Благодаря ви за Лъчето!

  • 13 929
  • 392
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 663
Миличка, два дни нямах нет и все си мислих как се е справил малкия герой. Новините са страхотни, поздравявам ви и дано скоро е в прегръдките ти.  Hug

# 301
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Всеки ден отварям темата и все ми става после мъчно за малкото момченце, но пък от друга страна се моля да се оправи, за да може да му се радват всички вкъщи. Вярвам, че позитивната енергия и любов насочена към него го крепи и ще му помогне да се пребори. Чудесно е да прочете човек добри новини!

# 302
  • Мнения: 5 532
Много се радвам за добрите новини. Всичко което прочетох е прекрасно и наистина се Praynig съвсем скоро да се гушкате заедно.  bouquet

# 303
  • Мнения: 7 136
Този път си рева с кеф. Нали от радост може  Hug

# 304
  • Мнения: 69
И аз Рони , и аз... Иги , прегръщам ви , продължавам да мисля за вас и да стискам палци . Лъчи , ти си невероятен герой Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм от ревлите, този път от радост! Hug Браво на героя Лъчко и на семейството му! Ще се моля всичко да е добре!!!

# 306
  • Мнения: 743
Страхотна новина!Чуствам се така все едно Коледа е подранила с 45 дни!Браво!Дано малкото силно лъвче все така да го раздава!А ти мамо Иги събирай пари за джиповете,че сте тези темпове скоро ще дойде това време! Laughing Heart Eyes

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Иги радвам се с теб и с всички други момичета съпреживявам болката и радотта ти!!!
Бъдете здрави занапред и никакви повече тревоги Hug
И скоро да си нагушкаш малкия голям боец Лъчко Hug Hug Hug

# 308
  • София
  • Мнения: 12 570
Мамо Иги, много се радвам за Лъчето...Той е голям борец и ще се оправи! Да целунеш малките краченца Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 2 262
Благодаря ви! Скоро може и да не мога да ви пиша, Лъчо е изведен от реанимация и се намира в интензивния сектор на отделението по кардиология! С температура беше, но каква е причината още незнаят! Отговора като общо за него е, че е ДОБРЕ, каквото и да значи според техните представи, за мен е една страхотна дума! За жалост отделението е препълнено и макар че се примолих, поне заради кърмата да ме имат предвид по-скоро, няма голям шанс утре да сме заедно! Видях го за един миг, макар и за малко вече съм спокойна, че скоро ще сме заедно, ще издържа колкото трябва, няма да си мисля колко самотен и мъничък беше в това легълце! Искам да ви напиша да сте спокойни, моя син вече със сигурност ще оздравее! Защото скоро мама ще го гушка и ще му влива от своята любов и сили, ще го храни внимателно и спокойно, и малчо че събира сили и ще расте, и ето заради тези грижи много се надявам да ме пуснат скоро с него, че колкото и да са добри сестрите, не могат да обърнат внимание на всяко бебе при тях, а в момента са много в интензивното  децата!
Стискайте палци всичко да завърши добре, макар че започна толкова зле!
И с риск да ми се скара някой модератор, искам да напиша нещо тук!
ОБИЧАМ Д-р ПЛАМЕН МИТЕВ, кардиохирург, на който цял живот ще споменавам с добро името и ще го величая, той даде втори шанс на моя син да живее, помогна и на нас близките му да намерим отново смисъла в живота! Толкова оптимистично настроен човек, спокоен и ведър, с думите си всеки път укротяваше тревогата в душата ми и ме караше да мисля позитивно и така да помагам на Лъчето! Продължава да се грижи за моя син и да го наблюдава, и ще продължи и за напред да го прави! Имам му доверие и разчитам на него! Не ме е страх да му поверя живота на Лъчо, защото знам че ще направи всичко възможно да го направи по-добър и пълноценен! Знам, че тези думи звучат като реклама, но повярвайте ми те напълно изразяват това, което чувствам и мисля за този човек!Върна ми се вярата в добрия доктор!
Ох, колко лошо постъпих, забравих и страхотните хора от реанимация, д-р Лачева, докторите и сестрите които незнам по име! Благодаря ти и Боби за куража който ми даваше!
Стана съвсем в стил: благодаря на майка си и баща си, ама вие ще ме разберете и простите!

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 19:27 от Mama Igi

# 310
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много, много се радвам, че Лъчко е все по-добре!  Hug
Прегръщам те, още мъничко остана!  Hug
И специални поздрави на баткото, разбира се.  Laughing

# 311
  • Мнения: 4 053
супер  bouquet
дано скоро всичко лошо е в миналото Hug

# 312
Браво на големия малък боец!  smile3501

# 313
  • Мнения: 3 453
Бог да е със вас и да ви помогне newsm17

# 314
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Браво да д-р Пламен Митев.


Браво на реаниматорите.


Браво на мама Иги.



И не на последно място браво на Лъчко  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт