Лято в Албена 2022 г.!

  • 47 639
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 360
В момента в Бийч не е претъпкано в ресторанта, поне за краткия ни престой не е. Интересното е, че ми се струва, че видях хора да плуват в басейна на Маре и изглежда като да работи.
Някой беше питал за корабчето - според рекламата им 30мин, 10 лева за деца, 15 за възрастни.
Чадърите на първа и втора линия могат да се запазват на рецепция, но поне при нас първата линия и почти цялата втора са празни.

# 721
  • у нас
  • Мнения: 1 871
А как е храната ?

# 722
  • Мнения: 35 168
Ке в сенди ползваме две двойни с преход между тях. В Маре също бяхме запазили така, но не ни отключиха вратата между стаите. Дано е за добро смяната. Мисля, че ще сте доволни

# 723
  • Мнения: 360

Като ол инклузив Simple Smile)) за закуската писах. За вечеря: достатъчно пресни плодове и зеленчуци, много десерти, но не сме фенове на захарта, така че не сме ги опитвали, някакви печени пернати, които изглеждаха вкусно, свински пържоли на плоча и риба на скара -това бяха по-интересните и приготвени на място. Отделно стандартните спагети с доматен сос, печено месо със сос, риба (не разбрах печена или на пара), печени картофи, някакви пържени неща, охлюви Simple Smile (приятни бяха), мезета - сирена (няколко вида, не само бяло и кашкавал) и колбаси (имаше и нещо прошутоподобно, което не беше лошо). Май има и супи, но не съм ги проверявала. Като цяло няма да останете гладни, а за вкуса - зависи колко сте придирчиви Simple Smile аз наблягам на зарзавата и не обърнах много внимание на другите Simple Smile
Следобед има хотдог, пица и казанлъшки понички, за които гледам, че хората доста се редят и отново плодове Simple Smile))

# 724
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Храната звучи добре Simple Smile сега оставя да уточним въпроса с настаняването.  звъннах на управителката, която каза че ще ми звънне до 30мин и така вече почти  2часа 🙄 звъня , но не отговаря :/

# 725
  • Русе
  • Мнения: 700
Току що получих мейл че ат Калиакра Маре ни местят в Калиакра бийч. Някой може ли да ги сравни? В Маре ползвахме две двойни с преход , а тук не знам какво ще ми предложат :/
За кои дати Ви е резервацията? Калиакра бийч е в пъти по -добър от Маре! Няма да съжалявате,когато има преместване винаги условията в новия хотел са в полза на клиента!

# 726
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Току що получих мейл че ат Калиакра Маре ни местят в Калиакра бийч. Някой може ли да ги сравни? В Маре ползвахме две двойни с преход , а тук не знам какво ще ми предложат :/
За кои дати Ви е резервацията? Калиакра бийч е в пъти по -добър от Маре! Няма да съжалявате,когато има преместване винаги условията в новия хотел са в полза на клиента!
дано, защото нещо ми смотолевиха “разширена стая с диван “ което изобщо не отговаря на резервация за апартамент /две съседни двойни стаи.От 21.07 -7 нощи

# 727
  • Мнения: 220
А споделиха ли причина за преместването?

# 728
  • у нас
  • Мнения: 1 871
А споделиха ли причина за преместването?
Ковид мерки
хотел Калиакра Маре бяха преместени в хотел Калиакра Бийч, който предлага подобна и/или по-висококачествена от първоначално резервираната услуга. Преместването е изцяло за сметка на Албена и не се изисква доплащане за промяната. Стараем се да предоставим само най-добрите условия на нашите гости.

Ще ви очакваме на 21.07.2022 в хотел Калиакра Бийч. Моля, да потвърдите промяната и ако имате допълнителни въпроси да се свържете с нас.

В името на това, вие да се чувствате защитени, ние предприехме план за дезинфекционни мероприятия на територията на ваканционно селище Албена във връзка с недопускане разпространението на COVID-19 - https://albena.bg/bg/novini-i-statii/bezopasna-pochivka-na-more-albena. Вижте нашето видео, изобразяващо мерките, които предприехме - https://www.youtube.com/watch?v=SEIY8j3p0jg

# 729
  • Мнения: 73
Аз си закупих Приорити карта за да не резервирам в един хотел,а впоследствие да ме местят в друг.

# 730
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Върнаха ни в Маре.Звънняха ми да ми кажат,че не могат да ми предложат апартамент или две стаи,следователно нивото на услугата пада,спрямо направената резервация, и ме връщат в Мере Simple Smile което за нас е съвсем ОК

# 731
  • Мнения: 463
Да се разпишем от хотел Ралица Супериор 😁
Първи впечатления доста добри: по отношение на паркирането, разтоварването зор, но пък персоналът бързо се опита да ни помогне. Ние сме в студио: доволни сме като цяло от избора си. Студиото е голямо около 30-40 кв. Голяма спалня с баня и тоалетна, а срещу нас е обособено пространството на децата с разтегателен диван. Между тях няма цяла стена, а само такава със свод. Те също имат тоалетна към стаята. Може би, ако беше с врата, а не със свод щеше да е по- добре за уединението, но пък сега е по- широко.
По- късно ще пиша за плаж, храна и басейни. За сега сме 😁😁😁😁

# 732
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
Някой в Нона?От утре сме там,не сме ходили от 2015г.

# 733
  • Мнения: 35 168
Аквапарка дали е подходящ за 5 г дете с малки познания за плуване, придружени от родител ?

# 734
  • Мнения: 8 987
Аквапарка дали е подходящ за 5 г дете с малки познания за плуване, придружени от родител ?
Да, има като влезеш направо пързалки за малки  с басейн около метър и вдясно в дъното още едни с много плитък басейн.
Скрит текст:
Ето това е срещу входа:






Това са пързалките за най-малките в дъното, точно до големите:


реката също е яка, на един пояс с двете деца си обикаляме дълго време

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 08:55 от alina_si

Общи условия

Активация на акаунт