Спойлери от реалити предавания - тема 2

  • 92 986
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 277
Доколкото разбрах, не знам колко сигурно Валери си тръгва следващата седмица, а Генчо по-следващата, колко е вярно ще видим.

# 706
  • Мнения: 4 442
Изпидуркват мъжете, за да може жена да спечели по- лесно 😂

# 707
  • Мнения: 6 193
Ако Валери си тръгне следващата седмица ,то би трябвало Алекса тогава да влезе при Жълтите ,щото Мирела така каза ,че Алекса ще е Жълт. А тази седмица при Червените би трябвало Гайтанов  да е .Незнам и аз ,ще видим .

# 708
  • Мнения: 11 550
Изобщо не виждам как Валери може да се озове в ситуация да си тръгне тази седмица. Thinking

# 709
  • Мнения: 2 376
И за мен е абсурдно да си тръгне Валери освен ако не е доброволно или заради контузия. Да не говорим, че не иска да се включва в мъжката коалиция и Жени си го котка.
А знаете ли кога е бил краят на снимките ? Гого има пост от 16.08 и според мен е от преди края …

# 710
  • Мнения: 277
За Валери и аз не съм много сигурен, но доколкото разбрах е, че отпада рано и на пъзел, и доколкото чух е, че отпада другата седмица. Ще видим доколко е вярно.

# 711
  • Мнения: 4 361
И за мен е абсурдно да си тръгне Валери освен ако не е доброволно или заради контузия. Да не говорим, че не иска да се включва в мъжката коалиция и Жени си го котка.
А знаете ли кога е бил краят на снимките ? Гого има пост от 16.08 и според мен е от преди края …
На 16 август позволиха на всички да постват и се появиха един по един из мрежите. Не можем да съдим по това за съжаление.

# 712
  • Мнения: 1 904
Аз пък чух, че на финал на ИВ остават - двамата Гоговци, Филип и Виктория.

За другите 3ма супер.. Ама Виктория...? Close

# 713
  • Мнения: 2 376
И за мен е абсурдно да си тръгне Валери освен ако не е доброволно или заради контузия. Да не говорим, че не иска да се включва в мъжката коалиция и Жени си го котка.
А знаете ли кога е бил краят на снимките ? Гого има пост от 16.08 и според мен е от преди края …
На 16 август позволиха на всички да постват и се появиха един по един из мрежите. Не можем да съдим по това за съжаление.

Е, то беше време да се усетят и да въдворят ред:) значи всичко е възможно.

# 714
  • Мнения: 554
Ковид, ако четеш
Имам спомен, че май ти беше писал, че твой любим играч по средата на игрите ще иска да си тръгне, но после ще размисли. Нещо такова.
Може ли да споделиш за кого става дума и повече за ситуацията?
 Може и на лично.

# 715
  • Мнения: 1 904
Ковид ако четеш ми пиши на ЛС Гого до къде стига в ИВ и Гайтанов дали ще влезе в някое племе...

# 716
  • София
  • Мнения: 12 428
А, не на лични. Пишете тук. Аз съм за Гого и се надявам да ме успокоите, че е на финал.

# 717
  • Мнения: 14 830
Еее що на лични? Всички искаме да знаем. До къде стигат Гого и Филип. Кои са финалистите
Моля, ако някой получи на лични информация, да ми я изпрати

# 718
  • Мнения: 1 334
Моля, спрете в тази тема с лични! Тук всеки един в дошъл, защото иска да знае предварително. Така че, ако някой знае нещо да пише тук, а на А на Б, пък той на С.

# 719
  • Мнения: 6 193
Един от финалистите за Фермата е Чавдар.

Общи условия

Активация на акаунт