Варненски благотворителни деяния V

  • 8 427
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 180
Къде е тази темичка за карнавала???

# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 6 039
моля ви гласувайте за monda, водеше доста добре, но агитката й не се включва нещо

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140959.200;topicseen

# 49
  • Мнения: 311
ооо, аз тази работа я свърших още вчера  Mr. Green

# 50
# 51
  • Мнения: 253
И аз гласувах  Grinning   Стискам палци  fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 3 595
гласувахме се вече   bouquet Остава да спечели  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 206
Аз гласувах сутринта !

# 54
  • Мнения: 13 512
Ееееее....Маленна и тук е искала подкрепа Laughing.Мерси, момичета, голяма веселба падна в тази тема цял ден...
Готови ли сме за петък? Имаме ли вече точна  бройка?
Онче- теб  да те броим ли  или в последния момент ще се реши?
Какво решаваме за рождените дни? В петък ще ни дадат списъка на рождениците и ше можем в началото  на декември/между Карнавала и Коледните тържествс/ да им  направим едно посещение и да ги зарадваме с отпразнуване на рождените дни. Или много стават ангажиментите  ви през декември?

# 55
  • Мнения: 311
Аз, за огромно мое съжаление, няма да дойда. Не мога да издържа седенето в кола повече от 10-15 мин. Обезателно обаче ще дойда ако правим среща следващата седмица.

# 56
  • Мнения: 206
Аз за петък много искам да дойда ,но няма кой да гледа Лора , че се чудя дали да я взема с мен ,много ще се изнерви от толкова път !

# 57
  • Мнения: 216
Ще дойда в петък, ще бъда с МПС. Остава ми въпроса- подготвяме ли нещо за децата, освен с финанси, с какво мога да се включа в организацията?

# 58
  • Мнения: 1 629
Кога ще са готови картичките? На мен вече ми се налага да ппращам, та ако има готови, да си купя малко още сега.

# 59
  • Мнения: 6 039
това ще са картичките- 6 модела, пратила съм ги, не знам кога ще са готови  newsm78
колко да поискам за Варна?

 

 

 

Общи условия

Активация на акаунт