С кого и къде е детето ми, когато не е с мен?

  • 2 054
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
В момента го оставям на майка ми когато е свободна, иначе си го гледам аз.
PeaceИ аз.

# 16
  • Мнения: 3 342
Аз май трябва да гласувам с почти всички възможни опции...  Thinking
Големият ми син е първокласник, предиобед е на училище, после вкъщи - с този, който в момента се грижи за Вики.
Събота и неделя често спи при баба си и дядо си и остава с тях поне единия ден.
По принцип за Виктор се грижи детегледачка, но в екстрени ситуации, каквото се появи наскоро, го гледа съпругът ми/справя се отлично Heart Eyes/, тази седмица е със свекърва ми/много ми е притеснено как ще се справят Rolling Eyes/, а след това - надявам се, детегледачката ни отново да е на линия, защото изчерпахме почти всички възможни варианти.

# 17
  • Мнения: 9 990
То и при мен е малко странно, но да обясня-аз ходя на работа.Докато съм на работа -детето е в градината/ държавна/През всичкото останало време-болна/здрава/ на зъболекар/ на пазар/на кафе/на гости/и всичко друго което се сетиш-с мен.Мислила съм за детегледачка, но-все пак виждам детето си за по няколко часа вечер-ако и тях ги няма-закъде съм?За събота и неделя пък-абсурд да я дам някъде.Ще дойде време, когато тя няма да ме търси и сега се наслаждавам на това, пшрекарано с нея.Е, случва се да съм болна, да трябва на лекар да отида-пак е с мен, защото пък тези неща няма как да ги прогнозирам и да наема детегледачка непозната за час-два два пъти в годината.
Естетсвено, уговорила съм се от сега с мъжа ми-пък и той е предупредил всички в работата-тръгна ли да раждам-няма да водя детето с мен я/въпреки че тя няма нищо против-толкова е запалена по болници-гледа Спешното и Анатомията на Грей в захлас Laughing/!Ще вземе 10 дена да е на линия отпуск, пък ако нямам нужда след изписването от него-да прави каквото знае! Laughing

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Малкото го гледа свекърва ми, а голямото ходи на ДГ. С баща им работим. Но много ги мисля... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 520
Амиии, от всяка опция по малко.
Рядко е с баща си, майка ми е редовно детегледач. Сега вече ходи и на детска градина.

# 20
  • Мнения: 1 059
В повечето случаи ако работа и детето не е смен е с баща си или с майка ми

# 21
  • Мнения: 656
През деня е на градина, вечер при нас.
Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
На ясла.

# 23
  • Мнения: 4 187
Принципно е на ясла, но има моменти когато е и с бабите . Зависи от ситуацията .

# 24
  • Мнения: 4 406
няма възможност за два отговора- ясла и баба

# 25
  • Мнения: 1 403
Или е с татко си или с една приятелка  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
С  мен/съпруга ми или с нас двамата.В много редки случай(да не кажа изобщо)със свекитата.

# 27
  • София
  • Мнения: 529
На ясла. През останалото време е с мен. Ако се наложи за няколко часа - оставям го при баба му.

# 28
  • Мнения: 5 362
Засега си я гледам аз,но ако ми се наложи нещо да правя я оставям на майка ми.Занапред ни предстои ясла,затова ще вмъкна и този отговор като вариант.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ходи в ДГ. Рядко когато е болна е гледа дядо й, ако аз имам спешна работа.

Общи условия

Активация на акаунт