Лакове за нокти - 157

  • 39 836
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • обл. Шумен
  • Мнения: 354
Amandine, ОПИ-то колко време ти издържа?
Имам 4-5 лака 😂, но искам някакъв Топ, макар и да е по-скъп, но да е както трябва. Да ми издържа поне 3-4  дена.

# 661
  • Измир
  • Мнения: 661
От Нова Година не съм декорирала маникюр, но макар и скучни си ги показвам едноцветните нокти 😀. Пастел 53
И понеже има вече много привърженици на марката, да ви покажа сравнение между Pure серията 613 и 53. На пръв поглед изглеждат еднакви, но Pure 613 е по-плътен и покривен, а 53е лекичък и нежен.

# 662
  • Мнения: 605
Включвам се към привържениците на Пастел. На моите нокти се държат много добре, покривни са и ми издържат по 7 дни. Много съм доволна.

# 663
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 443
Страхотни са Пастелите, наистина. Много добра покривност, чудесни четки, лесно нанасяне, хубави цветове и издръжливост. Даже пак си поръчах 2 Пастела от makeup, че пусках поръчка за едни кремове и серуми, но без лак няма как да мина. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 2 258
Продадохте ми ги! Ще взема и аз да поръчам за проба Grinning

# 665
  • Мнения: 4 507
От мен Flormar - princess castle, golden rose keratin, golden rose colour expert, flormar bright white



# 666
  • Мнения: 2 846
Емилия Петрова,пробвай топ лака на Сеш,поръчваме го от Мейкъп,за физ.магазин незнам,не съм го виждала.

# 667
  • Мнения: 27 905
Този на НМ Flake it трудно ли се сваля? Като другите глитери?
На мен не ми се стори много трудно (с леко задържане на памучето преди всяко движение, с накисване сигурно ще е направо лесно)...🤔 Поне като че ли беше по-лесно от Бел с по-едрите частици. 🙂 Бях мацнала на един нокът за проба...
Витаминче, много арт 😍
Олгарита, на твоите нокти не им трябва нищо друго ❤
Сутринта имаше нещо като моментно слънце 😅 Забелязах, че частичките на Flake it отразяват лъчите и ги проектират върху близките предмети 😄

# 668
  • обл. Шумен
  • Мнения: 354
Благодаря, Mimeto74 ☕🍰😊

# 669
  • Мнения: 1 460
Дойдоха двата лака от мейк ъп - Випера 20 и Топфейс 101. Виперата изглежда сребриста, но на нокти е по-скоро златен шимър с червени частички, на снимка не мога да го уловя. Много рядък цвят.

Хич не е покривен. На три пласта, тук и със светкавица:

ТФ има дебела четка, която към края си се разширява още повече. Така наведнъж могат да се нанесат поне 20 частици.

Отново никакво съвпадение на цветове от снимките в сайта. Там Виперата изглежда така:

Аз това го виждам пепел от рози със сребрист шимър, а на живо с съвсем различно, но пак ми харесва.

# 670
  • Мнения: X
Всички сте прекрасни Heart Eyes
Този Лумс номер 28 е неуловим на снимка, но много ми харесва. За основа съм използвала GR Keratin номер 17.

# 671
  • Мнения: 27 905
С Лумс 28 бях на снимките от годишнината от сватбата ни. Може би някои момичета ще се сетят. 🙂 Много красив телесен цвят с шимърчета.❤

# 672
  • София
  • Мнения: 1 195
Джулс, този Есънс не е ли същият като един на cuccio, не помня дали ти го показва.
Аха, ето го

# 673
  • Мнения: 7 723
Атама, на снимката от мейкъп е различен лак, даже шишенцето е различно

# 674
  • Мнения: 1 806
Защо не търсите суотчове в интернет, ами разчитате на тези от сайтовете? В сайтовете се качват рекламните снимки от портфолиото на бранда, които, специално по отношение на лаковете за нокти, нямат нищо общо с това как стоят на нокти Simple Smile Обикновено са снимани на бял фон и засилват контраста на светлите лакове, за да изпъкват в определен нюанс. Всеки набелязан лак, който си купувам, преглеждам как стои на нокти в интернет, за да преценя дали ми харесва и дали нямам идентичен. Снимки на всякакви лаковете, дори и най-неизвестните марки, има в интернет, в pinterest, в краен случай за по-забутани марки и в irecommend.ru.

Общи условия

Активация на акаунт