Лято в Албена 2022 г.!

  • 47 640
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Това трябва да last minute промоция - ще си “изям” от яд ранната резервация - догодина ще е друго Simple Smile

https://albena.bg/bg/oferti/otstapki-za-izbrani-hoteli-v-albena- … amp;fs=e&s=cl
Лошото е, че няма свободни дати при last minute офертите. При ранна резервация поне също си има 25% отстъпка и си избираш кой точно период искаш.

# 706
  • Мнения: 463
При нас в хотел Ралица Супериор цената, която платихме за нощувка  с резервация от февруари - март месец за студио е с около 50 лв. по- евтина от сегашната " last minute" и то сравнена с двойната стая...

# 707
  • Мнения: 360
Първи впечатления: доста празен ми се вижда курортът. Утре ще видим как ще е на плажа. И основно чувам БГ реч. Анимация няма.

# 708
  • Мнения: 220
След мината и взривения с 500 тона дизел танкер, както бе съобщено, се чудя, че и българи има.

# 709
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Първи впечатления: доста празен ми се вижда курортът. Утре ще видим как ще е на плажа. И основно чувам БГ реч. Анимация няма.
в кой хотел сте? Дано плажа да е хубав Simple Smile

# 710
  • Мнения: 12
Здравейте,
Искам да попитам дали има улични кафе автомати в курорта и по-скоро в централната част.

# 711
  • София
  • Мнения: 11 497
Има кафе машини по улиците, на доста места, по центъра и другаде. Цената на обикновено кафе от машина е 0,60.

В курорта няма много хора, предимно българи, румънци, по-малко немци, англичани и др.

Вчера морето имаше прекрасни големи вълни.
В обикновените заведения цените ми се струват по-ниски от в София - 6-7 лв салата, голяма бира 2,90, бургер с литър кола - 7,90, боб или пилешка супа -4-5 лв.

# 712
  • Мнения: 35 168
Много добре звучи ! Ще е хубаво ако не е толкова пренаселено. Ние както сме на пъпа на Албена се надявам да има къде да спрем колата.

# 713
  • Мнения: 9 156
Много добре звучи ! Ще е хубаво ако не е толкова пренаселено. Ние както сме на пъпа на Албена се надявам да има къде да спрем колата.
Тук някаква статия, май не е пълно, както преди години го помня
https://utro.bgvest.eu/791886/?fbclid=IwAR0qiLZB1tiKc8JnSpjS_JXS … ecSxC8iAJ8Jiveyuk

# 714
  • Мнения: 360
Първи впечатления: доста празен ми се вижда курортът. Утре ще видим как ще е на плажа. И основно чувам БГ реч. Анимация няма.
в кой хотел сте? Дано плажа да е хубав Simple Smile

В Калиакра Бийч. Плажът е чист, но 3,4 и 5 ред са запазени в 8 сутринта Simple Smile първи и втори са празни засега.
Закуската беше добра, освен стандартните неща имаше палачинки и гофрети, плодове в изобилие. Кафе освен срандартното ужасно, има машина за еспресо, ристрето и капучино Simple Smile

# 715
  • Мнения: 73
Една от причините Албена да е по-празна в сравнение с други години вероятно е рекордната инфлация покрай войната в Украйна ,много хора обедняха,бензина поскъпна и не всеки може да си го позволи.Ако резервацията се направи 7-8 месеца по-рано цената е с 20 или 25%отстъпка за ранно записване и като си направя сметката за мен тази цена е далеч по-разумна.Срещу някаква малка комисионна ако се наложи може да се сменят и датите на престой.Аз в Албена ходя винаги с ранни резервации.Ако човек има и Приорити карта цената става още по-добра.

# 716
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Току що получих мейл че ат Калиакра Маре ни местят в Калиакра бийч. Някой може ли да ги сравни? В Маре ползвахме две двойни с преход , а тук не знам какво ще ми предложат :/

# 717
  • София
  • Мнения: 504
В неделя смв в Албена ...вече нямам търпениеее.

# 718
  • Мнения: 6 338
Току що получих мейл че ат Калиакра Маре ни местят в Калиакра бийч. Някой може ли да ги сравни? В Маре ползвахме две двойни с преход , а тук не знам какво ще ми предложат :/
А каква е причината да Ви местят? Дали ли са някакво обяснение? От кога сте там? Много мразя такива неща. Човек си избира определен хотел според собствените си критерии, а накрая отива някъде където въобще не иска. Дори да е на по-висок клас хотел, може да има друга причина да се избра точно определен хотел. Аман от импровизации и некоректно отношение. Поне промяната да я съобщават достатъчно рано, за да може човек да си резервира на друго място на ранни записвания и нормални цени. Като виждат, че за даден хотел няма достатъчно резервации, то е ясно, че хотелът няма дапсе запълни и няма смисъл да го пускат извън пик сезон ими пък въобще. Същият тъп номер ми спретнаха миналият месец в Дюни и независимо, че ме настаниха в другия 5* хотел и то в апартамент море, по ред причини ми създадоха сериозен проблем да почивам комфортно. Сега тук следя темата, заради моя близка, която резервира точно в Калиакра маре, че си го харесват, хайде сега преместване. А пък и това с платените чадъри на първи и втори ред е изключително некоректно и недълновидно. Ще има да почакат да им се запълнят хотелите.

# 719
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Абсолютно! Ние избираме Маре,защото е по -малък и няма лудница в ресторанта , типа настаняване две двойни ме устройваше перфектно, а сега не се знае …

Общи условия

Активация на акаунт