Лято в Албена 2022 г.!

  • 47 708
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 017
В Амелия и старите крила са реновирани.

# 376
  • Мнения: 2 505
Чудя се дали конната база ще работи, някой с информация?

# 377
  • Мнения: 195
Букнахме си стая в Амелията - за първи път с детето и ММ сме на ОИ, ентустиасти сме засега, дано не се разочароваме , преди 10 години изкарахме няколко лета подред в Кранево, та сме хвърлили оттогава око на плажовете. Кат гледахме сайта на Амелията детето се запали по самолетчетата, дано не ни сложат в старите

Сега Simple Smile за замърсяването - на север от нас се влива в Черно море Дунава - като преброиш всички притоци и кво ли не което се излива в Дунава преди устието, не знам дали да се притесняваме от водите които теченията въртят на 400 км. Също голяма част от съдържанието се утаява - знам че звучи неприятно, но това е живота покрай морето - всичко се върти и всичко в крайна сметка остава на дъното, за момента не е толкова мръсно Simple Smile едва ли ще стане повече до края на сезона, ако естествено сами не си го направим с някой канал някъде до брега нали от нечий хотел
Да Ви попитам за Кранево-мислите ли,че в края на юли ще мога да запазя квартира за началото на август?Или да се ориентирам по-рано?Имам нужда от две стаи някъде по частните домове,не в хотел.

Не ми е много ясно какво става там тази година, май имало около 3000 бежанци, според телевизиите, което ми се вижда прекалено много за толкова малко място, пробвай през booking - като си харесаш нещо го букваш и плащането след това става чак след месец - през този период ако е free cancellation можеш да се откажеш, ако размислиш

# 378
  • Русе
  • Мнения: 726
И в Албена има няколко хотела с украинци и нямало да ги местят ще останат целия сезон. В момента приятели са в Гергана и казаха, че Елица и пълна с бежанци. Предполагам, че в активния сезон ще ги преместят в горните хотели.

# 379
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Полина,удобно ли е да я питаш каква е ситуацията с Нона.Имаме резевация от 12 юли.

# 380
  • Мнения: 864
И в Албена има няколко хотела с украинци и нямало да ги местят ще останат целия сезон. В момента приятели са в Гергана и казаха, че Елица и пълна с бежанци. Предполагам, че в активния сезон ще ги преместят в горните хотели.
Гергана преди 3 дни не ми изглеждаше като работещ хотел Rolling Eyes

В Кранево е пълно с бежанци. Плажът изглеждаше населен като в началото на активния сезон, поне в централната му част.

# 381
  • Мнения: 1 355
И в Албена има няколко хотела с украинци и нямало да ги местят ще останат целия сезон. В момента приятели са в Гергана и казаха, че Елица и пълна с бежанци. Предполагам, че в активния сезон ще ги преместят в горните хотели.
Гергана преди 3 дни не ми изглеждаше като работещ хотел Rolling Eyes
Гергана отвори на 21 май. Дори гледам, че няма места от 29 до 31 май.

# 382
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Ние имаме резервация за Елица.............
Искрено се надявам до началото на лятото да преместят най сетне бежанците, мястото им не е по хотелите...........нямам нищо против тях, но не мога да си представя, че ще бъдем уж на почивка, а покрай нас ще гъмжи от бежанци. За парите които плащаме се очаква поне да си починем тихо и спокойно, а не да сме напрегнати през цялото време, все пак цяла година чакаме този момент.

# 383
  • Мнения: 4 067
Част от тях са наети на работа в комплекса.

# 384
  • София
  • Мнения: 11 539
И в Албена има няколко хотела с украинци и нямало да ги местят ще останат целия сезон. В момента приятели са в Гергана и казаха, че Елица и пълна с бежанци. Предполагам, че в активния сезон ще ги преместят в горните хотели.
Гергана преди 3 дни не ми изглеждаше като работещ хотел Rolling Eyes

В Кранево е пълно с бежанци. Плажът изглеждаше населен като в началото на активния сезон, поне в централната му част.
Гергана по принцип отваря дори по Великден. Една година бяхме там между 19-24 май (преди пандемията).

# 385
  • Мнения: 195
Ние имаме резервация за Елица.............
Искрено се надявам до началото на лятото да преместят най сетне бежанците, мястото им не е по хотелите...........нямам нищо против тях, но не мога да си представя, че ще бъдем уж на почивка, а покрай нас ще гъмжи от бежанци. За парите които плащаме се очаква поне да си починем тихо и спокойно, а не да сме напрегнати през цялото време, все пак цяла година чакаме този момент.

И аз нямам нищо против тези хора, зимата моята братовчедка едва успя да си се прибере с украинския ни зет от Киев, добре че човекът беше с гипс и НГВС, но колкото по-топло става и идва времето на отпуските толкова повече се замислям къде ще са тези хора лятото - ако не са на работа ще са на плажа, нормално е, но ако са там, как ще се подържа хигиена и тн - те наште не че са се засилили с почистването де, но поне се опитват да подържат някаква хигиена последните години

# 386
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Боже, чета и не вярвам на очите си. В момента има такива от тях, които работят ДОБРОВОЛНО! Правят го от благодарност. Хората си ходят по екскурзии, наемат вили , за да правят рождени дни на децата си. Не ми се навлиза в други подробности, но как може да си съчинявате такива неща? Бях си обещала, че няма да пиша повече, но то не се издържа!
Конната база работи и в момента.

# 387
  • Мнения: 433
Някой да знае нещо за Магнолия?
Дали ще отваря?
Дали има бежанци?

# 388
  • Русе
  • Мнения: 726
И в Албена има няколко хотела с украинци и нямало да ги местят ще останат целия сезон. В момента приятели са в Гергана и казаха, че Елица и пълна с бежанци. Предполагам, че в активния сезон ще ги преместят в горните хотели.
Гергана преди 3 дни не ми изглеждаше като работещ хотел Rolling Eyes

В Кранево е пълно с бежанци. Плажът изглеждаше населен като в началото на активния сезон, поне в централната му част.
Гергана отвори на 21.05.

# 389
  • Русе
  • Мнения: 726
Полина,удобно ли е да я питаш каква е ситуацията с Нона.Имаме резевация от 12 юли.

Общи условия

Активация на акаунт