Какви "поражения" имате от бременността

  • 5 785
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Не мога да преборя още килограмите, които качих. Имам корем  Close, стрии, две пигментни петна под очите, една година не можех да правя секс като хората  ooooh!.
Но... всичко това няма значение  Laughing. Радвам се на детето си и не ми пука  Whistling

# 16
  • Мнения: 579
Нямам стрий,нито килца излишни,нито косопад,зъбите ми учудващо,но не са чак толкоз зле,колкото очаквах че ще бъдат,но имам тъмни петна над горната устна с който се боря много упорито,но засега резултатите не са блестящи,но се надявам и те да изчезнат скоро. Laughing

# 17
  • Мнения: 6 155
Болки в кръста и малко стрии  Wink

# 18
  • Мнения: 113
Аз съм с 5 нови кариеса Twisted Evil,със доста стрии на талията Twisted Evil,въпреки ,че се мазах до края като полудяла Rolling Eyes,18 кг отгоре,които започвам да отстранявам.Но все пак за нищо не съжалявам,за мен това е най-неповторимото изживяване,което пожелавам на всяка жена Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Стрии и 30 кг. отгоре,ама здраве да е!

# 20
  • Мнения: 8 505
Обичайният косопад не ме подмина.Друго няма.

# 21
  • Мнения: 75
Никога се съм боледувала толкова колкото през бременнестта си от грип.Имам качени 25 кг и след като родя незнам колко ще сваля.Стрии.С косата си нямам проблем.Не ме интересуват пораженията от бременността щом ще гушна най-хубавото нещо на света моето бебче.Надявам се разбира се след като родя да нямам проблеми и в най скоро време да се възстановя доколкото мога.Имам голямата подкрема на моя съпруг.

# 22
  • Мнения: 5 026
Косопад-започна 3 месец след раждането и още не е отминал тоя период. Другите поражения са излишните ми килиграми.

# 23
  • Мнения: 660
Вторият ми син се роди доста едър за скромните ми "стартови" 50 кг. и меко казано ме "изгърби"! След раждането бързо си възстанових килограмите , косата ми тотално окапа и стана ... както е писала Летисия Peace... със зъбите съм добре , така че освен чувството , че това не е предишното ми тяло  Mr. Green, май нямам други поражения !

# 24
  • Мнения: 750
След шестия месец косопадът стана мноого видим Sad, боляха ме ужасно прасците нощем, имало е нощи- не съм мигвала, към края на бременността бях постоянно настинала и сополите течаха като реки. Сега, почти 10 месеца след раждането, не се чувствам раждала. Опусталялото ми тяло се оправи, ама имам какво още да оформям, косопадът премина и... добре съм.

# 25
  • Мнения: 4 621
Нямам поражения от бременноста за мое щастие Hug

# 26
  • Мнения: 1 101
Нямам никакви поражения. Бързо свалих килограмите, които бях качила по време на бременността, стрии - за мое щастие никога не съм имала.  Единственото "поражение" беше следродилният косопад, който слава богу бързо отмина  Grinning

# 27
  • Мнения: 346
Започна да ми пада косата, "паласки", въпреки че качих 10 кг и сега ми остават само 2 в повече. Стрии нямам.

# 28
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Развалени зъби-друго няма.

# 29
  • Мнения: 5 362
Никакви поражения нямам честно казано, освен болки в гърба понякога.
И аз съм така.Не мога да се оплача от друго.

Общи условия

Активация на акаунт