Кой е плащал за софтуер?

  • 1 590
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Какво викате не всички бе...за интернет не плащате ли, м  Mr. Green Няма безплатен обяд на тоя свят...
Лени и аз значи ще ти се издигна в очите, Линукса е едно много хубаво нещо и има всякакъв софтуер фор фрии Simple Smile

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моят ХР си е легален.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Линукса е едно много хубаво нещо и има всякакъв софтуер фор фрии Simple Smile
Аха, ама Аутокада ми не върви под Линукс. И аз имах за известно време, поради тази причина се отказах.

# 18
  • Мнения: 1 002
някакъв речник съм си купувала , не го знам къде е вече.
опитвала съм да си купя игри , но не съм успявала - нямало ги е

# 19
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз не съм купувала.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм купувала, защото е прекалено лесно да си намериш нещо "кракнато" в мрежата. Бих си купила нещо, което наистина много ми трябва, а не мога да си го сваля от нета.

# 21
  • Мнения: 6 905
Единственото, което съм купувала са няколко игри и няколко речника.

# 22
  • Мнения: 27 524
Да, Windows, Nero, Photoshop CS2, DVD Shrink, DVD Architect3, DVDFab Platinum, UleadDVD Movie Factorу, разни счетотоводни програми, пътни карти на Европа за GPS-a и сигурно още нещо, не се сещам засега, но част от нещата са с Мулето дръпнати  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 671
Мдаааа - беше вкл. в цената на компютъра - в Щатите само така се продават компщтри.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
С лаптопа ми вървяха доста дискове с лицензиран софтуер. Но отделно не бих си купила, затова отговорих отрицателно  Crossing Arms

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само лиценз за една складова програмка сме купували до сега.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 686
купувала съм - счетоводен софтуер

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаааа - беше вкл. в цената на компютъра - в Щатите само така се продават компщтри.

И в България така се продават щатските. Peace Dell не можеш да купиш без Уиндоус.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да.

# 29
  • Мнения: 899
Не, използвам само Линукс - да живей свободния софтуер Simple Smile
Тъй като съм работила и на Windows доста време, спокойно мога да кажа, че съм направила най-добрия избор като съм се отказала от него и програмките му  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт