Какви "поражения" имате от бременността

  • 5 803
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 733
Ако някой от мъжете ни прочете тази тема, сигурно ще се ужаси от чудовището, за което се е оженил. Поне по приказките всичко изглежда ужасно Simple Smile Обаче!!! Няма как Simple Smile
Моите поражения - един ужасен шев от епизиотомията в областта на перинеума, който ме кара да изпитвам огромна болка при секс все още и дори понякога като ходя до тоалетната. Според моята гинеколожка всичко било на психическа основа, но аз не мисля така...
Иначе - няма други лоши неща. Даже напротив - коремът ми си е все така стегнат и плосък, гърдите ми са съшите - а килограмите са си както преди Simple Smile И отказах цигарите Simple Smile

# 91
  • Мнения: 3 089
стрии + не-прибрал се корем. но за второто аз сама съм си виновна.

# 92
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Имам 3-4 килца отгоре главно в обласста на корема и талията, появиха ми се бричове,но предполагам,че е от килограмчетата,защото съм нисичка и всеки килограм ми личи. Стрии по краката и гърдите и талията,но май започват да се позакриват. Една гоялма стрия на корема. За зъбите...не г испоменавам,защото винаги съм имала проблеми с тях и не съм сигурна,че е от бременността. Косата ми пада от сезона, кръста ме боли още от 3-я месец на бременността и няма изгледи да ми мине скоро,но май свикнах с тази болка. Но мисля,че с времето всичко ще се оправи. Има и още нешо жените раждали нормално се възстановяват по-бързо от жвните раждали секцио /като мен/,така че....кураж момичета!!!!! Peace

# 93
  • Мнения: 678
все още имам да свалям 8-9 килограма
болят ме ставите , колената.....иначе нямам нито една стрия  Laughing

# 94
  • Мнения: 2 196
Много стрии по корема. Confused

# 95
  • Мнения: 135
аз да се оплача имам малко стрии на корема.косопад.болки в кръста.един кариес.5кг за сваляне.слаба имунна система др.не се сещам Rolling Eyes

# 96
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
косопад, зъбите и 20кг Laughing

# 97
  • Мнения: 4 915
Единствено хемороиди. Но достатъчни са ми и те.   Laughing

# 98
нямам повече килца,дори съм по слаба,но ако знаете какво стана със зъбите  ужас newsm45 newsm45 newsm45 .Докато бях бременна в третия месец оправих 9 зъба излезнаха и мъдреците.В деветия месец същите 9 зъба и още 2 и извадих мъдреците.Сега започвам да губя един по един тези зъби които оправях по време на бременноста newsm78 имам парадонтоза образувам страшно много зъбен камък.Та общо взето сега съм на 26 години и съм без 4 зъба ,но ИМАМ ЕДНО СЛЪНЦЕ и не ми пука много- слагат коронки както казваше баба ми държавни зъби.

# 99
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Малко стрии, естествено няколко излишни килограма с които се боря в момента, болки в кръста понякога, хемороиди. Ами това е май  Mr. Green. Иначе с косата и зъбите нямам проблеми.

# 100
  • Мнения: 857
Много стрий и зрението ми отслабна значително...засега това,надявам се да няма други 'поражения'.

# 101
  • Мнения: 8 769
Уф, списъкът е дългичък при мен.
Косопад (още ме държи, въпреки късата коса)
28 кг в повече, като продължавам да се боря с последните 6. И с корема си. Sick
Гадни цици  Sick  Sick
Променена кожа по раменете и краката (някакви странни миниатюрни пъпчици се появиха, т.нар. гъша кожа)
Изникнаха ми брадавички (малки, но от сърце) по шията
ОБАЧЕ: Нямам стрии! Нито зъбни проблеми. YES! newsm44

# 102
  • Варна
  • Мнения: 4 969
37 кила отгоре(слава Богу вече са в миналото)
и много стрий Confused

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 7 045
4-5 см по-голяма талия на по-малко кг.

# 104
  • Мнения: 3 447
Хоризонтален белег в долната част на корема  Mr. Green
Три стрии на дясната цица, изпъкнал пъп, няколко сантиметра на талията.

Общи условия

Активация на акаунт