Време е за ИКЕА! - Тема 36

  • 35 986
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 68 703
2500 минимум точки трябва да имаш. Иначе не!

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
2500 минимум точки трябва да имаш. Иначе не!

А, ето това било Innocent Моите за малко не достигат и затова не ми дава опцията, благодаря!
А те имат ли срок, в който изтичат?

# 182
  • Мнения: 5 300
Някой има ли тази пейка?
Скрит текст:
Интересува ме разстоянието на първия рафт до пода.
Колебая се между нея и тази от Юск
Скрит текст:
Та ако някой може да помогне с разстоянието до пода и на втората, ще е супер. Simple Smile

И аз се чудя между тези две. Интересен разговор имах с оператор. Попитах  - как мога да се възползвам  от оферта Икеа фемили, ако направя поръчка с куриер? Отговор - по някакъв начин да дадам картата си на куриер във Варна или София. Знаех си, че е време за разходка извън нашия град ))).

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Уф, и двете много ми харесват и ми пасват на мястото. Не мога да реша коя да бъде, ще ходя уикенда до Икея тук да видя дали нямат мостра.

# 184
  • Мнения: 68 703
2500 минимум точки трябва да имаш. Иначе не!

А, ето това било Innocent Моите за малко не достигат и затова не ми дава опцията, благодаря!
А те имат ли срок, в който изтичат?

Май да, ама не знам. Получавам понякога напомнящи мейли, че изтичали...ама аз рядко пазарувам, така че да не те объркам.
Сега ползвах 10 лв отстъпка от моите мижави точки, и пак ги занулих Simple Smile

Автоматично ще ти се появи опция в кошницата, щогато натрупаш поне 2 500 и ще те пита да ползваш ли отстъпката.

# 185
  • Мнения: 6 296
Уф, и двете много ми харесват и ми пасват на мястото. Не мога да реша коя да бъде, ще ходя уикенда до Икея тук да видя дали нямат мостра.

Имам тази от снимката в черно от Юск , но бяла. Стабилна е, препоръчвам. Купих я за 67,50 лв.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Драго, тази ли е твоята? https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-eges … e-za-obuvki-byala
Аз от скоро я следя, както и Хемнеса на Бенджи, но белия. Той обаче е изчерпан, а в Юск ако я намалят тази на 70 лв ще ми решат колебанието. 😄

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Черната е на 90лв в момента в Юск, но и икейската е намалена на 95лв, само дето не е налична в момента онлайн...

# 188
  • София
  • Мнения: 631

И аз се чудя между тези две. Интересен разговор имах с оператор. Попитах  - как мога да се възползвам  от оферта Икеа фемили, ако направя поръчка с куриер? Отговор - по някакъв начин да дадам картата си на куриер във Варна или София. Знаех си, че е време за разходка извън нашия град ))).

На касите в магазина в София приемат продиктуван номер на карта Икеа фемили. Казаха, че само ако трябва да се ползват точки, тогава трябва физическата карта.

# 189
  • София
  • Мнения: 250

И аз се чудя между тези две. Интересен разговор имах с оператор. Попитах  - как мога да се възползвам  от оферта Икеа фемили, ако направя поръчка с куриер? Отговор - по някакъв начин да дадам картата си на куриер във Варна или София. Знаех си, че е време за разходка извън нашия град ))).

На касите в магазина в София приемат продиктуван номер на карта Икеа фемили. Казаха, че само ако трябва да се ползват точки, тогава трябва физическата карта.

На касите в магазин Икеа в София доста често ми добавят точките, като си продиктувам телефонния номер, така че и това е вариант.

# 190
  • Мнения: 5 300
Благодаря, момичета! Явно операторът не е много в час.

# 191
  • Мнения: 6 296
Драго, тази ли е твоята? https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-eges … e-za-obuvki-byala
Аз от скоро я следя, както и Хемнеса на Бенджи, но белия. Той обаче е изчерпан, а в Юск ако я намалят тази на 70 лв ще ми решат колебанието. 😄
Да, точно тази. Намаляват я. Когато я купувах имаше освен намалението и допълнителна отстъпа с талон 15% (в Jysk отстъпките се наслагват). Миналата година я бяха пуснали на почти същата цена, около 70-75 лв, но взех друга - TERPET за 135 лв.

# 192
  • София
  • Мнения: 631
Да се оплача. Счупи ми се една от големите порцеланови чаши от 365 серията. От месеци следя дали ще докарат, за да си взема още ако случайно ми се счупи и вчера стана белята. А в ИКЕА няма и като гледам и на запад няма, явно са ги спрели. При нас излиза, че има 4 броя във Варна, но се чудя дали мога да пратя куриер да ги търси...малко ме съмнява честно казано, че наистина ще ги има останали. Sob

Редактирам се, намерих ги в ЮК. Blush

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 17:12 от ElzaFB

# 193
  • София
  • Мнения: 1 249
Аз ползвам това за пейка в коридора.
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/tv-stands-media-u … m-cherno/90243297
Много съм доволна. Сядаме, а за повече обувки съм сложила
https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … 14x24-sm/20434832

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета, тези от вас които имат гардероб Пакс какви дръжки му сложихте? Аз купих BILLSBRO, обаче сега се колебая. За стаята на дъщеря ми е, вратите са BERGSBO, тези https://www.ikea.bg/products/wardrobes/pax-wardrobes/hinged-door … na-panti/30160407

В коридора ще правим голям гардероб и  умувам за него също какви дръжки да сложа. Той ще е бял и се чудя дали белите BILLSBRO ще стоят добре и на него? Трябва да реша до няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт