🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 15 - * ФИНАЛ * (12.12 - 19.12) 🐄

  • 82 503
  • 2 048
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 15 960
За това, че Лора и Цвети напълняха, обяснението може да е, че преди влизането във Фермата са отслабнали, за да са елегантни мадами, а вътре вече се поотпуснаха, хеле  пък Лора с тези мекици. Ама и Цвети ако беше останала до края, и повече щеше да се закръгли. Но за мен са си добре изглеждащи, докато Живка наистина на финала беше като вейка.

# 2 041
  • Мнения: 4 460
Освен че е вейка видимо няма и силата и мощта от началото. Не я защитавам, просто в сличая е очеизвадно.
Мартина си е същата, с тази разлика, че преди това има моменти на умора и губи мощ, във финала наистина е като киборг.

Накрая да обобщя, не намерих моя човек в тази ферма, Ваня до финалната права ми беше на първо място заради концентрираността си и борбеността си. Разочароваме ме с включването за агитацията, за мен беше ненужно и излишно. По-добре въобще да беше призовала да се гласува и за двамата - Живка и Пламен.

Да допълня - изглеждаха  ми пресилени твърденията, че Ваня е щяла да отвее Живка в деул, но сега като погледнах внимателно, направо си я изпусна Ваня. Нямало е да се справи Живка, не знам дали си е давала сметка вътре колко е отслабнала и загубила сила.
Друг е въпроса, че в нейния избор Ваня щеше да загуби част от положителния си образ, ама тя така или иначе го загуби после с агитацията за Пламен. Пък щеше да е победител, а тях както днаем не ги съдят.

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 15:49 от flambe

# 2 042
  • Мнения: 2 089
Ваня може да има много по-основателна причина да не подкрепи Живка, отколкото ние предполагаме. Тя е била вътре с нея 24 часа в денонощието, може би отвън я е видяла в съвсем друга светлина. Аз видях, че на финалните битки тя се молеше на бог да помогне на Живка. Значи после е променила мнението си. На мен също не ми хареса подкрепата ѝ, защото самата аз не харесвам Пламен и не мисля, че я заслужаваше, но Ваня може да го е харесвала. И това си е нейният избор. Вероятно защото не е видяла Пламен по-различен по телевизията, отколкото вътре във фермата.

# 2 043
  • София
  • Мнения: 27 175
Любчо колко е доволен между тези две диви 😉




Коцето фризьор ли ще става?

# 2 044
  • Мнения: 414
Е, Фермата свърши. Аз съм напълно доволна от самия финал и победителя. Не съм напълно съгласна с твърдението, че Живка нямаше да има шанс на финала ако беше с Ваня и/или Георги/Стефан, но съм убедена, че щеше да е много по-интересно и до самия край нямаше да бъде сигурно кой печели.
За самия сезон - като тегля чертата, хареса ми. Да, беше изключително слаб сезон в сравнение с останалите, като кастингът можеше да е в пъти по-добър, но бих казала, че е може би най-коментираният сезон досега. Също така на мен лично ми по-хареса от миналия сезон. За съжаление обаче, всичко това, което се случи в този сезон, ще се отрази на следващия, защото част от зрителите няма да искат отново да гледат това, което гледахме всички ние последния месец - злоба и омраза, които преливаха от екраните. Аз лично ще го гледам, но ще имам едно наум.
От всичко това има и едно положително нещо - сигурна съм, че Иван и Андрей ще променят много неща в следващия сезон, защото осъзнават, че може и да им е последен, ако продължат в същия дух. Най-вероятно ще върнат Алманаха като една от основните битки в дуелите. Също така мисля, че Фермата отново ще има наставници и задачи (нищо чудно да върнат Бети и Ники, защото зрителите ги обичат).

На мен лично ми беше безкрайно приятно да бъда тук - да чета вашите мнения и да споделям своето. Именно този сезон стана причината, поради която дойдох тук, за което въобще не съжалявам. Желая на всички Весели празници и нека се видим отново тук след година, когато, надявам се, ще гледаме един много по-добър сезон на Фермата.

# 2 045
  • Мнения: 2 089
Благодаря на Дяволо за всички снимки, ама аз сигурно съм с много аграрен вкус, защото повечето  от сегашната и миналата ферма повече ми харесваха вътре, отколкото навън. Тези пози, дрешки като за пилон, грим, прически...такава унификация си донасят с тях, че направо се обезличават. Знам, че Дяволо няма да е съгласен с мен, но аз съм жена сепак и гледам по друг начин.Smile

# 2 046
  • Мнения: 1 723
Стига сте ги наричали групичката на готините. Това е групичката на булитата.

Толкова ли е беден бългаският език,  че трябва да ги наричаме с чуждици?

# 2 047
  • София
  • Мнения: 62 595
Ок, ще ги нарека групичката на тормозителите.
Були вече се е превърнало в термин, така че така се употребява.

# 2 048

Общи условия

Активация на акаунт