"Родопски дом" Чепеларе

  • 13 721
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Късно се включвам но ще споделя и моите впечатления. Ние с малкия изкарахме там една седмица през август. Самият хотел много ми хареса, но обслужването беше под всякаква критика - трябваше да ги моля за санитарни пликчета за памперсите и да ми изхвърлят боклука, камериерките минаваха на обяд когато малкия спеше и бяха доста шумни, най-редовно си крещяха по коридорите и пиеха кафе във фоайето през другото време, мързеше ги здраво. В ресторанта предлагаха само полуфабрикати и то на доста високи цени.
Втори път няма да отидем там особено при наличието на толкова много семейни хотели в града.

# 16
Здравейте,аз посетих този хотел на 8 декември и не останах също очарован от хотела - все пак е 4 звезди.

- първият и главен недостатък е,че хотела не разполага със собствен охраняем паркинг - резултата от това бяха изкривени покриви на 4 коли.Някой просте се беше покатерил на покривите и беше скачал на воля
- няма ниакаква шумоизолация - след уморителната и "тежка" вечер ,на сутринта в 6.30 се събудих от врявата която са извисяваше от майка с дете - интересното беше,че стаите до нас бяха от нашата компания и вероятно шума е идвал от горния или долния етаж
-закуската беше на шведска маса и беше много бедна.Започнахме да се храним в 9.50 и в 9.55 ве1е бяха отнесени всякаква храна и напитки без предупреждение или любезен намек.

Стаите не са лоши,но за съжаление не мога да споделя мнение за обслужването.
Ако искам да прекарам тиха и спокойна почивка не бих отишъл точно в този хотел втори път.

# 17
  • Мнения: 4 668
Да , наистина е много шумно ... просто са си спестили изолацията  Close Ние отидохме уж да се наспим и да си починем , а то ...
Аз също не бих отишла пак там !
Това за закуската и на мен ми направи впечатление . Ние ставахме по - рано , защото бяхме с малкия , но хората които идваха след 8.30 вече нямаха никакъв избор ...

# 18
  • Мнения: 705
предстои ни ходене в този хотел другата седмица и ми се иска, ако има, да чуя още мнения. Praynig
също съвети и идеи за кръчмите, пистите и въобще живота в чепеларе са ДОБРЕ ДОШЛИ   bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 528
Много шумно е наистина, никаква изолация.
Ресторантът е под-всякаква критика, безумно малък за хотел с такъв капацитет  ...а и готвят ужасно!!!
На басейна беше нечовешки студено, а  водата-ледена #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт