Никога в спа хотел СЕЛЕКТ Велинград!

  • 18 212
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 677
Ние ходихме пак за трети път преди месец-два. Определено ще ни е последния - храната беше много зле, детския кът е със супер странно време, в неделя не работел. Басейна беше мръсен с мазен слой отгоре.

# 16
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте!
Някой случайно да има впечатления от хотела от това лято?

# 17
  • Мнения: 2 571
Погледни в темата за хотелите във Велинград Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 561
Ние пък бяхме в Роял СПА,   не бих повторила.
Направих си сама резервацията, тъй като работя в туристическа агенция, платих по банков път 7 дни преди настаняване.
Времето се очертаваше гадно и заради това избрах хотела, тъй кат имаше и голям, прилично изглеждащ на снимките им басейн за децата, които плуват, гмуркат се и т.н
Като пристигнахме, в голям порой, ни уведомиха ей така между другото докато ни предаваха ключа за  апартамента, че вероятно сме разбрали, че басейна им е в профилактика, но всички останали съоръжения/ джакузита, два детски басейна и външни басейни/ работят.

След като се убедих, че въпросните съоръжения не ни вържат работа, и че пътуването и въобще почивката ни е пред провал проведох разговори с рецепция и накрая с управител. Нагло, отвратително същество без грам опит при такива ситуации и контакт с клиенти.
Предложи ми да ползваме наличното или евентуално ако останем да ни компенсират с нещо/ тъй като аз държах да ми намерят друг хотел и да ни преместят за тяхна сметка/! Отказа, дори не ми съдейства да провери ида ни насочи. През телефона си намерих алтернатива, разбира се с 200 лв отгоре и си тръгнах.

Настанихме се във Вела ХИЛС, перфектен хотел, отлично обслужване, храна, помещения, бани 30 кв.м.




Не бих уважила този хотел НИКОГА, няма и да изпратя клиент там.

Велинград трябва много да се учат на обслужване, по механите им е същата скръб като в РОЯЛ СПА!

# 19
  • Мнения: 1 069
Преди година и малко си сменяха собствениците РОЯЛа, бяхме там и беше голяма мизерия СПА-то им.  Оказа се, че под шапката на ВИКТОРИЯ СПА са единствено масажите !

# 20
  • Мнения: 1 561
Преди година и малко си сменяха собствениците РОЯЛа, бяхме там и беше голяма мизерия СПА-то им.  Оказа се, че под шапката на ВИКТОРИЯ СПА са единствено масажите !

Явно мутрите са завзели и мениджмънта му,  типично мутренско отношение, и то към колеги.
Хич не му дремеше, че няма да му изпратя грам клиенти в бъдеще!

# 21
  • Мнения: 19 485
Това, че не са ви уведомили за профилактиката на басейна не е редно, нали за това се ходи на СПА! Прочетох, че и цените са увеличени....ние сме били един единствен път в този хотел и мъжът ми се загуби - два пъти ми звъня по телефона, защото не можеше да намери стаята ни от рецепцията. Имахме едно 5-6 минути ходене пеша из безкрайните коридори до СПА-то и дишахме гъст дим от комина на котела за затопляне на водата. Ако ще ходя да се тровя, по-добре безплатно да го правя в София, няма нужда да бия път до Велинград и да плащам високата цена за почивката.

# 22
  • Мнения: 1 561
Да, не е редно, но те не сметнаха за нужно, дори ме обвиниха, че аз не съм си проверила и не съм се осведомила преди да замина...
Отделно, че съм в бранша и виждам другите  хотели какво правят в такива ситуации, но явно  ценят гостите си!
Абе, който иска да си развали почивката, ТАМ е мястото.

Никакъв усет и желание клиента да си тръгне доволен!

# 23
  • Мнения: X
не се  лъжете да посещавате този хотел. всичко тук е лъжа и мизерия.
няма интернет, както е посочено в сайта.
няма детски кът, както е снимано и посочено пак в сайта.
няма и вода на последния етаж.
джакузито не работи, масажи правят само вечер, защото работи не рецепцията през деня?!?
кърпи не се сменят вече трети ден, хигиената е нулева.
яденето е едно и също трети ден и свършва на 10.та минута след започване на съответното хранене, а хараната е с отвратително качество.
не знам защо е 4 звезди, като не заслужава е една.
няма плодове, няма избор, няма нищо.
моля ви не се лъжете да се губите времето, нервите и парите за тази пародия, никога! никога!
дано го прочетат и от институциите, от които всичко това зависи да се промени или отстрани, за което се съмнявам.

Редовно ходим там, няма нищо вярно в написаните негативни коментари. Има интернет, храната е вкусна, в стаите е топло, както и в басейна и спа-центъра, чисто е и редовно сменят хавлиите и кошчето, освен това и персоналът е любезен.

# 24
  • Мнения: 1 561
Gloria_737, да не би да се регистрирахте специално  за да  го похвалите?

# 25
  • Мнения: X
Gloria_737, да не би да се регистрирахте специално  за да  го похвалите?

Не, но използвах случая да кажа Wink

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ние ходихме пак за трети път преди месец-два. Определено ще ни е последния - храната беше много зле, детския кът е със супер странно време, в неделя не работел. Басейна беше мръсен с мазен слой отгоре.
Въпреки лошите отзиви сте отишли отново и то вече с дете.Защо си го причинявате? Хем темата е пълна с лоши коментари.
Само да кажа на gloria, че наши познати също са ходили в този хотел и не са доволни.Храната е била ужасна, мръсни басейни.Аз им вярвам определено.

Общи условия

Активация на акаунт