Хубави градове за отглеждане на деца в България?

  • 5 623
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 970
Щом мъжът работи дистанционно по-скоро им трябва място с добро покритие на интернет и телефон. Училища и детски градини има във всяко градче и в големите села.
Гледах клипчета в ютуб за Ботевград и Радомир и ги представят като приятни, чисти и спокойни градчета с инфраструктура. Като плюс на Радомир се изтъкваше връзката влак с метро и 40 минути до центъра на София по този начин. Обаче едва ли има частни градини ш училища в по-малките градчета, ако се държи на такива.

# 46
  • Мнения: 474
В Ютуб има за всяко местенце видео от там също може да се ориентира човек. Сега пуснах за Правец и ми излезна видео от 2020г. от птичи поглед. Виждам, че има и млади хора, това е показател за развитие на населеното място. Също града си е обищина и ще си разполага със собствен бюджет, няма да е зависима.

# 47
  • Мнения: 7
А някой да каже нещо за Търговище? Като минавам от там изглежда много хубаво-хълмисто, зеленко ( не самия град, а околностите). Но да минаваш само не е като да живееш там.

# 48
  • Мнения: 1 858
А някой да каже нещо за Търговище? Като минавам от там изглежда много хубаво-хълмисто, зеленко ( не самия град, а околностите). Но да минаваш само не е като да живееш там.

Много ромско население, като цяло българите са кът. Самия град е замрял, нищо не се случва, но това си е типично за по-малките градчета, а и за региона като цяло. Родом съм от съседен град и имам роднини в Търговище, от там са ми наблюденията. Иначе природата е хубава, но до там.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Търговище тц.

# 50
  • Мнения: 11 970
А защо ви е толкова важно, че искат тук, а не там да живеят?
На един мечтата му е САЩ, на друг - Европа. Всяко място си има плюсовете и минусите.
Жената не пита форума в коя страна да живее, а търси инфо за град в България, където да се установят към този момент и в близкото бъдеще.

# 51
  • Мнения: X
Велико Търново, Пловдив, Бургас и Стара Загора.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Темата недопустимо изгрубя.
Разчиствам и заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт