До кога след баня............

  • 1 318
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Аз къпя и мажа всеки ден Peace

# 16
  • Мнения: 949
И аз също

# 17
  • Мнения: 1 877
Баткото го мажех редовно до към втората годинка и после все по-рядко.Вече е на 3 и не го мажа-само ,ако ми се стори много суха кожата.

# 18
  • Мнения: 1 104
Аз все още не съм специалист, но една приятелка ми каза, че през първата година на бебето е задължително, а след това както решиш.

# 19
  • Мнения: 1 448
И на мен ми е невъзможно да го удържа и за мазане с лосион, за подсушаването и обличането едвам ги изтрайва  Tired

# 20
  • Мнения: 84
Дъщеря ми е на 1,5 г. и все още си я мажа и не смятам да прекъсвам, само че аз ползвам мляко, исля

# 21
  • Мнения: 425
Дъщеря ми е на 1.2 г. и не съм спирала да я мажа с олио.

# 22
  • Мнения: 702
От известно време спрях, защото се започва едно гонене и преследване и "мисията стана невъзможна" Laughing 

# 23
  • София
  • Мнения: 630
Спрях да я мажа още първите месеци. Мисля, че е излишно. Кожата и не е суха или с някакви проблеми. Не я къпя всеки ден.

# 24
  • Мнения: 2 897
Все още го мажа (на 10м. и половина е),но през ден Peace

# 25
Всичко е до детенце - аз все още мажа Криската, тъй като кожичката й е суха  Hug
Ако прецениш, че няма нужда- просто спираш...но пък на децата много им харесва този тип масаж Hug
А кога започнахте да мажете, веднага след раждането ли Embarassed аз още не съм родила; термин-20.11

# 26
  • Мнения: 240
Аз все още я мажа. На 3г.5м. е. И себе си мажа всеки ден, защо не и нея. Тя сама изявява желание.

Започнах да я мажа още в болницата, защото беше с много суха кожа. Направо и се лющеше.

# 27
  • Мнения: 3 360
Използвам вече мляко,и то не всеки ден.Не мисля,че кожата е толкова суха,че да има нужда от ежедневно омазняване Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт