Лакове за нокти - 157

  • 39 652
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 840
Най накрая и аз с лак,след 20 дни на заздравител.Вече не съм съвсем до дъно




Аура 105,всички я познавате.

# 676
  • Мнения: 7 710
И преди 2 години на този ден 💚

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Темата ме подсети, че и аз имам матов топ лак на Golden rose и в понеделник сложих на няколко нокътя - ами положението е същото като преди, матов е само след слагането, на следващия ден е вече лъснал. Не знам как при някои матовият ефект се задържа до махането на лака.

# 678
  • Мнения: 2 840
При мен държи матов до свалянето му

# 679
  • Мнения: 15 375
И при мен държи, но съм забелязала, че при някои марки и цветове лъсва по бързо от други. Но като цяло си държи прилично, а и нищо не пречи като лъсне, но лака е запазен да се мине още един пласт топ отгоре.

# 680
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Не съм го използвала много заради това, че лъсва толкова бързо. В случая го нанесох върху Еssie.

# 681
  • Мнения: 175

Аз също съм доволна от този матиращ топ, държи матов лака докато го сваля. Последно когато си поръчвах беше изчерпан и взех ето този. Не съм го пробвала дано е добър 🙂

# 682
  • Мнения: 2 244
И при мен издържа доста матовия топ. Този конкретен маникюр си спомням, че издържа около 10дни тогава. Трябва и аз да го пробвам върху Essie да видя как е.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
От известно време ви чета и се радвам на красотите, които показвате. Дълги години ходих само с безцветен заздравител за нокти, защото на моите нокти много бързо се разваля лака, но в последно време ми дойде музата да пробвам пак в цвят. Купих лак в цвят нюд и топлак на Еssence и учудващо  изглежда прилично до петия ден само с леко изтъркани връхчета на ноктите.
             Моля да ми предложите бързосъхнещ топ лак, защото този си иска доста време за да заздрави добре, както и други лакове, които са с подобна дълготрайност. Ако може в линкове ще  е най-добре.

# 684
  • Мнения: 7 710
От известно време ви чета и се радвам на красотите, които показвате. Дълги години ходих само с безцветен заздравител за нокти, защото на моите нокти много бързо се разваля лака, но в последно време ми дойде музата да пробвам пак в цвят. Купих лак в цвят нюд и топлак на Еssence и учудващо  изглежда прилично до петия ден само с леко изтъркани връхчета на ноктите.
             Моля да ми предложите бързосъхнещ топ лак, защото този си иска доста време за да заздрави добре, както и други лакове, които са с подобна дълготрайност. Ако може в линкове ще  е най-добре.
Хмм, аз ползвам този на essence и съхне супер бързо.

Prodigy gel на GR също ми съхне супер бързо. Скоро бях взела един на catrice и той съхне бързо

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Точно този ползвам, но ако не изчакам достатъчно успявам да го разваля. Но то аз не съм критерия, защото успях да разваля и гел лак още първия ден Laughing

# 686
  • София
  • Мнения: 10 599
Аз харесвам бързосъхнещия на Катриз 40 сек. Обаче след 40 сек е абсурд да правя каквото и да било.
Гледам да му дам едно 30-тина минути и е според резултатът. Затова и все по нощите се лакирам, да не трябва да се свърши нещо веднага.

# 687
  • Мнения: 7 710
Ето и обещаните лакове, но матирани - GR keratin 73, perfect s103. Кератинът не съм го виждала на дневна светлина върху нокти, но на лампа не ми хареса, но когато го матирах ми допадна много.

Скрит текст:

# 688
  • София
  • Мнения: 3 041
GR Galaxy,номер не успях да открия. Трябва му подложка,но това ще е следващия път.

# 689
  • Мнения: 1 296
Аз се лакирах с ГР Кератин 32 плюс Бел 244, като на Бел слижих отдолу подложка ГР Уоу 42. Обаче се гледах, гледах и нещо изведнъж спря да ми се носи толкова лъскаво о върху Бел сложих ГР Рич колор 31. Вече съм доволна 😉
Прекрасни сте всички 😘😘😘

Общи условия

Активация на акаунт