"zeplin"

  • 1 397
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Цената е 80 лв.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря!

# 17
  • Мнения: 96
Гледах такава грейка в магазин "Пакостник" и струваше 69.00лв. но не съм сигурна за цената, големите бяха по 89.00лв. /ръст 110-116/ обаче бяха само розови и една лилава имаше, а от малките бяха в синьо. Много со красиви!

# 18
  • София
  • Мнения: 11 711
Тази за 69 лева в Пакостник е от миналата година и затова е на такава цена.Тазгодишните бяха по-скъпи!

# 19
  • Мнения: 96
Тази за 69 лева в Пакостник е от миналата година и затова е на такава цена.Тазгодишните бяха по-скъпи!
Аз мисля че е 69,00лв. първо защото е малък размер и второ в "пакостик" има дрехи който висят от поне 2 години и цените не са променяни. Аз миналата година купих на сина си яке от там, което го има и в момента и пак е на същата цена!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Зарибих се с тез комплекти на "цеплин"
Ама, не го знам тоз магазин къде е  newsm78
Адресът го видях -Монтевидео и Обиколна, ама не съм наясно с тоз квартал  ooooh!
Дали можете да ме ориентирате, моля- с кола от Бояна ще ходя, по Цар Борис III , ама в коя посока?

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
Зарибих се с тез комплекти на "цеплин"
Ама, не го знам тоз магазин къде е  newsm78
Адресът го видях -Монтевидео и Обиколна, ама не съм наясно с тоз квартал  ooooh!
Дали можете да ме ориентирате, моля- с кола от Бояна ще ходя, по Цар Борис III , ама в коя посока?
От Цар Борис 3 свиваш на ляво на Овча Купел.Караш само направо.Мисля,че на третия или четвъртия светофар/Т образно кръстовище/ свиваш пак в ляво към комплекса Овча Купел.Караш пак все направо и на първия светофар в ляво там е търговски район,има търг .център,магазина е на втори етаж.Дано нещо си разбрала от обясненията ми.
Ето го мястото:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=bb7911c415093bdb56a014600e9da800&city=sofia

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Разбрах,разбрах  Laughing
Благодарско  Hug за обяснението
Ще го наобиколим  магазина с дребчо. но определено ще се обадя предварително да питам дали има това,което ме интересува,че да не бием път залудо.
А на Канц, ако има комплект, подозирам,че ще е над 100 лв., мин. год. му купих ясамо яке за 98 лв. ooooh! Да се чудиш защо са толкова скъпи? по принцип предпочитам Адидас, но засега имат само overall , за какъвто мисля че Влади вече е голям, а цените са им прилични- 82 лв.

Общи условия

Активация на акаунт