За секса след раждането!!!

  • 1 437
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Раждах нормално с 4 външни шева на 43 ден правихме секс и нямаше разлика от преди!

# 16
  • Мнения: 7 723
Първия път беше веднага, след като ми спряха "течовете", но беше пълен провал- чуствах се като десвеница #Crazy

# 17
  • варна
  • Мнения: 193
всичко е от липсата на овулация. липсва овулация и за това е болезнено. не от раждането.

# 18
На 2 месец и беше доста по-зле от първи път.......и все още е зле   Sad цялата работа е от кърменето, понеже то спира овулацията

# 19
  • Мнения: 1 259
Един месец след раждането(нормално родих),изобщо не ми хареса много ме болеше Confused

# 20
  • Мнения: 8 505
6 седмици след раждането.Бяхме мноооого внимателни Mr. Green Не помня да ме е боляло.

# 21
  • Мнения: 2 952
мисля 2 месеца....нищо болезнено и странно нямаше, беше хубаво...някак  си си липсвахме, вълнения Simple Smile
Но така или иначе се изчаква да спре кървенето....., а то поне месец е при повечето жени...да кажем около месец....
Половин година ми се вижда множко, мале какви периоди дъъъъъъъъъълги ....освен ако няма проблеми.....не прекалявайте с вниманието Grinning скици....Някои ги е страх.....след раждане от секс да ме е страх Mr. Green
Майтап да става , момичета, не се обиждайте Wink Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз раждах нормално,но в последствие родих секцио по спешност.Първият път правихме секс 40 дни след раждането.Очаквах да ме боли много от епизотомията,но не беше така.Със всеки следващ път става все по-добре.Смея да твърдя,че секса сега след раждането поне при мен е по-хубав.Не знам дали има значение това че кърмя и че вече два пъти ми идва цикъла.Моят лекар ми каза,че колкото по-рано се появи първия цикъл,толкова по-бързо ще се възстановя.

# 23
  • Мнения: 289
След около 2 месеца. Първият път беше отврат, но постепенно влизам в час

# 24
  • Мнения: 1 671
Като мина един месец веднага  Blush. Не само, че не боли, ами е и по-хубаво  Blush. Имам малка епизиотомия с няколко шева, ама една седмица след раждането не си спомнях за нея.

# 25
  • Мнения: 5 362
Един месец след като родих.Нямаше разлика.
И при нас беше така.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Някъде 2-3 месеца след раждането и не беше приятно... Sick

# 27
  • Мнения: 1 517
И двата пъти нямаше и месец. Бързо се изчистих, дойде ми веднага и след това  Laughing Хем първия път имах епизиотомия, с 12 външни шева и 24 вътрешни  #Crazy голям страх брах  Joy сега като се сетя и ми е смешно. Но не ме е боляло изобщо, даже много хубаво си беше  Embarassed

# 28
  • Мнения: 8 242
При нас още е мираж  Rolling Eyes .. Само дето и никво желание нямам за таквиз изяви  Confused

# 29
  • Мнения: 1 069
Честно казано, нямам никакъв спомен, което ме кара да мисля, че всичко си е било както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт