Варненски благотворителни деяния V

  • 8 445
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Мале, Малена страхотни са !!!! Аз лично искам от всички по няколко . Каква ще бъде цената ? За разпространението -мога да взема голяма бройка; има къде да ги продаваме както писах по горе,но незнам колко ще се купят !

# 61
  • Мнения: 748
Аз ще искам към 100 картички ..
За Варна може би половината?

# 62
  • Мнения: 6 039
за 6000 броя, цената е по 0.05лв на картичка
и по 50ст да ги продаваме, печалбата е доста голяма.
аз викам поне 0.80-1.00лв

# 63
  • Мнения: 180
за 6000 броя, цената е по 0.05лв на картичка
и по 50ст да ги продаваме, печалбата е доста голяма.
аз викам поне 0.80-1.00лв

Малена, първо искам да кажа, че картичките са супер! БРАВО!!!

Второ, цената е невероятна! Сметнах, ако ги продадем по 0,80ст. ще направим печалба от 4500лв!!!! за дечицата!!! Аз също искам да взема 100 картички!!! Нямам търпение!   bouquet

# 64
  • Мнения: 13 512
И аз мисля,че за Варна 2000 ще са добре. И да ги проаваме по 80 стотинки.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, нейде по картичките ще пише ли кой ги издава, в смисъл ще е отбелязано ли сдружението и цената? Ако има такъв вариант, ще е съвсем привлекателно, да?  Hug
Ще запопитам господжа Еми.
 
Мисля, ако са готови картичките до 26-ти ноемврий да взема към 100 карти и да ги разпродам сред близки и колеги. Може и 200, ако артисат ще им намерим място пък... И на мене вече ми трябват картички, ще започвам поздравления вече, дяда Мраза го намирисвам отдалеч! Crazy

# 66
  • Мнения: 6 039
отзад ще има надпис с логото на Движение на БГ майки
разбрахме се моето име да не фигурира,  Naughty

днес разгледах коледни картички в Пикадили, хубавите са по 1.60-2.00лв
така, че на 0.80лв трябва да успеем да ги спазарим, въпреки, че ако си напиша името, цената ще скочи като на Токийската борса  Joy

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Гагагагаг. Защо пък да нямаш запазне знак в долния десьн ъгъл на произведението? Тъй касиво би било!  Sunglasses

Вече си  представям как глася с мощен глас из фоайето "Хаде на топлите карти, 1 лъв за душата на детето, лишете се от мезетооо..." или пък "Пресни карти за поздравления, изчисти душата си от омерзенияяя!"... М, сигур бая доста народ ще се тълпи и на талази ще ме атакува, да му продам на двойна цена скъпоценна картичка.. Знам аз, аз съм Велик Търговец!  Flutter

# 68
  • Мнения: 6 039
подозирам, Небесна, че искаш да спечелиш от тези картички, чрез некоректно вдигане на цените.
без публикуване в Д.вестник

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами то аз не случайно запопитах дали ще пише цена на задницата на картичката, все пак!?  Whistling
Мисля, тъй авторска е, поне едно 2 лъва ще поискам. И ще дадат, аз ги знам! И за Станбуля ще останат! Таквазе радост ме обзе, дан са гътна, че няма кой да празнува берекет от разпродажбата! Ах!  Crazy

Ами тъй. Чакам Еми да спише 2 реда, чакам да се доставят, искам ги за 26-ти, че тогаз имам изпити колегите на драго сердце ще харчат пари за картички. Особено щом аз им ги искам.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 6 039
мументтттттттттттттттттттттт, кУригирах женската, нали си имам агитка Фотошопска, та момичетата имаха претенции към първия вариант, та ги послушах, постарах се и направих новааа

ето

# 71
  • Мнения: 6 039
АЗ КАТО НАЙ-НАХАЛНА, ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА МЮРИЕЛЬ

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141798.80;topicseen

иначе няма да дам картичките  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 253
 Картичките са страхотни  Heart Eyes
 
 А за по-голяма бройка ще има ли отстъпка? 2000 бр

# 73
  • Мнения: 216
Малена, картичките са жестоки... smile3501.Иска ми се и по друг повод да сътвориш нещо подобно, примерно за Великден, а? (малко далеч отидох, ама се впечатлих, бе.. smile3503)

# 74
  • Мнения: 6 039
за Великден ще ми е най-лесно. Мога да се развихря като му дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт