🐑 Фермата 7: след финала & Между два сезона - тема 16 🐄

  • 108 766
  • 1 791
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 5 134
Повечето сме...оффф
Кефят ме Ангел, Яни и Финци. Другите....оф!

# 1 681
  • Мнения: 4 355
Красимира от 5 сезон (приятелката на Калайджиев) е била поканена да участва, съгласила се е, но на срещата не ѝ е допаднало отношението на продукцията и се е отказала. Не бил проблемът в хонорар, не е пожелала такъв.

# 1 682
  • Мнения: 3 066
Дидо ако си изиграе картите много добре пак може да е на финал. Ангел няма да се учудя да е от първите тръгнали. Имаше мал шанс срещу Калоян само заради Алманаха. Другите не съм ги гледала, защото не намирам старите сезони.

# 1 683
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Веселка Маринова, Ваня Илиева, Яни Андреев, Деян Каменов и Димитър Господинов-Гуспа са сред емблематичните участници в осмия сезон на #Фермата: #МостътНаВремето!

Oфффф и от мен
Aз съм  в шок и познах! Само за Яни и Дидо се радвам, може би и Ваня. Искам Ваня да опуха Веселка в началото и малката да си ходи да продава бижута.

Rolling EyesRolling Eyes все пак исках нови лица, аман от едни и същи.. честно!

# 1 684
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Сямо Яни от тези ми харесва, но все пак е стар участник. Веселка и Хепи са ми най-анти, Гуспата и той. Дидо ми е откровено скучен.

# 1 685
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз не знам как новите ще имат шанс срещу Яни примерно за вот или Дидо. Трябва явно да ги махат в началото.

Красимира щяла да влиза, още една силна жена в игрите..

# 1 686
  • Мнения: 4 355
Няма да влиза Красимира, отказала е, както написах.

# 1 687
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, разбрах, изкоментирах, че още една силна жена е била поканена

# 1 688
  • Мнения: 414
Веднага приложих моите скромни детективски умения (Smile) след обявяването на някои от старите-нови участници във Фермата и забелязах, че например Веселка е публикувала и е била активна във фейсбук до 1 май, като след това отново е постнала на 15 юли (2 месеца и половина). Това може да означава 2 неща - или е стигнала (почти) до края, или от продукцията изрично са предупредили никой да не е активен до края на снимките (който явно е бил към средата на юли?). Яни е по подобен начин - последната му публикация е към края на Април, а след това даже на 6 юли е имал рожден ден, но не отговорил на абсолютно никого. Следващата му публикация е чак на 20 юли, като тогава е бил в Лондон. За "Хепи-Ванче" обаче ми е най-странно - през целия Юни и Юли е била активна, като даже през тези месеци е имала интервюта в БТВ (била е и в Гърция в началото на Юли). За Гуспата и Дидо не знам.

# 1 689
  • София
  • Мнения: 4 884
Каква точно е драмата със сина на Гуспата?

# 1 690
  • Мнения: 9 700
Пфффф ... Веселка Sad

# 1 691
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Каква точно е драмата със сина на Гуспата?
Не е точно драма. Детето е с ДЦБ. Като метално е добре, изцяло двигателен е проблема. В първи сезон влезе за ден като гост. Сега ги хванах в "Смени жената". Напредъка на детето е изумителен. Лично аз, шапка свалям и на него и на родителите му, защото повечето им усилия винаги са били насочени в тази посока. Всяка година ходят в чужбина на рехабилитация, а тук всеки ден тренировки, на които Гуспата ходи с него. Даже е семейно занимание. Много се зарадвах на Иво и му пожелавам все така да плодължава

# 1 692
  • Мнения: 5 701
Уф, тоя Дидо няма ли участия с групата си?
Или е напуснал и няма работа...

# 1 693
  • Мнения: 5 134
Нито Веселка искам да гледам, нито Хепито. Дидо също ...оф. Искам нови лица. Тия са като семейство Джаферович, няма риалити без тях.  Money

# 1 694
  • София
  • Мнения: 4 884
Хепи Ванче ще направи нов опит да си намери мъж... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт