на пералнята ни нещо много мръсно. Навеждам се и познайте, батерийка, малък размер. Дъщеричката се погрижила да я пера поне няколко пъти /не знам от кога е там/
Батерията станала цялата в ръжда и гумата на уплътнението също, не можах да почистя добре, а пералнята ни е на няма 2 години  smile3518
А уж преглеждам редовно преди да заредя, че редовно намирам колички, разбира се метални, части от конструктор, веднъж дори 3-4 плюшени играчки си спяха там newsm53

# 4
  • tardis
  • Мнения: 329
май само дрехи,
като изключим разни хартийки и ... един ръчен часовник наскоро (не проработи)  Rolling Eyes
а уж проверявам всички джобове....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 7 014
Прала съм пари, салфетки, химикалки, едно съвсем ново червило(изтече в гилзата), бутилка Ленор, синът ми я пуснал в пералнята (и то изтече, още има петна по дрехите, с които се пра)

# 6
  • Мнения: 634
 Joy
Аз нищо интересно-само билетчета от градския и стотинки.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Освен дрехи съм прала пари(книжни,стотинки),салфетки,семки,химикали,батерии,камъчета,портфейл,за това се сещам в момента.Така и не се научих да проверявам джобовете предварително. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 495
Така като се сетя, май нищо сериозно не съм "прала" newsm78Най-много някоя салфетка, или хартийка.Навик ми е преди да пусна пералнята, да проверявам съдържанието на джобовете на всички дрехи, особено на мъжа ми, тъй като се занимава със строителна работа, и вечно могат да се намерят по джобовете рапиди, гайки и т.н.Внимавам за тези неща Peace

# 9
  • Мнения: 6 164
Веднъж един перманентен маркер... всичко беше...  Sick ooooh!

# 10
  • Мнения: 8 917
Пари и веднъж документите на мъжа ми Mr. Green

# 11
  • Мнения: 48 033
памперс Sick,салфетки,билети,играчки,стотинки,документи
и аз проверявам,ама...

# 12
  • Мнения: 86
Документите на мъжа и телефона му(нищо не става вече от него).

# 13
  • Мнения: 2 196
Документи,пари,ключове. Crazy

# 14
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Цигари Crazy.Проста да падладееш беше после положението.

# 15
  • Мнения: 1 938
Пирони, запалки, стотинки, играчки на сина ми.

# 16
  • Мнения: 2 180
Носни кърпички /с пакета/,щипка за пари, гланц за устни, както и безценния химикал, подарен на милия лично от George Lagarde за кулинарни заслуги.

# 17
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Пари и гребен един път Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 125
Пари, хартийки разни, USB, батерия

# 19
  • Мнения: 1 232
Току що изпрах възглавницата с пълнежа на щерката,вместо да сложа калъфката аз съм бамнала възглавницата Sick Grinning,сакън да не изтърва тука нещо newsm78.Иначе съм прала пари,салфетки

# 20
  • Мнения: 382
Последното постижение беше памперс #CrazyИначе съм прала дънките с колан,пари,документи,запалки,батерий от някоя играчка,части от конструктур #Crazy #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Всичко съм прала! Хем уж проверявам, ама толкова и гледам явно.  ooooh!

Но най-сконфузният момент беше, когато изпрах на мъжа ми един хонорар. Изприщихме се от ужас, че е загубил толкова пари и добре че той си знае стоката - аз се кълнях, че съм проверила панталоните, преди да ги изпера, а по-странното е, че наистина си мислех, че съм ги проверила. Е, хонорарът си беше там - чист, изпран, центрофугиран и ухаещ на омекотител.  Embarassed

# 22
  • Мнения: 6 461
Аз бях изпрала много важен документ на мажО Mr. Green
Детски играчки. Laughing(децата от време на време слагат по нещо в пералнята без да ги видя.  Crazy
)

# 23
  • Мнения: 8 505
Мокри кърпи,носни кърпи,стотинки,книжни пари,букси за интернет,по някой малък пирон.Радвам се,че не съм изпрала документите на някой от двама ни.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пари естествено! И по някой болт или гайка....... Shocked

# 25
  • Мнения: 1 153
Пари ,играчки,презерватив Laughing,морска звезда,която по чудо оцеля Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Така като се сетя, май нищо сериозно не съм "прала" newsm78Най-много някоя салфетка, или хартийка.Навик ми е преди да пусна пералнята, да проверявам съдържанието на джобовете на всички дрехи, особено на мъжа ми, тъй като се занимава със строителна работа, и вечно могат да се намерят по джобовете рапиди, гайки и т.н.Внимавам за тези неща Peace
Ей това все едно аз съм го писала, едно към едно  Hug

# 27
  • Мнения: 2 180
Малко офф,ама що така на всички мъжете ви имат болтове, гайки и пирони по джобовете? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 495
Малко офф,ама що така на всички мъжете ви имат болтове, гайки и пирони по джобовете? Rolling Eyes
Ми тези, които работят накаква строителна работа, все нещо им остава по работните гащеризони, за това Laughing

# 29
  • Мнения: 1 063
Аз пера стандартните неща дрехи, кърпички, пари и в много редки случаи документи/като че ли само веднъж се е случвало/ Mr. Green

# 30
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Веднъж изпрах дистанционното на телевизора и от тогава винаги проверявам освен дрехите и пералнята за излишни неща!

# 31
  • Мнения: 1 311
Пари, камъчета, кестени, запалка, книжни салфетки - явно стандартните неща. Документи още не ми се е случвало, но има още време  Laughing

# 32
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Пари и документи редовно,но за това си е виновен мъжо.Каквото си е сложил в пералнята това съм изпрала.Но и дъщеря ни понякога си слага разни неща да си ги крие там и се перат детски телефони,и всякакви пластмаси за който се сештате абе ужас!Някой ден горката пералня няма да издържи на този напън!

# 33
  • Мнения: 4 406
днес- бибебонът на малкия извадих от там, не съм го видяла кога го е пъхнал...

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
[Запалки,разни колички на Боби.Случи се наскоро,че изпрах и един памперс.Сменях памперса на Преславка, и моят синковец нали ми е помощник взима памперса и уж в кофата за боклук трябваше да го хвърли.Ама какво му е щукнало,та вместо в кофата за боклук,попаднал в пералнята.
Ей,ако ви кажа после как съм чистила дрехите от тоя ми ти памперс,бедна ви е фантазията. Tired

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Освен стотинки, книжна носна кърпичка, веднъж, отваряйки пералнята първото нещо, което извадих беше една пластмасова купа във формата на ябълка, цялата на квадратчета като мрежа... навремето от старата работа я взех за да слагам в нея плодове, а всъщност в нея се продаваха химикалки... Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 154
Ами GSM za 1000лв ,чисто нов фотоапарат Kodak ,i токущо взетата ми шофиорска книжка Mr. Green
И това за 1 седмица!!!! Shocked
Какво ли ще изпера през следващата? Thinking Whistling ooooh!

# 37
  • Мнения: 773
Магнитче за хладилник, пъхнат от сина ми в пералнята. Всякакви работи на мъжа ми- гайки, пирончета, болтчета, фазомер и малки крушки.

# 38
  • Мнения: 5 393
Пари, запалка, салфетки

# 39
  • Мнения: 5 313
Най-често книжни салфетки и пари.
И два памперса  Embarassed, нямам спомен как са попаднали там.

# 40
  • Мнения: 1 881
Много ми е интересно какво става с памперса, като се изпере, пълен ли го изваждате от пералнята Mr. Green

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Веднъж изпрах панела на CD-то на колата и най-странното е че после проработи. Иначе нищо друго по-фатално не съм прала, само пари, запалки...такива неща.

# 42
  • Мнения: 494
Веднъж изпрах панела на CD-то на колата и най-странното е че после проработи. Иначе нищо друго по-фатално не съм прала, само пари, запалки...такива неща.

GSM-а на мъжо пълна програма с ценрофуга и омекотител. Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 282
Доста неща съм поизпрала-пари,салфетки,семки,билети,болтчета,гайчици,запалки,ключодържатели,бележки,ами newsm78 май за друго не се сещам сега Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 5 606
ПАРИ

# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
флашдиска, но тръгна като го оправих със сешуара

# 46
  • Мнения: 1 568
бургия
Имам много познати дето си препират жсм-мите от време на време!

# 47
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
най вече пари и бележки hahaha

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Изпрах един памперс някогаш. Бил завит всред хавлийки едни, които ползвахме за подложки на мъничкото бебе Май. Майка ми какво ги завивала, аз ги подръпнах оттук-оттам, грабнах ги и турих в пюралнята. Като тръгнах да простирам гледам - лед в пералнята!?  Shocked Брех. Мисля, хиля се на себе си, мигам - бе на лед прилича, дребни такива късчета.. Мигах, отворих да видя отблизо, смея се... Пипам го, ама същевременно си мисля, че няма отде да се вземе лед в пералнята, какво ли ще да е това, що тъй очите ме лъжат?!  Joy Пипам - меко е. Взех да вадя дрехите, всичко в прозрачно желе. Накрая излезе и нещастен изпран памперс, набъбнал и разпокъсан, та разкрих загадката.  Embarassed

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Колички, скрити от сина ми, съм прала доста често, но най-запомнящите се случаи за мен са два, но и двата са си по вина на мъжо  Crossing Arms Два пъти благоволи да си остави дрехите за пране в мокрото, за да ме улесни  Mr. Green и първия път изпрах 1800лв - щях да получа инфаркт, когато ми се обади в службата да ме пита къде съм оставила парите от джоба му и особено когато ми каза колко са били  #Crazy; после ги беше сушил до обяд със сешоара  Joy Втория път му изпрах печата на фирмата. Тогава той щеше да получи инфаркт, че му трябвал спешно, а нямал време да ходи до офиса. Аз пък ревах като видях състоянието на дрехите в пералнята. У нас само аз събирам дрехите за пране от спалните и ги оставям в мокрото и по дефолт си знам, че всичко е проверено. Това бяха единствените два опита той да ми помогне и до там си останаха, трети досега не е последвал - не ми се мисли какво още бих могла да центрофугирам  ooooh!

# 50
  • Мнения: 5 313
небесна красТавица , на Памперс ли е бил? Че аз от Хъджиса само празна обвивка намерих, качествено изплакната и центрофугирана  Mr. Green.

# 51
  • Мнения: 2 818
Памперси, пари, еднократки чаршафчета, салфетки, лична карта, ключове, дребни играчки... и се научих да проверявам пералнята преди да слагам дрехи, понеже една част от домочадието по едно време си я имаше за неин шкаф.
Иначе една приятелка на майка ми беше изпрала котката Shocked (хем ми е смешно, хем ми е ужасно, като се сетя че е истина, а не виц)

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Изпрах един памперс някогаш. Брех. Мисля, хиля се на себе си, мигам - бе на лед прилича, дребни такива късчета.. Мигах, отворих да видя отблизо, смея се...  Взех да вадя дрехите, всичко в прозрачно желе. Накрая излезе и нещастен изпран памперс, набъбнал и разпокъсан, та разкрих загадката.  Embarassed

 hahaha rotfImbo

# 53
  • Мнения: 3 550
Първият ми случай, още от невръстна младост - билети за филма "Империята отвръща на удара". Редих се 2 часа на опашка за тях тогава. Който се докопаше до билет за филма, го пазеше до сърцето си. А аз - в дънките и после хайде в пералнята. Да не ви разправям на какво приличаха, като ги извадих. Много се опасявах, че няма да ме пуснат. И разпоредителката се облещи като ги видя: "Тия билети защо са такива?" "Ами, бяха в пералнята." "А можеха ли да не бъдат?" Е, все пак ме пуснаха.

Последния случай от вчера - една рулетка, с която малкият си е играл и "подредил" в легена с дрехите си за пране. Абе, чудя се аз защо хлопа така тая пералня и тайничко се ядосвам на мъжа ми, че не я е хоризонтирал. После ми стана ясно каква е работата.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 606
А току що изпрах една от куклите на детето

# 55
  • Мнения: 1 999
Пари. Като гледам, голямо пране на пари пада. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 2 077
Най-ценното, което без да искам съм прала в  пералнята е USB флашката на мъжа ми Tired За щастие след изсушаване проработи без проблем. Grinning

# 57
  • Мнения: 122
Ми нищо особено. Играчки, мокри кърпи, салфетки, рибарски аксесоари и най- редовно препирам парите на баткото. Той беше на 2 години, когато някой от родата му беше дал 5 лева. Аз нямам навика да проверявам джобовете и както пералната въртеше се лепнаха 5 лева на стъклото. Леле какъв рев падна, докато приключи програмата ...
Мразя да пребърквам джобове и пера каквото има в тях. Е като започна да гладя, разбирам какво съм освежила.

# 58
  • Мнения: 701
 newsm78 ooooh!...винаги успявам да изпера каквото не трябва...но последният път ми беше рекорда.Мъжът ми си купи нов телефон.....Просто трябва да се науча да проверявам джобовете му,а нямам този навик.. Wink

# 59
  • Мнения: 186
Когато беше малък, синът ми сложи една синя блузка при бялото пране. Аз съответно не я видях и изпрах на 90 градуса. Резултатът беше нови небесносини дрехи.
Сега дъщеря ми ми помага за прането - слага чашки и чинийки в пералнята.
Редовно пера болтове и гайки от джобовете на мъжа ми и камъчета, орехчета и т.н. от джобовете на сина ми.

# 60
  • Мнения: 399
Не прочетох някой да е прал халката на мъжа си, и то повече от половин година. При чистенето на филтъра я намерихме. А иначе я търсихме къде ли не, че и разправии имаше защо я сваля.

# 61
  • Мнения: 2 309
Явно специалността в прането на телефони,не е само моя Peace
Най-мразя Twisted Evilда изпера салфетка с черни дрехи newsm61 smile3514 smile3511

# 62
  • Мнения: 936
Хм, виждам че най-много се перат пари! Shocked
Аз изпрах един фазомер на мъжа ми. Както си переше пералнята, изведнъж започна да тече вода отдолу. Фазомера се забил в гуменото уплътнение и го пробил, това ни струваше ремонт на пералня + 2 седмици пране на ръка. И за да ми е още по-гадно, това стана като бях в 7ия месец. А аз по  принцип изпитвам ужас от пране на ръка. Sick

# 63
  • Мнения: 2 109
вчера аспиратора за сополи Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 299
тесте карти Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 098
Пари,монети,гай4ици,тикети от паркинг,салфетки.НиЩо интересно. Laughing

# 66
  • Popovo
  • Мнения: 571
Отверки, гайки и не от дрехите на мъжа ми, а от тези на сина ми, части от конструктор, батерии, зърна от царевица ( от дрехите на мъжа ми). Общо взето това е, нищо ценно не е минало през пералнята.

# 67
  • Мнения: 4 621
Пари, листчета, със записки и последно една вафла милка, която малката е набутала в пералнята Mr. Green Добре, че опаковката и е сериозна, че иначе не ми се мисли какво щеше да стане ooooh!

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 639
аз най-често пера билети от градския останали някъде по джобовете..
иначе документи, джанки, семки, кърпички, салфетки, пари, стотинки .. сигурно има и още много  Crazy
Party  Party  Party

# 69
  • Мнения: 234
И аз доста неща от дома поизпрах в пералнята,/естествено с помощта на децата/,но най-фрапантните случки са : ключа за  колата /два часа се убихме да го търсим/ и дистанционното за телевизора.И това се случи в един и същи ден,но в различно пране .

# 70
  • Мнения: 953
Много неща съм прала, но още ме боли като се сетя за мобилния си апарат, който така и не проработи. А пък е от тези с камера и правеше хубави снимки.

# 71
  • Мнения: 647
Пари,салфетки,хартийки винаги с някакво важно съдържание,лични карти и монети.Иначе една приятелка си изпра коженото палто и сега е с размер за първокласничка.

# 72
  • Мнения: 525
Неволно-пари,документи и др. такива,а иначе освен дрехи пера и обувки.

Общи условия

Активация на акаунт