Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 64 453
  • 907
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 678
Goddess, уникална си, ще чакам с нетърпение снимки на това, на което си се спряла.

# 631
  • Мнения: 2 447
Благодаря ти, ani_d !

И като сме заговорили за колани, издирвам нещо такова, да сте мяркали

# 632
  • Мнения: 2 744
Wow, страхотна булка- рокер!
Аз съм от тези, дето никога не съм мечтала за бяла рокля и всите салтанати покрай сватбата, затова приветствам всичко различно и дръзко!
Уважавам традициите, но се радвам, че сватбите не са вече онова, което бяха.
Много ми хареса аутфита с туту полата, сакото в черно с апликациите/ или брошки/ - също.

# 633
  • Мнения: 7 898
Имам едно питане. Знам, че беше обсъждан въпроса за бельо с вълна, но не откривам сайтовете, които бяхте споделили. Имам проблеми с кръста и след тези няколкодневни ниски температури и вятър, едвам стоя изправена. Ще бъда благодарна ако ми помогнете Heart
Вълненото бельо няма са ти оправи кръста. Отиди на лекар, почивай и прави гимнастика.

# 634
# 635
  • Мнения: 2 447
Имам едно питане. Знам, че беше обсъждан въпроса за бельо с вълна, но не откривам сайтовете, които бяхте споделили. Имам проблеми с кръста и след тези няколкодневни ниски температури и вятър, едвам стоя изправена. Ще бъда благодарна ако ми помогнете Heart
Вълненото бельо няма са ти оправи кръста. Отиди на лекар, почивай и прави гимнастика.
+1 Пий много вода, дръж гърба изправен и се научи да се държиш като балерина, кръста покрит и вечер мажи с Перскиндол или друго затоплящо, ако не се оправи до 3 дни, отивай на лекар.

Това ми хареса
https://nikol.bg/damsko-beljo-c-1-pg-1/damsko-beljo-jartieri-aks … et-penelope-j2052

# 636
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
Имам едно питане. Знам, че беше обсъждан въпроса за бельо с вълна, но не откривам сайтовете, които бяхте споделили. Имам проблеми с кръста и след тези няколкодневни ниски температури и вятър, едвам стоя изправена. Ще бъда благодарна ако ми помогнете Heart
Вълненото бельо няма са ти оправи кръста. Отиди на лекар, почивай и прави гимнастика.
+1 Пий много вода, дръж гърба изправен и се научи да се държиш като балерина, кръста покрит и вечер мажи с Перскиндол или друго затоплящо, ако не се оправи до 3 дни, отивай на лекар.

Това ми хареса
https://nikol.bg/damsko-beljo-c-1-pg-1/damsko-beljo-jartieri-aks … et-penelope-j2052

И аз го харесах като отворих сайта 😁
 А червената рокля от линка булчинската ли е?
ПС, страхотни снимки.

# 637
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Вълнен сет корсаж и боксерки си купих от тук
https://onlyyou.bg/product-category/%d0%b4%d0%b0%d0%bc%d1%81%d0% … 0%bb%d1%8c%d0%be/
Много съм доволна. Материята изобщо не дава усещане за вълна - аз си представях нещо плътно, грубо до някъде и бях убедена, че ще боцка, но няма нищо такова. Мекичко, топло и много приятно на допир. Даже ме подсетихте да си поръчам още Simple Smile

# 638
  • Мнения: 2 447

И аз го харесах като отворих сайта 😁
 А червената рокля от линка булчинската ли е?
ПС, страхотни снимки.
[/quote]
Да

# 639
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
В този случай бих заложила също на нещо съвсем изчистено.

# 640
  • Мнения: 3 788
Супер 🙂❤️
goddess, супер сватба
видях роклята на бъдещата булка, предполага  и ти да си нетрадиционна кума и с подбора който разгледах, мисля няма да ти е трудно, е - трудно е да решиш кое точно Grinning

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 18:21 от Al Georgieva

# 641
  • Мнения: 3 691
goddess,
Предвид лежерната концепция на бъдещата госпожа (както и материята и цвета на нейната рокля) и желанието ти да си с показаните ботуши, това ми се струва подходящо, ако все пак прибегнеш до пазар:




Съчетано с палто в цвят антрацит, което пък да покрива ботушите.

# 642
  • Мнения: 2 007
Имам едно питане. Знам, че беше обсъждан въпроса за бельо с вълна, но не откривам сайтовете, които бяхте споделили. Имам проблеми с кръста и след тези няколкодневни ниски температури и вятър, едвам стоя изправена. Ще бъда благодарна ако ми помогнете Heart
Това беше обсъждано в темата преди време
https://avangardshop.bg/belio/wool
Поръчах си блузи с поло яка от там, когато имаха някаква промоция. Въобще не боцка материята, не знам колко % е вълната, но дори на сушилня го пуснах ( с надежда са се посвие, че съм си взела по голям размер ) не мръдна !

# 643
  • Мнения: 13 494
Вълната боцка когато има  кофти примес или когато не е добре обработена.
Нещо се бях вманичала на тема бельо от мерино и че известни марки са почнали да произвеждат в Китай. Та писах един гневен имейл на фирма производителка. По въпроса за вълната ми отговориха, че намирам разлика в това, което преди съм купувала и новото, защото са почнали да използват нишки от технически текстил, около които навиват финните вълнени нишки. Това се правело с цел да няма разтегляне при носене и по-дълъг живот на дрехата.
Върнах им мейл с въпрос, след като използват и технически текстил защо на етикетите пише 100 % мерино, но нямам още отговор на този въпрос.

# 644
  • Мнения: 219
Тази рокля е уникална, може ли да бъде открита някъде онлайн?





Flowers Sunflower

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 11:56 от jo-jo

Общи условия

Активация на акаунт