Раждане в гр.Пловдив

  • 672
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,Мами! Коя болница бихте ми препоръчали за раждате...моля за мнение и съвети от тези,които вече са го направили!!!

# 1
  • Мнения: 2 488
Селена. 80% от добрите доктори в Пловдив работят в Селена.

# 2
  • Мнения: 594
С две ръце съм “ЗА” болница “Селена”. Едни от най-добрите доктори в България бих казала. Отношението им към пациентките и малките такива е повече от добро. За многото пъти ,в които съм лежала само едното момиче си беше от Пловдив. Всички останали тичаха от други градове само ,заради самия доктор и болницата. И говоря за градове като Бургас, София и др.

# 3
  • Мнения: 73
Аз бях в Хирургиите, доста се притеснявах за отношението, но нямах проблем с това. Бях планово секцио с избран от мен лекар. Родих края на март месец тази година. Беше топло, чисто, отношението беше добро. Друго за което се радвам е че ти водят бебчето на другия ден и си го гледаш ти докрая на престоя. Така се възстанових по-бързо и вкъщи бях спокойна, вече свикнала да се справям с новата роля и задължения. За Селена, мога само да кажа от приятелки родили там също секцио, че ако случиш на време в което има доста други родилки, искат да те изпишат по-рано, още на 3ти ден. До последно се колебаех, между двете, но доста негативни коментари имаше тогава и се отказах. За всяка болница ще има плюсове и минуси, зависи кой какви очаквания има и на какъв персонал ще случи. В крайна сметка, реших, че ако трябва да разчитам на късмет и да хвърля едни 2 хил. не ми е оправдано.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз раждах в Окръжна миналата година,останах много доволна..Знам,че най-добрите са в Селена,но ето,че не дадох 2000 лв и останах доволна.

# 5
  • Мнения: 546
Аз бях в Хирургиите, доста се притеснявах за отношението, но нямах проблем с това. Бях планово секцио с избран от мен лекар. Родих края на март месец тази година. Беше топло, чисто, отношението беше добро. Друго за което се радвам е че ти водят бебчето на другия ден и си го гледаш ти докрая на престоя. Така се възстанових по-бързо и вкъщи бях спокойна, вече свикнала да се справям с новата роля и задължения. За Селена, мога само да кажа от приятелки родили там също секцио, че ако случиш на време в което има доста други родилки, искат да те изпишат по-рано, още на 3ти ден. До последно се колебаех, между двете, но доста негативни коментари имаше тогава и се отказах. За всяка болница ще има плюсове и минуси, зависи кой какви очаквания има и на какъв персонал ще случи. В крайна сметка, реших, че ако трябва да разчитам на късмет и да хвърля едни 2 хил. не ми е оправдано.

Може ли да споделите повече? При кой д-р родихте? Как става запазването на дата, тъй като аз съм бременна за втори път и ще раждам секцио живот и здраве, обмислям този път да родя в хирургиите. Ден по-рано ли ви приемат? С каква упойка бяхте (от много места чувам, че не поставят спинална, а аз с пълна упойка твърдо отказвам да родя). Ще се радвам да споделите, може и на лично, ако не желаете тук. Blush

# 6
  • Мнения: 73
Vivka9 Бях при Коларов, като следих бремеността си при друг, при него отидох месец и нещо преди да родя. Датата аз си я избрах, той си уреди останалото. Ден преди това ви приемат ако сте планово секцио. До последно изчаквахме да видим дали мога нормално, главичката на бебчо вървеше 2 седмици напред, та на последния преглед като ми каза секцио(надявах се и исках нормално) забравих за всички въпроси та упойката така и не я обсъдихме. Бях с пълна и се радвам, че бях с такава, въпреки че не исках и аз.
 Първо раждане ми беше, не се притеснявах от раждането, но това връзване и поставяне на катетър се почувствах като вързано животно, много се напрегнах и нямах търпение да ме упоят. Момичето, което е било след мен секцио не беше с пълна, по време на операцията се е панирала, вдигнала е кръвно и не знам още какво, но след това в реанимация доста повръща и беше много зле, лекарите доста бяха наплашени с нея, като цяло и бавно се възстанови и още повече се радвах, че съм с пълна. Тя беше при друга лекарка, при нея е следила бремеността си така че явно както се разберете с лекаря. Не искам да обеждавам никой с каква упойка да бъде, всеки преживява този момент различно.
Ако имате други въпроси, ако мога ще помогна.

# 7
  • Мнения: 546
Vivka9 Бях при Коларов, като следих бремеността си при друг, при него отидох месец и нещо преди да родя. Датата аз си я избрах, той си уреди останалото. Ден преди това ви приемат ако сте планово секцио. До последно изчаквахме да видим дали мога нормално, главичката на бебчо вървеше 2 седмици напред, та на последния преглед като ми каза секцио(надявах се и исках нормално) забравих за всички въпроси та упойката така и не я обсъдихме. Бях с пълна и се радвам, че бях с такава, въпреки че не исках и аз.
 Първо раждане ми беше, не се притеснявах от раждането, но това връзване и поставяне на катетър се почувствах като вързано животно, много се напрегнах и нямах търпение да ме упоят. Момичето, което е било след мен секцио не беше с пълна, по време на операцията се е панирала, вдигнала е кръвно и не знам още какво, но след това в реанимация доста повръща и беше много зле, лекарите доста бяха наплашени с нея, като цяло и бавно се възстанови и още повече се радвах, че съм с пълна. Тя беше при друга лекарка, при нея е следила бремеността си така че явно както се разберете с лекаря. Не искам да обеждавам никой с каква упойка да бъде, всеки преживява този момент различно.
Ако имате други въпроси, ако мога ще помогна.

Благодаря много за информацията! Първото ми раждане също беше секцио със спинална упойка, не съжалявам, въпреки че първите 5-10 мин изобщо не се чувствах добре от упойката, не можех да дишам, започнах да повръщам, но анестезиолога стоеше до главата ми и буквално веднага оправи нещата, аз просто бях ХИПЕР притеснена. Най-важното при спиналната упойка е, че излизането от нея е доста по-леко и най, най-важното, че можеш веднага да си видиш детенцето след като го изкарат Heart това е незабравим за мен момент, когато изкараха детето ми, го доближиха до мен, потърках носле в неговото, усетих аромата му Heart Eyes затова не желая пълна упойка, а масово чувам в държавните болници слагат само пълна…

# 8
  • София
  • Мнения: 22
Аз бях в Хирургиите, доста се притеснявах за отношението, но нямах проблем с това. Бях планово секцио с избран от мен лекар. Родих края на март месец тази година. Беше топло, чисто, отношението беше добро. Друго за което се радвам е че ти водят бебчето на другия ден и си го гледаш ти докрая на престоя. Така се възстанових по-бързо и вкъщи бях спокойна, вече свикнала да се справям с новата роля и задължения. За Селена, мога само да кажа от приятелки родили там също секцио, че ако случиш на време в което има доста други родилки, искат да те изпишат по-рано, още на 3ти ден. До последно се колебаех, между двете, но доста негативни коментари имаше тогава и се отказах. За всяка болница ще има плюсове и минуси, зависи кой какви очаквания има и на какъв персонал ще случи. В крайна сметка, реших, че ако трябва да разчитам на късмет и да хвърля едни 2 хил. не ми е оправдано.
Може ли малко информация за цените там 😊

Общи условия

Активация на акаунт