Поп в самолета

  • 4 333
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Недейте разводнява темата сега.
Вълнувам се от отговора на човека:)

И какво каза джисъса?Simple Smile

А как ти звучи "поп с плитчици"?  Joy

Ми как...няма да обяснявам, че обикновенно свършва зле темата, като се отпусна по въпроса:)
Какво има да ми звучи...те съществуват, приемам ги за даденост и разсъждавам нататък ...
Та какво стана после?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хайде, напрегни се, Жоре, като една родилка - напън, напън..... дишай дълбоко!
Идол си ни ти - като един Джони Браво...

# 17
  • Мнения: 5 539
А, Лилита ме преварила докато пиша  Grinning
Естествено, Жоро предизвиква у всички майки едни и същи чувства и мисли

# 18
  • Мнения: 239
И какво каза джисъса?Simple Smile

Ами не съм сигурен. Повечето ми приятели често ме упрекват за един голям мой дефект - не излушвам. Как да слушам хората при положение, че всичко ми е ясно?! Не е вината в мен - просто самият събеседник трябва да ми поддържа интереса все пак, а? Обичам да общувам с точни хора. Винаги съм изслушвал с поглед хубавите пиченца например. Нямам проблеми да ми дърдорят с часове стига това да става пред цела София в Неро, а аз да ги гледам в деколтето и да мисля за 'Barely Legal 11'.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
М.
Явно е било скучно обяснението, както става обикновенно при такива въпроси:)

# 20
  • Мнения: 239
Ми в нета таланта се похабява бе, освен че е чекия, словесното изкуство понякога носи и пари  Grinning

Опитваш се да ми кажеш, че нямам пари ли?! Може на пръв поглед да нямам толкова, колкото има мъжът ти например, но държа да отбележа, че истината винаги е някъде по средата. Девилът се крие у детайла, бейби. Просто не си е разпределил капиталите правилно. Аз давам 10% вкъщи, 60% за себе си и 30% за пиченца. Балъците дават 80% вкъщи, 10% за себе си и 10% за пиченца. А сега ми кажи в погледите на кои човекът е богат и в погледите на кои е беден, а?

# 21
  • Мнения: 239
Кефиш, жоре! Ти откога премина на държавна службица?  Mr. Green

Никога не съм я сменял.

Не следиш пиченце ти играта и загуби яко в резултата.

# 22
  • Мнения: 25 633
Иии, Жореее, поне за червейчето не каза ли нещо, а?   Mr. Green
Ей това много ми чопли любопитството, спомни си, моля те!   Praynig

# 23
  • Мнения: 5 539
Всички знаете, че съм зает човек, който често лети. ..........................

 
Предвид на това, че действието се развива в самолет, а не другаде (ако разбираш за какво иде реч, все пак), би трябвало да бъдеш по-внимателен с богохулните си приказки (ако разбираш за какво иде реч, все пак), защото все пак говориш с духовник (ако разбираш за какво иде реч, все пак) и в този момент сте били много по-близо до неговия "началник", отколкото до твоя (ако разбираш за какво иде реч, все пак) Позволявам си да перефразирам един стар виц (ако разбираш за какво иде реч, все пак)
Пфу, паразитни думи, не мога да се отърва, ще прощаваш Sick

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам проблеми да ми дърдорят с часове стига това да става пред цела София в Неро, а аз да ги гледам в деколтето и да мисля за 'Barely Legal 11'.
И кво- много ли ти се вдига? Самочувствието... Баровец и патриот!... Обикновен сноб и сеирджия си Whistling Такива не ги и забелязвам Sick

# 25
  • Мнения: 239
Глория не е ли дърта за теб? newsm78
Значи му наля акъл на попа, а?! Laughing

Глория е на два основни ремонта и шест тунинга. Мисля, че съм и хвърлил око. Кво и е лошо на жената - в никакъв случай не е селянка, в никакъв случай не се облича зле, в никакъв случай няма да ме излага на държавни мероприятия.

# 26
  • Мнения: 239
Всички знаете, че съм зает човек, който често лети. ..........................

 
Предвид на това, че действието се развива в самолет, а не другаде (ако разбираш за какво иде реч, все пак), би трябвало да бъдеш по-внимателен с богохулните си приказки (ако разбираш за какво иде реч, все пак), защото все пак говориш с духовник (ако разбираш за какво иде реч, все пак) и в този момент сте били много по-близо до неговия "началник", отколкото до твоя (ако разбираш за какво иде реч, все пак) Позволявам си да перефразирам един стар виц (ако разбираш за какво иде реч, все пак)
Пфу, паразитни думи, не мога да се отърва, ще прощаваш Sick

Ако ще си говорим тъй аре да ти обясня тогава, че принципно началникът на джизъсчето и моя са един и същи човек. Хайде сега си задай въпроса кой от двама ни е по-високо в организацията - този, който чете реинкарнейшън или онзи, който се вози на ЕДНО А, кара Мерцедес, вдига с НОКИА и клати пиченца вместо червейчета? Кажи ми го, бейби.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...

# 28
  • Мнения: 6 155
Жоре, тая "тема" има ли тема или си просиш поредната порция внимание?  Wink

# 29
  • Мнения: 239
Иии, Жореее, поне за червейчето не каза ли нещо, а?   Mr. Green
Ей това много ми чопли любопитството, спомни си, моля те!   Praynig

Загледа една от стюардесите в задника и аз го хванах. Не го оставих в заблуда и на висок глас казах: 'Гледаш пиченцата, а? Дърт пергиш такъв.' Кабината замлъкна. Искам да знаеш, че голяма част от стюардесите са толкова объркани от постоянното летене, че няма проблем да правите секс когато пожелаеш. Някои го наричат това явление 'курва', но аз съм по-сантиментален защото на жена ми сестрата е стюардеса все пак.

За червейчето не каза нищо, но искам да ти кажа, че доста мъже са си били близки с червейчета без да знаят. В детайли няма да влизам защото съм патриот и джентълмен все пак.

Общи условия

Активация на акаунт