:) -кой какво е прал в пералнята?

  • 5 810
  • 72
  •   2
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
флашдиска, но тръгна като го оправих със сешуара

# 46
  • Мнения: 1 568
бургия
Имам много познати дето си препират жсм-мите от време на време!

# 47
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
най вече пари и бележки hahaha

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Изпрах един памперс някогаш. Бил завит всред хавлийки едни, които ползвахме за подложки на мъничкото бебе Май. Майка ми какво ги завивала, аз ги подръпнах оттук-оттам, грабнах ги и турих в пюралнята. Като тръгнах да простирам гледам - лед в пералнята!?  Shocked Брех. Мисля, хиля се на себе си, мигам - бе на лед прилича, дребни такива късчета.. Мигах, отворих да видя отблизо, смея се... Пипам го, ама същевременно си мисля, че няма отде да се вземе лед в пералнята, какво ли ще да е това, що тъй очите ме лъжат?!  Joy Пипам - меко е. Взех да вадя дрехите, всичко в прозрачно желе. Накрая излезе и нещастен изпран памперс, набъбнал и разпокъсан, та разкрих загадката.  Embarassed

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Колички, скрити от сина ми, съм прала доста често, но най-запомнящите се случаи за мен са два, но и двата са си по вина на мъжо  Crossing Arms Два пъти благоволи да си остави дрехите за пране в мокрото, за да ме улесни  Mr. Green и първия път изпрах 1800лв - щях да получа инфаркт, когато ми се обади в службата да ме пита къде съм оставила парите от джоба му и особено когато ми каза колко са били  #Crazy; после ги беше сушил до обяд със сешоара  Joy Втория път му изпрах печата на фирмата. Тогава той щеше да получи инфаркт, че му трябвал спешно, а нямал време да ходи до офиса. Аз пък ревах като видях състоянието на дрехите в пералнята. У нас само аз събирам дрехите за пране от спалните и ги оставям в мокрото и по дефолт си знам, че всичко е проверено. Това бяха единствените два опита той да ми помогне и до там си останаха, трети досега не е последвал - не ми се мисли какво още бих могла да центрофугирам  ooooh!

# 50
  • Мнения: 5 326
небесна красТавица , на Памперс ли е бил? Че аз от Хъджиса само празна обвивка намерих, качествено изплакната и центрофугирана  Mr. Green.

# 51
  • Мнения: 2 818
Памперси, пари, еднократки чаршафчета, салфетки, лична карта, ключове, дребни играчки... и се научих да проверявам пералнята преди да слагам дрехи, понеже една част от домочадието по едно време си я имаше за неин шкаф.
Иначе една приятелка на майка ми беше изпрала котката Shocked (хем ми е смешно, хем ми е ужасно, като се сетя че е истина, а не виц)

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Изпрах един памперс някогаш. Брех. Мисля, хиля се на себе си, мигам - бе на лед прилича, дребни такива късчета.. Мигах, отворих да видя отблизо, смея се...  Взех да вадя дрехите, всичко в прозрачно желе. Накрая излезе и нещастен изпран памперс, набъбнал и разпокъсан, та разкрих загадката.  Embarassed

 hahaha rotfImbo

# 53
  • Мнения: 3 550
Първият ми случай, още от невръстна младост - билети за филма "Империята отвръща на удара". Редих се 2 часа на опашка за тях тогава. Който се докопаше до билет за филма, го пазеше до сърцето си. А аз - в дънките и после хайде в пералнята. Да не ви разправям на какво приличаха, като ги извадих. Много се опасявах, че няма да ме пуснат. И разпоредителката се облещи като ги видя: "Тия билети защо са такива?" "Ами, бяха в пералнята." "А можеха ли да не бъдат?" Е, все пак ме пуснаха.

Последния случай от вчера - една рулетка, с която малкият си е играл и "подредил" в легена с дрехите си за пране. Абе, чудя се аз защо хлопа така тая пералня и тайничко се ядосвам на мъжа ми, че не я е хоризонтирал. После ми стана ясно каква е работата.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 606
А току що изпрах една от куклите на детето

# 55
  • Мнения: 1 999
Пари. Като гледам, голямо пране на пари пада. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 2 083
Най-ценното, което без да искам съм прала в  пералнята е USB флашката на мъжа ми Tired За щастие след изсушаване проработи без проблем. Grinning

# 57
  • Мнения: 122
Ми нищо особено. Играчки, мокри кърпи, салфетки, рибарски аксесоари и най- редовно препирам парите на баткото. Той беше на 2 години, когато някой от родата му беше дал 5 лева. Аз нямам навика да проверявам джобовете и както пералната въртеше се лепнаха 5 лева на стъклото. Леле какъв рев падна, докато приключи програмата ...
Мразя да пребърквам джобове и пера каквото има в тях. Е като започна да гладя, разбирам какво съм освежила.

# 58
  • Мнения: 701
 newsm78 ooooh!...винаги успявам да изпера каквото не трябва...но последният път ми беше рекорда.Мъжът ми си купи нов телефон.....Просто трябва да се науча да проверявам джобовете му,а нямам този навик.. Wink

# 59
  • Мнения: 186
Когато беше малък, синът ми сложи една синя блузка при бялото пране. Аз съответно не я видях и изпрах на 90 градуса. Резултатът беше нови небесносини дрехи.
Сега дъщеря ми ми помага за прането - слага чашки и чинийки в пералнята.
Редовно пера болтове и гайки от джобовете на мъжа ми и камъчета, орехчета и т.н. от джобовете на сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт