Mоже ли да и а3 да пусна една сльнчева седмична тема - 06.11.- 12.11 ?!

  • 12 016
  • 243
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 430
Момичета снажни и красиви  Hug Heart Eyes  bouquet
Привет от красив Сливен и нашата фамилия Hug

...малко за нас Sunglasses

Моите юнаци са малко болнички и двамцата, надявам се до петък да се оправят  Praynig
Иначе ние свикваме с близостта и забравените неща. За сега насторението е добро  Wink

Вики два дни ходи на ясла, ама май нещо не му харесва, че там лелките, не глезят като бабите в къщи Mr. Green

В петък празнуваме рожденият ден на Виксъна - така му казва единия свако Laughing а в събота сватбата на братовчед ми и се вълнувам Joy

Миро след седмица заминава за Канада и малко ми е свито сърчицето Cry

Ами това е - накратко и набързо да ви разкажа за нас Wink
Надявам се да се включвам вече по-честичко, че като се замисля, аз в Канада имах повече време да седна на компа от тук, а уж имам помощници Grinning

Приемете от мен и една сладка почерпка за имения ден на МикИто Peace

Бъдете здрави и се усмихвайте  bouquet


# 151
  • Мнения: 1 559
Добро утро момичета.  bouquet
Дидолинке,не знаех че сте си в Сливен,колко време ще поостанете там?И маитапа на страна,ама от  много помошници маи файда няма.... Joy

# 152
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета!

Хайде на чайче и кафенце,

    и   

Дидолинка Дяволинка, много са ти сладки мишлетата. Да са ти живи и здрави и бързо да оздравяват.

Слънчеви усмивки ви желая!

# 153
  • Мнения: 2 427
Айййй гледам сервирали сте закуската вече,мерси,вземам си от чайчето!
Добро утро на всички!
Дано наистина е добро.
Тази нощ пак не спах от тея киселини,мамка му.Сутринта се събудих от кратката дрямка от 6 до 8 с едно чувство на избухнала водородна бомба в стомаха Confused.
Калидке-цък,не върши раб'та джинджифилеца.Малко вар ли да взема да пия че да го потуша това нещо в стомаха си не знам.Не е работа да спиш с леген в леглото.А аз цяла нощ го прегръщах.Фло като го видя м-у нас сутринта и горкия вика,"все по-странна взе да ставаш newsm78".Според мен започна здравата да го хваща шубето от съжителството с бременна в 9 месец.

# 154
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ииииии Синята пти4ка пак е спретнала една закус4ица,как да ти откаже 4овек  Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug  bouquet  bouquet

Дидкаааа,драго ми е да те видя отново тук. Радвам се ,4е сте добре и се надявам мал4овците ти да се оправят по_скоро  Hug Мирото заЩо се връЩа в Канада толкова скоро? Дълго ли Ще стои ? Голям целуфан от нас за вси4ки ви и те 4акаме пак тук...като намериШ малко време  Wink

Слави,Ще стискам силно палци в петък,дано се сбъдне желанието ти. Наистина и твоята мале4ка,кога порасна а сякаШ беШе в4ера като се роди  Blush

Ели,ама вие с Бадемката съвсем ни зарязахте.Много сте го ударили на културни мероприятия. Wink

Калиде,на Джулията меда и го слагам контрабандно в млякото сутрин и ве4ер и внимавам да не ме види,4е ина4е се по4ва " Аааааа това не ми харесваааа"  ooooh!

Меган от една страна си права,от друга не,вярно че аз бях откачила от изследвания,беше ми писнало да ходя да се редя на опашка при личната лекарка м-у 100 болни хора,за да ми напише тя бележка за изследвания.Слэед това с тази бележка се ходи в поликлиниката,айдээе юрууушхх и там се редиш на опашка(чакаш като малоумен най-малко 1 час м-у кашлящи и хремави.На гишето ти подпечатват бележката за изследванията,айдээ,качваш се на горния етаж и се редиш на опашка да ти вземат кръвчицата и пишото.След това си плащаш на един автомат изследванията(по-малко от 70 евро не съм плащала до сега) и след няколко дена ходиш да си вземеш резултатите които ти казват че си здрава.)И почваш да се молиш да не ти се е лепнал някой грип от кисненето по опашките....
...

Владе,явно неЩо не ти е било наред с направленията. Аз платих 70 и кусур еври само на първото кръвно изследване,понеже имах бактерии в урината и ги бяха тествали на какво ле4ение се поддават. Оттам нататък ако урината ти е 4иста се плаЩа някъде от порядъка на 20тина еври.
На опаШка висиШ,Щото ходиШ на преглед в поликлиниката. Нали знаеШ,4е всеки гледа да мине там,където вси4ко минава през здравната каса,ерго е безплатно или се плаЩа само някакъв тикет.Аз като ходя на преглед си цакам ,дават ми 4ас,отивам и влизам директно....
А за грипа,като му дойде сезона и в супермаркета или в поЩата можеШ да го гепиШ ако ти е писано...
Сакън,стискай го Теодор4о оЩе малко поне  Confused Hug

# 155
  • Мнения: 7 914
ДобрУ утрУ и от мен...

Дооформям си речта за пред акушерката ( коя ли ще ми се падне днес?  newsm78)

ivalex
Мога ли да питам нещо, интересни ми е дали има примерно мами който преди са писали тук а сега просто вече не.
Аз що си мисля, че няма да съм от тях  newsm78 Mr. Green


PetyaL,
 леко учене  Hug  bouquet

gioia,
 досега не са ми го доказали...аз затова така си говоря Mr. Green
Добре дошла сред нас   bouquet


Kalida
,
пълната ти е кутия с личните... дали ще има едно местенце за моето  съобщенийце? newsm78 Hug

Slavy,
 стискаме палци за желаната работа! Hug Hug


Mama Strumpf
,
 иии липсваше ни да знаеш  Hug



Eli_cz,
а кога по принцип трябва да почваш работа? newsm78 и дали трябва или ще си търсиш работа? Rolling Eyes


ДиДОлиНКа ДявОЛИнка,
 Дяволинке, как ни липсваше самоооооооооо Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Бързо оздравяване на  юнаците ти!!! Praynig

Bluebird
,
 на ниво както винаги Heart Eyes


amymommy,
а какво щеше да е ако той е бременнен Crazy Mr. Green


mcdirock
,
А как е бременното коремче? Hug


мама Б
,
 не казваш да те поздравяваме ли за къщата? Hug Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 1 860
 Добро утро, момичета! Много пишете  Thinking няма да се разберем така. Не ви се смогва, банда!  Mr. Green

 Дидолинке Сладоринке, не разбрах имаше ли изненада за Мирото в самолета? Ти може и да си писала, но ние нали нямахме нет и...всичко съм изпуснала. Честит ти именниик!

 Айде и аз малко на патерица да почерпя за моя именник, че докато се усетя и той празника мина.  ooooh!

 

# 157
  • Мнения: 7 914
Дидке, Нана, Честити ви именици!  bouquet  bouquet  bouquet
Embarassed сорри за закъснението  Blush

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 11:43 от звездичка

# 158
  • Мнения: 1 860
 Деси, то и аз нали ти казвам докато се усетя... Whistling

 Благодаря! Hug

# 159
  • Мнения: 7 430
НАничка, честит ти пораснал именник Heart Eyes
Да е жив и здрав, весел и щастлив и много послушен Hug

Миленка, мерсаж за целуфанЧето  bouquet
МирОто заминава за около месец да разпродаде вещите ни, които останаха, колата Peace

Звездолинке как е коремчето, ритка ли, а при теб Миленка Wink

Bluebird, благодаря от името на мишките и пишките Hug

Моите юнаци са добре и вече щуреят  Party следобед имаме среща с една приятелка дето има две щерки и ще се сватосваме Joy

Лек ден девойки 'убави  bouquet  bouquet  bouquet

# 160
  • Мнения: 11 329
Дидка, привет!
Изчака ми се чакалото да ви пуснат нета (или ти пак пишеш от някой клуб)
Как е настроението - очакванията ти оправдават ли се?
Да нагушкаш рожденика и именника! Hug

Наничка, и твоя именник му удари един целуфан от нас Wink

Стига с тез болести, искам приказки за здрави хора! Naughty
Айде да оздравявате! Heart Eyes

# 161
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мога ли да питам нещо, интересно ми е дали има примерно мами който преди са писали тук а сега просто вече не.

Иве,има и оЩе как.. За съжаление доста свестни и приятни хора спряха да пиШат тук... Confused
Но пък се появиха нови муцуни  Wink




# 162
  • Мнения: 2 379
Ох, и аз не мога да ви смогна...
Чета, чета и докато стигна до края вече забравям кой какво е казал Blush

Калида, ти как успяваш? Записки ли си водиш? Crazy

За себе си какво да ви кажа. Днес генерално се успах Blush Направо надминах себе си. Това е сигурно понеже днес имам много работа за вършене и мозъкът ми директно е изключил още преди да се захване с дейност Laughing

Само да кажа едно голямо гуш на всички покашлюващи, чешещи се и мръкнащи по най-различни причини мънечковци Hug Да оздравявате, ей!!!

# 163
  • Мнения: 1 017

Добро утро/добър ден мили момичЕта  Hug

Синя Птичко, благодаря за чАя: КАлида, този път може пак да си го споделим, нека да не съм го приготвила аз  Hug


Мистик, ако случАйно ни попрочитаШ  Hug Hug Hug Пожелавам ти много сила и надежда. каквото и да се е случило, да минава и да му се намира реШение  Heart Eyes ВечЕрничКе, ти сигурно предаваШ на Потайничето наШите добри мисли  Hug

Дидкаааааа, привет сладурке  Hug НАгуШи мъжете, нарадвай се на близките си  и не ни забравяй  Hug НАистина, и аз не знам за изненадата на Мирото, как беШе??  Hug А той добре ли се чуства на Българска земя?   bouquet Heart Eyes  bouquet

Амимоми, изпитано от мен средство против киселини (безвредно и полезно) е Ройбос чайчЕто  Hug Аз не го обичАм натуралния, много ми мириШе на горчиво, обаче тук има едни с плодови/ароматични прибавки. Помага  Hug А пък другата ми рецепта е Бейлис (от една глътка ми  минава  Flutter), обачЕ Ще трявба да почАкаШ оЩе някоя и друга седмичка с него...дано да ти мине бързо  Hug

чЕстит имен ден на имениците  Hug

МакдирокчЕ, и ни е сме така с меда, крия се, обачЕ принца вече ме усеЩа, и ми обяснява: ееее, стига с този мед де... Rolling Eyes Ти пробва ли да намажеШ красавицата ти с мед на гърдичките? Задължително пазиШ областта на сърцето, т.е. не слагаШ там. Аз го мажа Гого първо с малко мазен крем (заЩото медът "гори"), и след това намазвам с мед. Слагам отгоре хартия за печЕне, кърпа, и загаЩвам дреШката. Заспива на 3тата минута, като омагьосан. И няма каШлица  Hug И той ми каШля от 2 дни, да видим до къде Ще я избутаме  Tired В градината всички бухат, подсмърчат, имаШе 3 деца с пнеумония...Дано да се оправите бързичКо   bouquet

Звезди, ама ти не ми ли получи съобЩението на скайп вчЕра??  Thinking Имаме си къЩаааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще ви чЕрпя по този повод, и снимки Ще направя след като се нанесем. До края на декември трябва да сме се изнесли от старото жилие, но аз Ще се опитам да стане за Коледа  Hug

Много ми е вълнуваЩо и празнично... Heart Eyes
ГуШвам ви, сладурки мили  Hug
И лек и хубав ден ви пожелавам  Hug

# 164
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бубенце,4естит ви нов дом с Гогата. Пожелавам ви да сте много Щастливи в него и да е винаги пълен с усмивки,добро настроение и сбъднати ме4ти  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Нана и Дидка,4естити ви именици   bouquet  bouquet

Дид,мен бебо ве4е взе да ме ползва за боксова круШа,Ще ме изтърбуШи от Шутове. Ди Рока се надява да е мом4енце този път ,4е да си ритали футбол двамката  Crazy Wink

Общи условия

Активация на акаунт