Препоръчайте ми добър сайт за зимни обувки.

  • 804
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете!
Проблема ми е, че нося голям номер обувки 41,което вече клони към мъжката номерация и търсенето на обувки винаги е голямо приключение. Зимата дойде, а нямам читави зимни обувки. Искам да си ги поръчам онлайн,но най-големите номера стигат до 39 и много рядко 40 от дамската номерация. По принцип в ежедневието си нося кецове дори и мъжки. Прерових страшно много сайтове и не мога да си намеря зимни боти,понеже нямат моят номер.  Готова съм и мъжки боти да обуя стига да не правя приорети по улиците. Ако можете да ми помогнете да намеря такъв тип боти или подобни ще е чудесно. Благодаря за отделеното внимание!

# 1
  • Мнения: 919
Аз съм с крал No37, сега мисля да поръчам едни апрески от ShopSector 🤔

# 2
# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 4 548
Виж в Декатлон. Има модели, които са и в дамската и в мъжката номерация. И аз съм с 41-42, но не пазарувам онлайн. В реални магазини си намирам достатъчно лесно обувки.

# 5
  • София
  • Мнения: 754
Аз също съм между 40 и 41 и от няколко години пазарувам от Deichmann - марката Medicus. За съжаление в последната година почти нищо не внасят, така че започнах да купувам направо от немския им сайт - всъщност там често има намаления, така че в повечето случаи излизат и по-евтини, отколкото оттук. Използвам фирма, която доставя до България срещу 3 лв. на килограм, а доставката им до адреса в Германия е безплатна.

Тези например ги нося в снега втора зима, удобни, топли, не пропускат.
https://www.deichmann.com/de-de/p-m01996722/01996723

Общи условия

Активация на акаунт