🐑 Фермата 7: след финала & Между два сезона - тема 16 🐄

  • 108 581
  • 1 791
  •   1
Отговори

Анкета

* Най-добрият дуел на сезона / Най-добрите дуелисти *

Опции:

* Може да изберете максимум 4 опции.

# 1 665
  • София
  • Мнения: 1 891
Има си Нова спорт-тя е за всички,има и БНТ. Не споделям мнението,че всички припадат по футбола и не желая да скъсяват сезона на което и да е риалити. Simple Smile

# 1 666
  • Мнения: 1 717
Има си Нова спорт-тя е за всички,има и БНТ. Не споделям мнението,че всички припадат по футбола и не желая да скъсяват сезона на което и да е риалити. Simple Smile


Не е за всички.Само за тези, които имат кабелна и сателитна телевизия.И още нещо.Какви са тези общински телевизии?Тези, за които говорите са ефирни телевизии, а не общински.

# 1 667
  • Мнения: 490
Има си Нова спорт-тя е за всички,има и БНТ. Не споделям мнението,че всички припадат по футбола и не желая да скъсяват сезона на което и да е риалити. Simple Smile

Може и така да е, но лятото и негледащите футбол гледат в компания по заведенията по простата причина,че става дума за СП. Сега, отделен е въпросът, че през годините нещата се изместиха повече към клубния футбол. Преди време не беше точно така. Та...гледаемостта вървят ръка за ръка с рекламите. Рекламите са основното перо на телевизиите и различните вънпни продукции. Няма как да не се съобразят с туй нещо.

# 1 668
  • Мнения: 6 089
Излезе във фейса официално инфо за старта на Фермата- 3.09

# 1 669
  • Мнения: 4 259
Добреее, сбъднаха ми се отчасти желанията - старт преди ИВ, по-ранно начало… лошото е, че и на 3, и на 4 септември ще съм в чужбина и няма да гледам и двата пилотни епизода 🤣
Дано и за Алманаха да съм удовлетворена.

# 1 670
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
и аз се зарадвах като видях датата

# 1 671
  • Мнения: 17 934
Гуспата ще влезе, все пак:
Да пожелаем късмет и много спиращи дъха моменти във Фермата на нашият основател и водещ - Димитър Господинов - Гуспа!
Връщаш се у дома си. Забавлявай се и изживей магията на приключението отново като участник, ние сме с теб

# 1 672
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Оффф 🙄🙄🙄

# 1 673
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Гуспата ще влезе, все пак:
Да пожелаем късмет и много спиращи дъха моменти във Фермата на нашият основател и водещ - Димитър Господинов - Гуспа!
Връщаш се у дома си. Забавлявай се и изживей магията на приключението отново като участник, ние сме с теб
А кои сме "ние"?
За мен неговото участие не е честно и ето първото разочарование, а усещам, че ще има още доста такива.

# 1 674
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Веселка Маринова, Ваня Илиева, Яни Андреев, Деян Каменов и Димитър Господинов-Гуспа са сред емблематичните участници в осмия сезон на #Фермата: #МостътНаВремето!

Oфффф и от мен

# 1 675
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Ооооф .. ☹

# 1 676
  • Мнения: 4 311
Положението е искАх да гледам, обаче нямах желание 😀

# 1 677
  • Мнения: 17 934
Гуспата ще влезе, все пак:
Да пожелаем късмет и много спиращи дъха моменти във Фермата на нашият основател и водещ - Димитър Господинов - Гуспа!
Връщаш се у дома си. Забавлявай се и изживей магията на приключението отново като участник, ние сме с теб
А кои сме "ние"?
За мен неговото участие не е честно и ето първото разочарование, а усещам, че ще има още доста такива.

Екипът на Maximal Revenge, от страницата им във фейса

# 1 678
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Веселка Маринова, Ваня Илиева, Яни Андреев, Деян Каменов и Димитър Господинов-Гуспа са сред емблематичните участници в осмия сезон на #Фермата: #МостътНаВремето!

Oфффф и от мен

Оф и аз

# 1 679
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Аз се радвам, че ще влиза Гуспата, харесвам го. За Яни и Дидо също се радвам. На мен Веселка и Ваня не са ми симпатични и бих ги пропуснала ама ..

Общи условия

Активация на акаунт