🐑 Фермата 7: след финала & Между два сезона - тема 16 🐄

  • 108 763
  • 1 791
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 2 660
Станислав Ласкин oт Фермата 3 дали участва?  Още ме е яд как отпадна без истински (дълъг) дуел.
Вярно нелепо отпадна. Май Яни го победи в някакъв извънреден полу-дуел.

# 1 651
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не е извънреден, а беше последният дуел, чрез който се определя финалист. Правеше се в самата ферма и беше от три игри мисля.

# 1 652
  • Мнения: 9 700
Никой не е виновен, че ФИФА дадоха първенството на пясъчните хора...
Не го дадоха, а го продадоха Simple Smile

# 1 653
  • USA
  • Мнения: 7 299
Ама откъде това желание да гледате СП на мачове,които са по-скоро за реноме,отколкото футболистите да се раздават на макс...Не,че аз преди 4г не виках за хърватите,но ако трябва да избирам Фермата/ИВ и Световното,то първите две са с безапелационен приоритет.

И аз се питам защо примерно не стартират на 1 септ,за да приключат в края на ноември и така да няма засичане със СП.Нали затова уж и двата формата снимаха по-рано?
Дано не греша,но имам едно такова усещане( а се смятам за оптимист човек),че ще е нещо стъкмено набързо и провалено..особено за Фермата.

# 1 654
  • Мнения: 793
А защо дадено реалити трябва да съобразява със друго спортно такова.Цар футбол,добре така му казват спортните коментатори,ама защо всичко трябва да се съобразяваме.И продуценти и телевизии и зрителите накрая.

# 1 655
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Ами недейте да се съобразявате.
Лесно е - гледаш това, което сам прецениш, нито една ТВ не задължава зрителите да гледат програмата ѝ.
СП е веднъж на 4 години, цял свят гледа, телевизиите го чакат като топъл хляб заради колосалните приходи от реклами, които имат по време на излъчването му, и както е видно, нито едно друго шоу като ферми, игри или т.н. не може да попречи на излъчването на мачовете с приоритет.
Вероятно за зрителите, които не се интересуват от футбол е неудобство, но нито една ТВ няма да спре излъчване на нещо, за което е платила доста, за да го излъчва, заради зрителско неудобство.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 14:34 от Merri_An

# 1 656
  • Мнения: 9 700
Няма как да не се съобразят със Световното телевизиите.
Просто мащаба на пазара на продукта "Световно" е много пъти по-голям от този на всяко едно реалити. Правата за излъчване струват много пари, а конкуренцията за тях е огромна. И съответно цените на рекламите са много по-високи Simple Smile

# 1 657
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
СП не е веднъж годишно, а веднъж на 4 години. С европейското то стават големи първенства през година

# 1 658
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Гледам футбол от дете, дали не знам? Форумът не отразява редакцията, редактирах веднага, след като пуснах поста, защото се усетих, че мисля за ТВ форматите, които са веднъж годишно. Но форума е тотал щета напоследък относно редакцията.
Все пак благодаря за своевременната корекция.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 14:58 от Merri_An

# 1 659
  • Мнения: 9 700
Не случайно има изрази "Цар Футбол" и определението за Световното - "Светът е футбол". Да не говорим, че последните четири мача през последните 3 първенства имат аудитория, по-висока от откриването на летните Олимпийски игри ( само Китайското откриване през 2008, което е пик на гледаемостта на откриване на Олимпиада е сравнимо и много близко до последните 3 финала на СП .. и да, Лондон през 2012 остава втори в тази престижна класация ) и финала на спринта на 100м при мъжете на Олимпиада.

Тъпарев и И&А просто са в една локална категория предавания, напълно неспособни да се борят със Световното и като аудитория, и като рейтинги.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 14:52 от Bengun

# 1 660
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Дяволо като спомена световното и засичането на Фермата с него, поради изключението, че този път СП няма да е лятото, реших, че по някаво изключение, този път БТВ са се добрали до правата за излъчването. Тогава имаше смисъл Фермата да започне по-рано, защото е предаване, на което надали биха сменили часовата зона на излъчване, та оставаше да сменят само периода. Ако няма да има преки мачове, то тогава ще си излъчват както обикновенно предполагам и ще се молят СП да не открадне много зрители.
А Нова имат много канали, включително и изцяло спортен, та сигурно там ще са мачовете, което не пречи на ИВ.
Аз лично не следя СП изцяло и всеки мач от световното в Южна Корея и коя там друга страна беше споделено домакинство. Толкова нагласени мачове на друго първенство не бях гледала, много се разочаровах. Съсипаха го този футбол бееее. От европейското като, че повече мачове гледам, поне са по-равностойни помежду им, макар да ми липсват латино отборите

# 1 661
  • Мнения: 1 167

На мен ми е чудно как ще процедират от Нова, защото са длъжни да пускат мачовете по ефирните си общински телевизии, Нова и Диема, до които всеки има безплатен достъп.
Какъв безплатен достъп до Диема? Никога не съм имала кабелна телевизия и Диема нямам като опция за гледане.

# 1 662
  • София
  • Мнения: 27 181
Хм, явно все още има хора без кабелна/сателитна телевизия.
Явно има, лошо няма де. Хм, значи Диема я няма там, а само Нова?
Е, това ако е така не би ли трябвало мачовете да вървят и по основния им канал НОВА (ама тогава кога ще излъчват ИВ?), така беше на европейското. Длъжни са мисля по закон да се излъчват мачове от световно или европейско по общински телевизии, ловящи се от всеки. Защото Диема Спорт са изцяло платени канали. Аз ги имам, но не малко хора ги нямат и гледат през стриймове.
Абе ще видим, засега само гадаем, скоро ще се разбере какво ще измислят около този троен възел... Simple Smile

# 1 663
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Мисля, че БНТ излъчва всички мачове, независимо дали и друга ТВ има права, защото те са с изключителните обикновено. Но може и да бъркам. Няма задължение да се излъчват по еди какви си канали, който си плати правата на ФИФА, той излъчва. А, ако частна ТВ има права и има няколко канала, предполагам, че решението къде да излъчват си е лично тяхно и надали има закон, който да ги задължава по кой канал да го правят. Особено, ако тази страна не е участва в конкретното първенство

# 1 664
  • Мнения: 6 493
Диема не е общинска.
Аз съм любопитна за зимно световно с бира...ааа не! - с винце и туршия Smiley Не вярвам да се повтори за в бъдеще, но пък австралийците ще се радват на лятно световно. Simple Smile
Интересно ще ми е и майската Ферма да гледам, нали все се оплаквате, че не садят, копаят и ринат. Сега може би ще станем свидетели на тези действия и последните оцелели ще берат розови домати...
Игрите също ще гледам, трябва и малко смях да има.Smiley

Общи условия

Активация на акаунт