Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 9 634




Ей селоо ей голямо село еййй Дживанеее!
Джера и Дживан се мерят на една мерилка по пилешки мозък кой за пари кой за чест и достойнство

# 542
  • Мнения: 8 646
Не мога да проумея как вярват, че детето е на Недим, независимо от теста. Излиза, че Джера е изнасилвала Недим. И всички вярват в това.

# 543
  • Мнения: 9 634






Снеже , тя Джера 100 пъти отиде и им каза,че се оправила с Дженк
Недко от злоба към Джема изкопа тунел с изрязване на връзката си с Недим от стола.

И друго забелязахте ли как Джени не можеше да лъже Недим колкото и да се опитваше в самата сцена момента дори когато Недко му каза да замълчи
Мисля,че беше отишъл да каже истината,но Недко му отряза речта на две с ножицата

# 544
# 545
  • Мнения: 9 634





Айде Агях навънка ,но всичко има Видьовден ...

# 546
  • Мнения: 2 449
Не се стърпях и си пуснах ЗИ.
За да видя Дженк в любимата ми черна тениска.
И Джема, която търси сметка на Агях защо е поръчал теста. Като ваша снаха трябва да знам.
Кое от думата "снаха" го предполага, бе, джанъм? Защо се е усъмнил в мъжа ти или защо се е усъмнил в сестра ти?

# 547
  • Мнения: 9 634


Тук е като котката от Шрек тъжна и тъжна и пак тъжна та и той така.

Тези може и за валидолче да стават.....





# 548
  • Мнения: 27 937


Тук е като котката от Шрек тъжна и тъжна и пак тъжна та и той така.

Тези може и за валидолче да стават.....







Aх , моккричък Sleeping
Давай още за валидол

Бори ,   нали не е истински брак , ама тя се чуства снаха като Карачай .

# 549
  • Мнения: 2 449
Феми,
Хем не е истински брак, хем тя истински се възползва от всичко, което върви с него.
А Джема, която търси сметка на всички за всичко е нещо, което тежко ми лази по нервите при всяко гледане

# 550
  • Мнения: 9 634


Джема - Ощипаната Геновева моля ви сеее...

Цялото семейство са екстра-нахално - чехльово прости.

# 551
# 552
  • Мнения: 9 634









Ужас пълен ей тия Чехлондери бее отидаха да се жалват на Агях и да се правят на светци
Браво на Агях! Ама Недим ще се разлае скоро и на него.

Иде вековната сцена с шербета на книжката за детската градина...Ах,ах...лоша работа.

# 553
  • Мнения: 2 449
Сърма залага на детски приказки. В Невинност беше Питър Пан - героинята на Иляйда имаше гривна с Камбанка (Тинкърбел), пък героят на Серкай имаше синдром на Питър Пан, освен всичко.
Но да, нивото на Джема е детски приказки. С друга книга не я видяхме 😂

# 554
  • Мнения: 9 634
Сърма залага на детски приказки. В Невинност беше Питър Пан - героинята на Иляйда имаше гривна с Камбанка (Тинкърбел), пък героят на Серкай имаше синдром на Питър Пан, освен всичко.
Но да, нивото на Джема е детски приказки. С друга книга не я видяхме 😂

Яъз четеше и той в Фазо ама не си спомням май бяха писмата на Милена?
Виж Дженк така и не го видяхме да чете а сигурно му харесва и това нещо.
Питър Пан е по добре де....някой карат с клише Малкия Принц години наред тъй,че не се шашкам за енд гейма.

Общи условия

Активация на акаунт