Мами, помагайте - търся червило с определен цвят

  • 1 872
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 796
Благодаря ти, но към тези две каталожни марки съм меко казано предубедена.
може би ще е добре да напишеш към кои марки не си предубедена, та да ни улесниш Whistling всъщност тези две каталожни марки единствени ти предоставят възможността да си закупиш тестери от цветовете, доближаващи се до изискванията ти и по този начин ще можеш да добиеш представа не само за нюанс, но и за трайност и други показатели на червилото.
Аз май наистина се държа като някой, дето не знае какво иска - хем търся с какво да го сменя, хем не искам нищо друго Embarassed
Ако не си го намеря до 1-2 седмици, ще потърся една-две познати, които са дистрибутори на тези марки и ще видя те какво ще ми предложат. Не знаех, че мострите могат да се закупуват - досега съм виждала такива само  у самите дистрибуторки, както тестерите в магазините - пробваш и решаваш в момента дали искаш да си поръчаш червилото. Другото, което ме спира, е че най-близката до мен дистрибуторка на Ейвън май не си познава много добре стоката, защото последния път ми даде мостра от някакъв техен фон дю тен, но ми беше подбрала най-тъмния възможен цвят, а аз съм сигурно за най-светлия  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9 095
аз понеже си пазарувам от каталога и честно казано и да съм влизала в дрогерия се ориентирам към голдън или руби роуз, ама не знаех че са английски тия, много са евтини ми се струва, ами има ли някаъде асемблирано, защото ако е английска марката пак може да се произвеждат другаде и само да си пише така, тъй де успех в търсенето и се похвали като го намериш Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
natka, най-добрия вариант е да си намериш твоето червило, но в случай че не успееш, грабвай един каталог на Ейвън /например/ и си избери 5-6 нюанса близки до желания от теб. Цените на мострите са от 20 до 50 ст. така че за около 3 лв можеш да се снабдиш с 6-7 мостри. може да не намериш твоя цвят, но пък може да харесаш и друг.

# 18
  • Мнения: 9 095
natka, най-добрия вариант е да си намериш твоето червило, но в случай че не успееш, грабвай един каталог на Ейвън /например/ и си избери 5-6 нюанса близки до желания от теб. Цените на мострите са от 20 до 50 ст. така че за около 3 лв можеш да се снабдиш с 6-7 мостри. може да не намериш твоя цвят, но пък може да харесаш и друг.
мисля че си права, защото така може и да си намери и по- добър цвят от нейния и да  е по- доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт