Никога в спа хотел СЕЛЕКТ Велинград!

  • 18 183
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
не се  лъжете да посещавате този хотел. всичко тук е лъжа и мизерия.
няма интернет, както е посочено в сайта.
няма детски кът, както е снимано и посочено пак в сайта.
няма и вода на последния етаж.
джакузито не работи, масажи правят само вечер, защото работи не рецепцията през деня?!?
кърпи не се сменят вече трети ден, хигиената е нулева.
яденето е едно и също трети ден и свършва на 10.та минута след започване на съответното хранене, а хараната е с отвратително качество.
не знам защо е 4 звезди, като не заслужава е една.
няма плодове, няма избор, няма нищо.
моля ви не се лъжете да се губите времето, нервите и парите за тази пародия, никога! никога!
дано го прочетат и от институциите, от които всичко това зависи да се промени или отстрани, за което се съмнявам.

# 1
  • Мнения: 1
Пълният ужас беше още с посрещането-
1)отвратително отношение
2)храната е недопустима дори за болнично меню (соева скара и други болумачи)
3)банята в стаята отвратително мръсна и глусна
4)басейна с ниска хигиена
5)мръсни прибори и пластмасови лъжици за десерт от 0,01ст.
6) осветеност на стаите нямаше - пълен мрак
7)халатите бяха раздърпани и стари
Sunglassesводата в хладилника беше отворена и ужасна на вкус
9)пура бар е превърнат в детски кът- за хората без деца нямаше уединение в общите части
10)асансьора имаше проблем
11)външното джакузи не работи
12) ИНТЕРНЕТ НЯМА
Като цяло този 4ри звезден хотел оронва името на Велинград.Никога повече не бихме го посетили.Препоръчвам на главният готвач да си скъса дипломата или сертификата ! ! !

# 2
  • Мнения: 609
Присъединявам се към предходните мнения. Трагедия е този хотел.
1.Няма интернет.
2.Още с влизането,ме лъхна миризма на мухъл.
3.Стаята .... От къде да започна? Хигиена-нулева.Намерих топка косми на земята,още една в тоалетната и още около 20-30 косъма из цялата стая.
4.Храната ... Отвратителна.Даже не желаехме да я опитваме втори път.
5.В стаята имаше умряла хлебарка.
6.На третия ден,стаята ни вунеше на канал.Обясниха,че са "пръскали" , с препарат.Е,ОК,дори и така да е ,защо пръскате без поне да уведомите ?
И за край - изключително пренебрежително отношение към гостите .
С две думи - Никога повече !

# 3
  • София
  • Мнения: 1 669
Ние пък си прекарахме чудесно преди 2 години, нямахме никакви забележки. Миналата година нямаше свободни места и почивахме в Здравец. И от там сме доволни.

# 4
  • Мнения: 1 186
учудвам се, че чак е нямало свободни места, но става въпрос за миналата година. newsm78
 през следващата ще празно, ако продължават в същия дух. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 669
Много жалко, ако е тръгнал на зле, както е описано в предните мнения. Ние имаме страхотни спомени и впечатление от почивката ни там, както и приятелите ни Sad
В Здравец не изкарахме зле, но и там си имаше минуси, басейните бяха на ниво, но турската баня, релакс залите и т.н. се оказаха на друг етаж... естествено ги открихме на третия ден чак. А и до тях се стигаше само по стълбището, което помня че беше ледено и много хлъзгаво. Тази година за съжаление ще пропуснем спа почивката, защото съм бременна, а топлите басейни и джакузитата са пълни с бактери и гъби.

# 6
  • Мнения: 518
Здравейте и аз посетих хотела заедно с приятели февруари 2014.
Бяхме настанени на различни етажи и двете стаи бяха само с нещо като
декоративни лампи,депресиращо червена боя стените и силна миризма на белина.
Храната ммм средна работа не е много богата,но гладен няма да останеш Simple Smile
Басейн - миришеше ужасно имаше някакви стърчащи кабели в него  newsm78 newsm78
Личеше си стъклата между етажите и ресторант бяха ужасно мръсни,замазани. newsm45 ААА и да не забравя да една от стайте с леглата СПА центъра беше студена
а леглата не загряваха еднота даже не работеше

# 7
  • София
  • Мнения: 6
И ние се завърнахме скоро от почивка в този хотел. Предварително бях наясно за лошото посрещане на рецепция. Видях, че са пуснали ваучери и помолих родителите ми, които бяха тогава в друг хотел да огледат условията в Спа Селект. Баща ми попитал на рецепция какво предлага хотела, какво включва цената и отговорът бил " Всичката информация я има в интернет". А на въпроса на майка ми какво включва цената на ваучера отговорът е бил " Всичко го има написано в интернет. Аз мога много да ви говоря, но всичко го има в интернет". И представете си толкова била ядосана служителката, че я занимават с подобни въпроси, че почервеняла от яд. Става въпрос за рецепционистката с русата коса.
Иначе родителите ми споделиха мнение, че базата е добра. Купихме си ваучери. Посетихме хотела  на 8 май. Семейство с две малки деца сме. Стаята ни беше голяма и просторна със спалня,легло и диван.
1. Включих ютия в един от контактите, но при издърпване на кабела от контакта целия контакт падна и от стената стърчаха кабели. Дойде майстор, оправи го.
2. Храна имаше, но с ниско качество- кашкавала не ставаше, сиренето беше вкусно, но от онези с растителните мазнини, кафето беше отврат,пълен буламач,толкова разредено, че стои прозрачно в чашата. Мекичките бяха добри, айряна, доматите , краставиците, и готвените неща ставаха.
3. Вода не предлагат за пиене нито на закуска , нито на обяд , нито на вечеря. Може да се поръчва на сервитьора срещу заплащане.
4. На тръгване се сетихме, че сме оставили един сандвич в хладилника и когато го отворихме с изненада установихме, че хладилника е включен , свети но не работи.
Очаквахме повече от този хотел. Следващият път ще се насочиме към друг хотел, когато идваме във Велинград.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 643
отново са пуснали ваучери.....
Дори са се разграбили.....
Някой да е ходил наскоро ....
Иначе много добре звучи

# 9
  • Мнения: 167
Здравейте! Ние бяхме там с ваучери в началото на юли /all inclusive light / - двама възрастни с две деца.Плюсове: Аква парка наистина е хубав - децата много се радваха. Водата там е по-хладка отколкото във вътрешните басейни, но не и студена. Вътрешните басейни са разкошни - чисти и много топли /детски-37гр. голям /31гр /. Персонала - усмихнат и любезен. Храната - достатъчна /поне според мен/ . За обяд няколко вида готвено и два вида супи + плодове. Вечеря - готвено,скара, 2вида салати и плодове: диня,пъпеш,череши и праскови. Стаята ни беше много хубава, с голяма тераса и LCD телевизор. Минуси: Кафето на закуска - отвратително. Цените извън включеното - много високи /1 Каменица=4лв!!! / Много малък вътрешен детски кът. При лошо време децата просто няма какво да правят. Като цяло сме доволни от престоя - в края на август ще го посетим отново за повечко дни...
Ако някой има допълнителни въпроси съм насреща  Grinning

# 10
  • Мнения: 117
Не мога да опиша разочарованието си! Всичко споменато горе е валидно с още по - голяма сила към настоящия момент. Опитвам се да намеря нещо хубаво което да споделя, но не мога. Личи че е бил хубав хотел, но е изключително занемарен от всяка гледна точка. А пък за бебета с колички е ад...постоянно катерене на стълби...мускулна треска имам.Не дават кърпи за сауната
 Не са ни изхвърлили боклука три дни. Един ден чакахме да ни донесат халати, а те са под всякаква критика. Храната не струваНикога повече не бих посетила "спа хотел" Селект!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 669
Имаше асансьор, защо катерехте стълби?

# 12
  • Мнения: 117
Защото не е на нивото на рецепцията. Слизаме по стълби надолу за да се качим после с асансьор. За да се стигне до ресторанта също има много стълби. А днес асансьора не работеше.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 669
Благодаря. Ние ходихме преди 3 години и много ни хареса, мислехме сега да идем с бебето, но ще помислим.

# 14
  • Мнения: 95
Някой скоро да е ходил в Селект. Предстой ни почивка в началото на Януари, а толкова лоши неща прочетох, че направо се отчаях.

Общи условия

Активация на акаунт