Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 5/

  • 36 733
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Здравейте на мен и двата пъти ми предложиха ембриоскоп и МАКС

# 16
  • Мнения: 175
Здравейте на мен и двата пъти ми предложиха ембриоскоп и МАКС
Можели да ми кажете МАКС какво е. В клиниката никога не са ми предложили такова нещо. А ембриоскопа първия път аз им казах, че имам желание.  И следващия път те ме попитаха.

# 17
  • Мнения: 157
Здравейте на мен и двата пъти ми предложиха ембриоскоп и МАКС
Можели да ми кажете МАКС какво е. В клиниката никога не са ми предложили такова нещо. А ембриоскопа първия път аз им казах, че имам желание.  И следващия път те ме попитаха.
МАКС по принцип предлагат на тези които са с мъжки фактор. Това е магнитна сепарация на сперматозоидите. Отделят се най добрите от тях за оплождане

# 18
  • Мнения: 867
За ембриоскопа днес ми казаха,че не бил предложен, защото нямало свободни места тогава.
Предложиха хетчинг при нужда, ще се възползваме от това.

Болките ми днес са една идея по малко, даже бяхме на разходка, утре е трансфера 🙏🙏🙏

# 19
  • Мнения: 142
За ембриоскопа днес ми казаха,че не бил предложен, защото нямало свободни места тогава.
Предложиха хетчинг при нужда, ще се възползваме от това.

Болките ми днес са една идея по малко, даже бяхме на разходка, утре е трансфера 🙏🙏🙏
Стискам много палци след 2 седмици да се похвалиш с положителен резултат 🍀🍀🍀

# 20
  • Мнения: 259
За ембриоскопа днес ми казаха,че не бил предложен, защото нямало свободни места тогава.
Предложиха хетчинг при нужда, ще се възползваме от това.

Болките ми днес са една идея по малко, даже бяхме на разходка, утре е трансфера 🙏🙏🙏

Успех и след 14 дни(може и по-рано) да видите две черти 🙏🙏

# 21
  • Мнения: 157
За ембриоскопа днес ми казаха,че не бил предложен, защото нямало свободни места тогава.
Предложиха хетчинг при нужда, ще се възползваме от това.

Болките ми днес са една идея по малко, даже бяхме на разходка, утре е трансфера 🙏🙏🙏
В колко часа ще ти е трансфера и на какви ембриончета

# 22
  • Мнения: 867
Преди малко повече от час беше, почивам вече, на 2 ебриончета на пет дни, едно икси и едно класическо инвитро.

Препоръката бе единствено без физическо натоварване, топли бани и грейпфрут.
Момичета с положителни тестове, само в леглото си седяхте, вършехте ли си домакинските задължения? Ами разходка?
Кафе? Шоколад?

# 23
  • Мнения: 3
Здравейте,имам въпрос към тези, които страдат от безсъние по време на бременността, как се справяте?
Аз съм в 14 г.с. и сигурно от около месец не съм спала нормално. Пробвах с топло мляко, мед, банан преди сън....за жалост при мен не помагат. Ако вие знаете, някакви други трикове преди сън ще съм благодарна ако споделите:)

# 24
  • Мнения: 259
Аз до 7мия ден включително само лежах, освен 20мин сутрин лека разходка заради кринон гела. Кафето бях чела някъде, че е хубаво още преди трансфера да се спре и го спрях 5/6 дни мисля преди това.
За спането хм... аз преди да забремене успявах да заспя да релаксираща музика.

# 25
  • Мнения: 142
Преди малко повече от час беше, почивам вече, на 2 ебриончета на пет дни, едно икси и едно класическо инвитро.

Препоръката бе единствено без физическо натоварване, топли бани и грейпфрут.
Момичета с положителни тестове, само в леглото си седяхте, вършехте ли си домакинските задължения? Ами разходка?
Кафе? Шоколад?
Аз предимно лежах до теста ,но не спирах и с домакинските задължения ,но много внимателно и умерено днес нещо ще свърша,утре нещо друго. Кафе по принцип не пия ,а сладкото е хубаво максимално да го ограничиш.

# 26
  • Мнения: 433
Първия си трансфер не го вземах толкова на сериозно. Вечерта отидох на гости, на третия ден вече бях навън. Оказа се неуспешен.
Втория път до 10тия ден ставах само да се къпя и хапвам. Вече съм в 8ми месец.
Ще чуеш много мнения, при всяка една е различно. Направи така, както ти смяташ за правилно.
Питаш за кафе и шоколад....той организма ти си знае какво да поиска. Толкова лошо ми ставаше и при двата пъти само при миризмата на кафе, да не говорим за парфюми и всичко, което отделяше някаква миризма.  Simple Smile

Преди малко повече от час беше, почивам вече, на 2 ебриончета на пет дни, едно икси и едно класическо инвитро.

Препоръката бе единствено без физическо натоварване, топли бани и грейпфрут.
Момичета с положителни тестове, само в леглото си седяхте, вършехте ли си домакинските задължения? Ами разходка?
Кафе? Шоколад?

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 17:53 от Бубенце

# 27
  • Мнения: 175
Здравейте момичета,
 Имам един въпрос : Знаете ли дали д-р Л. Бойчев позволява използването на кринон гел и утрогестан купени от Турция.
 Лека вечер

# 28
  • Мнения: 220
Здравейте, нормално ли е да имам леко кървене след пункция?

# 29
  • Мнения: 259
Здравейте, нормално ли е да имам леко кървене след пункция?

Според мен е възможно, но най-добре се обади в клиниката.

Общи условия

Активация на акаунт