Време е за ИКЕА! - Тема 36

  • 35 961
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 495
https://www.ikea.bg/products/cookware/dishwashing-accessories/ri … -pribori/30387260
Някой виждал ли го е на живо? Дали ще побере веро, течен сапун и кухненска гъба?
Да, точно е, но зависи и колко са ml са верото и сапуна, разделителят между тях може да се маха.

# 31
  • Мнения: 39 329
Благодаря.

# 32
# 33
  • Мнения: 5 289
Честита Коледа, момичета! Днес се обади куриера, утре трябва да има доставка. Само не разбрах колко пратки, от изненада забравих да попитам ))).

# 34
  • Мнения: 856
Здравейте.
Имам спалня Malm стар модел. Височината и е 12 см. Главоблъсканицата е - какви кутии за съхранение мога да използвам, които да влизат отдолу? Искам да оползотворя пространството , но удрям на камък.

# 35
# 36
  • Мнения: 417
Здравейте ,поръчката ми е от 25 , и много бързо стигна до този статус на снимката, да ви попитам сега евентуално да очаквам имейл ,обаждане и до колко дни ще дойде ?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз имам поръчка от 16.12, на 24.12 ми писаха, че е събрана и вчера 28.12 получих смс, че е готова за взимане от центъра за поръчки.
Вашата обаче е с куриер и там вече зависи от фирмата май.

# 38
  • Мнения: 46 514
Здравейте ,поръчката ми е от 25 , и много бързо стигна до този статус на снимката, да ви попитам сега евентуално да очаквам имейл ,обаждане и до колко дни ще дойде ?
Може да е утре, може да е след седмици.
Моята поръчка от 11.12. още я няма. Стои си на този статус вече повече от 2 седмици. Писах назад, че получих съобщение, че датата за получаване се отлага от 18-ти на 22-ри. Но и на 22-ри не дойде. Звънях да питам с коя компания ще пристигне, първия път ми казаха Ренус, звънях на Ренус, нямат такава доставка. Днес друг оператор от Икеа каза Интерлогистика и че ще дойде до 5-ти януари.
Това е повече от 15-те работни дни, които са посочили в момента в сайта, а когато поръчах още даже го нямаше.
Да видим кога ще дойде и ще им напиша един отзив. Не че ще повлияе с нещо...

# 39
  • Мнения: 526
Много ми харесва леглото Mandal  и най- вече таблата или рамката на леглото.
Имате ли наблюдение дали е удобно?
Иска ми се да махна всички нощни шкафчета, а плотове на рамката да се използват за телефони, зарядни, лампи с щипка, както и за книжка за четене.

# 40
  • Мнения: X
Ако имаш предвид тази табла зад леглото, тя май се продава отделно, не върви комплект с него.
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 526
Азалия, да точно тя е.🌺
Преди месец на етикета на леглото в магазина, имаше информация, че е поръчана и очакват доставка,  но в момента я нямат налична. Мисля си, че може да си я поръчаме само рамката, или пък в по- добрия случай заедно с леглото.
А дали е удобна и има ли функционалността на нощно шкафче☺

# 42
  • Мнения: X
Не мога да преценя. Аз ползвам скрин и то голям. Не мога да си побера иначе цялата налична козметика, бельото ми също е там. За мен в този вид е повече прахосъбирачка, отколкото нещо функционално, но това, разбира се е въпрос и на вкус, и на потребности. Аз имам твърде много неща, за да ми върши работа лично на мен. Ако имаш място за отделни мебели за съхранение, защо не да е и такава таблата на леглото ви. Иначе самото легло на мен ми е ниско. Пробвах го в магазина. И чекмеджетата няма на къде да ги отварям, затова купихме легло с повдигащ механизъм.

# 43
  • Мнения: 526
Мерси Азалия🌺.
Имам място, но пък винаги може малко - повече.
Иска ми се и интериора да освежа.😀

# 44
  • Мнения: 495
Леглото Мандал е супер. Имаме го от няколко години и не е мръднало, няма скръц или друг звук, може би е малко по-ниско от другите икейски легла, но аз не харесвам твъде високи. Чекемджетата са плитки, но събират достатъчно багаж, имай предвид, че чемеджетата не се допират гръб в гръб, а остава една празна ниша под леглото, която може да се запълни с кутии примерно. Относно таблата - ако имаш много неща на нощното си шкафче, ще се наложи да ги редуцираш. Достатъчни са за телефон, книга и други дреболии. Най-тегавото е бърсането на прах от тази табла, защото трябва да се мине по всяка летва.
Аз пък съм в издирване на подходяш скрин или шкаф за Мандал, защото сложихме телевизора на стената и старата тв поставка искам да я махна.

Общи условия

Активация на акаунт