Пазите ли ушичките по време на къпане?

  • 1 401
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 359
Аз пазя ушичките но попадат капчици, естествено след това почиствам с бебешки клечки за уши до сега не сме имали проблеми.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Като по-малка я пазехме,но не чак толкова стриктно.Почти винаги влизаше малко водичка,но след това ги подсушавам.

# 17
  • Мнения: 8 505
Пазя ги до степен да внимавам повече,докато я поливам.Да ги запушвам с памук и подобни-не Stop

# 18
  • Мнения: 2 019
пазя ги, но и да влезе някоя др.капка не се притеснявам, защото винаги след баня почистваме ушенцата и клечките обират влагата  bath1 Peace
и аз

# 19
  • Мнения: 354
Не съм ги пазила и не сме имали проблеми до сега.

 Peace

# 20
  • Мнения: 270
Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.


И аз така. newsm10

# 21
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Пазя ги до колкото е възможно, но ако се намокрят подсушавам и това е. Не е кой знае какъв проблем  Peace

# 22
  • Мнения: 2 631
Не съм ги пазила и не сме имали проблеми до сега.

 Peace

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?
Аз също ги паза.
Ами не мисля че трябва да има вода в ушенцето,за да може да се изчисти.Всяка вечер чистя ушите на Ема с клечки за уши,до сега не ми е било детето с мръсни уши  Crossing Arms
Peace

# 24
  • Мнения: 324
Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.


И аз така. newsm10

# 25
  • Мнения: 113
ние като я къпем внимаваме само да не и влезне много вода-да не и се потопят изцяло, а ако малко се намокрят нали се подсушават после с клечки за уши

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Пазя ги!
А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?
Не ,не значи!Ушната кал ,която е на вън се почиства идеално  с клечка с ограничител!На вътре не бъркам, така бих нарушила естествената защита!

# 27
  • Мнения: 795
Не, не ги пазя! След баня ги почиствам с тампонче за уши. А и не виждам как да ги пазя, като все пак при миене на главата е неизбежно попадането на вода в ушите  newsm78

При нас е същото!

# 28
  • Мнения: 7 803
не ги пазя

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Пазя ги много!

Общи условия

Активация на акаунт