първото ми посещение на аг след двете чертички- да плачеш или да се смееш

  • 2 522
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Първо да те поздравя - ЧЕСТИТО   bouquet и второ абсолютно съм сигурна, че това не е нормално, наистина ако можеш ходи в частен кабинет - като гледам от написаното то няма да ти излезне много по-скъпо! Успех мила и леко бременеене!!!

# 16
  • Мнения: 8 917
 Shocked Наистина да се чудиш да се хилиш ли, да се ядосваш ли Wink Приеми го откъм веселата част и беж оттам Peace Честито  bouquet

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Ами то това си е, българска действителност! Струва ми се, че и в женската консултация в Шейново беше същата дискотека - едни си влизат без да чакат, други стъчат, после вътре джунгла .....

Но ..... горе главата. Честита бременност, да мине много леко и спокойно. Отстоявай си правата, смени я ако прежениш! Най-важната си ти! Успех!   bouquet

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Помислих , че става въпрос за Света София.........и там е горе- долу така

# 19
  • Мнения: 76
Нищо нормално не виждам?! Подай оплакване до Здравното министерство да и направят една проверка!!  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 3 478
Ами да, смешно, но и жалко е. Само се чудя как може дори да си помислиш да идеш там втори път. Дано намериш някой свестен доктор, направо те четях и не вярвам, как може такова нещо Shocked Shocked Shocked? Просто БЕЗ ДУМИ!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 252
Аз само за цигарите щях да и вдигна скандал, та ако ще да е най-добрата... Миличка, пусни едно оплакване от тази недодяланица и се насочи към друг лекар. Преди година моя приятелка ми се оплакваше от същата тази особа. На нея беше изписала лекарства за 140лв и то само с един бегъл преглед.   #Cussing out

# 22
  • Мнения: 3 405
Смени я. Едва ли е инцидентно. Първо цигарите, второ пълния с чужди хора кабинет...
При условие, че трябва да се спазва някаква хигиена Thinking
Като отидеш при лекар, загрижен, който ще ти отдаде необходимото внимание, ще ти обясни, ще поговорите, чисто психологически да се почувстваш добре, ще видиш каква е разликата. Peace
И от къде е славата на тази лекарка, щом е немарлива още в кабинета си? Thinking

# 23
  • Мнения: 1 232
Не съм от Варна ,но много добре ,че го сподели тука,можеш да пишеш за тази лекарака и в черния списък.Някой нагоре каза,че е доволен от въпросната лекарка като специалист.Е да ама първо добрия лекар трябва да е ичовек ,мерси.Радвам се,че съм попаднала на лекар

# 24
  • Мнения: 3 500
 #Crazy #Crazy #Crazy Егати прегледа!Никога не бих се върнала отново.

# 25
  • София
  • Мнения: 508
Направо се шокирах!  #Crazy Не ти трябва повече да се връщаш там!

# 26
  • Мнения: 1 043
#Crazy Това не само,че не е нормално,но е и пълен абсурд! По-добре си потърси друг гинеколог,на който можеш да разчиташ и имаш доверие  Peace

# 27
Браво на тази "сладурска" лекарка! Shocked

Представям си, ако и мъжете на всичките тия жени бяха влезли с тях Joy. Щеше да прилича на друго, а не на гинекологичен преглед.  hahaha #Crazy

Иначе, честито бебче и лека бременност!  bouquet

# 28
  • Мнения: 105
Аууууу, направо не мога да повярвам  Shocked. При подобно отношение, НИКОГА не бих отишла за втори преглед при същата лекарка Naughty. Когато аз ходя на преглед отивам с такова удоволствие и нетърпение  Heart Eyes, мисля че тези моменти от бременноста трябва да са свързани само с положителни емоции!!!
Варна е голям град, не може да няма и други специалисти!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 230
Е, за такъв преглед не бях чувала/чела!?!? Аз акушерката едва я изтрайвам около краката ми, пък какво остава за толкова народ. Сменяй я и пусни оплакване в Черния списък и Здравната каса.
И естествено ЧЕСТИТО!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт